Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kapanan topik yerine bunu açtım hala zumruduankaya erişim yok sanırım topikte mesaj gönderilemeze düşmüş birçok kişinin üyelik iptali yazıyor etiketleyebildiklerimi etiketliyorum herkes haberdar olabilsin diye buradan mı devam etsek @Zumruduanka96 cezası bitince yine devralır😏
ArasaNillGerek ArasaNillGerek
@bernaad
kelebek_vadisi kelebek_vadisi
@cans16
@benaroz
@CandyButcher
@edahandro
@Basakbasak1
@tatluboncuk
@Umutvari

🪻İSİM🪻🩶 SAT 🩶🩵 BAT 🩷
@CerkesMaria🤰🏼🧿
@1begonya6 Şubat7 Mart
@eflatundunya12 Şubat9 Mart
@Umutvari15 Şubat13 Mart
@tcherss17 Şubat14 Mart
@brcubrcu010114 Şubat14 Mart
kelebek_vadisi kelebek_vadisi 9 Şubat15 Mart
bestemilka bestemilka 15 Şubat22 Mart
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 23 Şubat23 Mart
@zesamu9327 Şubat23 Mart
@bernaad29 Şubat28 Mart
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
@benaroz5 Mart30 Mart
@ogretmennnhaniiimm125 Şubat31 Mart
@Orangegreysky3 Mart31 Mart
@letitbee2 Mart1 Nisan
@Imeraferaa7 Mart2 Nisan
@Basakbasak15 Mart5 Nisan
blackkdahlia blackkdahlia 8 Mart5 Nisan
@Sipser8 Mart6 Nisan
@zeytinagaci18 Mart6 Nisan
@sevayd12 Mart8 Nisan
@CandyButcher10 Mart8 Nisan
Topiğe yazılamıyo muymuş ayyy bugun hastane işlerim vardı giremedim de 😩😩 sağlık olsun artık napalım iyi yapmışsın aşkım eline koluna sağlık Zümrüt cezası bitince döner aramıza da ya bu ceza noluyo böyle neden dolayı alınıyo bileniniz var mı kızlar

Kızlarrr hsg için dr a gitmiştim biliyosunuz. Kan almıştı tsh 3.160 gelmiş yüksek mi sizce. Nette 2 bucuk üstü olmamalı diyo. Annemlerde genetik tiroid sorunu var ( ananemde ve teyzemde dahil) annem ilac kullanmasına rağmen tiroid panel testinde antikor tg değeri baya yüksek geldi. Onı bugun kendi dr una götürdüm ama beğenmedim dr u tiroid haşimato diye bi hastalığa çevirmiş. Aynı ilaca devam etti bugün ona neyse. Aslında haşimatoya iyi gelen iyot ve selenyummuş bilginize. Onları alıverdim anneme de napayım bende bi dahiliyeye görünmeli miyim ? Tsh iki bucuk üstü olunca o da gebe kalmayı zorlaştırıyomuş

Kızlarrr hsg için dr a gitmiştim biliyosunuz. Kan almıştı tsh 3.160 gelmiş yüksek mi sizce. Nette 2 bucuk üstü olmamalı diyo. Annemlerde genetik tiroid sorunu var ( ananemde ve teyzemde dahil) annem ilac kullanmasına rağmen tiroid panel testinde antikor tg değeri baya yüksek geldi. Onı bugun kendi dr una götürdüm ama beğenmedim dr u tiroid haşimato diye bi hastalığa çevirmiş. Aynı ilaca devam etti bugün ona neyse. Aslında haşimatoya iyi gelen iyot ve selenyummuş bilginize. Onları alıverdim anneme de napayım bende bi dahiliyeye görünmeli miyim ? Tsh iki bucuk üstü olunca o da gebe kalmayı zorlaştırıyomuş
Doktor'un değerlerin için ne dedi yüksek olduğunu düşünseydi mutlaka yol gösterirdi iç hastalıkları uzmanına da gitsen gebe kalma sürecindeyim dediğinde kadın doğumcunuza sormadan ilaç kullanmayın diyecektir.

Doktor'un değerlerin için ne dedi yüksek olduğunu düşünseydi mutlaka yol gösterirdi iç hastalıkları uzmanına da gitsen gebe kalma sürecindeyim dediğinde kadın doğumcunuza sormadan ilaç kullanmayın diyecektir.
Batı bekliyorum. Görüşmedik ki o yüzden başına gelen var mı diye yazdım kuzum. İlk gün rutin kan testi aldı. Batın 3. Günü görüşcez hormon tahlili için bide bu ay geç yumurtladım 23 ü gibiydi 25e attı bekle bekle gün geçmiyo 🤣🤣🤣

Batı bekliyorum. Görüşmedik ki o yüzden başına gelen var mı diye yazdım kuzum. İlk gün rutin kan testi aldı. Batın 3. Günü görüşcez hormon tahlili için bide bu ay geç yumurtladım 23 ü gibiydi 25e attı bekle bekle gün geçmiyo 🤣🤣🤣
O günler bi geçse zaten neler olacakta neyse 😄

reglime iki gün kaldı yere eğilince gözlerim bulanıyor hafif basım dönüyor içime fenalık basıyor kızlar bu ay femara ve iğne kullandım sizce hamilelik olabilir mi

reglime iki gün kaldı yere eğilince gözlerim bulanıyor hafif basım dönüyor içime fenalık basıyor kızlar bu ay femara ve iğne kullandım sizce hamilelik olabilir mi
Neden olmasın iyi düşünelim iyi olsun yumurtalarda gelişim varmış ki çatlatma iğnesi kullanılmıs erken gebelik testi yaptınız mı çatlatma iğnesi ne zaman yapıldı

Neden olmasın iyi düşünelim iyi olsun yumurtalarda gelişim varmış ki çatlatma iğnesi kullanılmıs erken gebelik testi yaptınız mı çatlatma iğnesi ne zaman yapıldı
Yarın yapacağım test yarın iğnenin 13. Günü

Canım tebrik ederim öncelikle, sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Kimyasal geçirdikten sonra hamilelik için bir şey kullandın mı? Yumurta takibi ile mi hamile kaldın acaba? Bence kimyasal geçirdim aylar oldu deniyoruz ama hala bir şey yok

Aman aman hsg deme bana ben atlattım çok şükür hafif bi tıkanıklık vardı aman aman o acılana kadar ben benden geçtim 😓
Yaaaa o zaman tecrübelerini sorayım sana yüksek müsadenle 🙏❤ nerde cekildin ne kadar korunmasız ilişkiden sonra cektirmek istedin ne kadar oldu çekileli çok mu zor geçti senin için ki öyle olmuş galiba 🥺🥺

Merhabalar, bende pkosum çarşamba günü klomen+Gonal F başlıyorum inşallah güzel sonuçlar alırız

Canım tebrik ederim öncelikle, sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Kimyasal geçirdikten sonra hamilelik için bir şey kullandın mı? Yumurta takibi ile mi hamile kaldın acaba? Bence kimyasal geçirdim aylar oldu deniyoruz ama hala bir şey yok
Hiç birşey yapmadım moralman kötüydüm zaten vitaminleri de kullanmayı bırakmıştım yumurta takibi vs de yapmadım, ilişki zamanını uzun tuttum sadece 4,5 defa olmuştur 3 günde bi şeklinde hatta yumurtlama zamanına da denk gelmedi uygulama öyle gösteriyordu yumurtlamadan sonra 3. Gün tekrar ilişki oldu sanırım o tuttu çünkü geç döllenmeye benziyor

Kuzum merhaba doğrudur dedikleri. Ben de 4.30 lardan ilaçla 2.70 e indim daha da inmiştir belki bayadır kan vermedim. Küçük dozlu bir ilaç başlatırlar sana da bende olduğu gibi. Doktorların hepsi gebeliğe engel değil ama bu değerleri asla istemeyiz diyorlar gebelik için.Çözümü var endişelenme

X