Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

ya tabi insan merek aediyor bir an önce sonuç almak istiyor ama bu zaten strese sokar olumsuz sonuç verir o yüzden günün geçmesinden en az 1 hafta bekle strezsiz kafaya takmadan
Dimi böylesi daha mantıklı bekleyebilirsem bekliyim ben en iyisi

Bak ben 2 gündür incir yediğim için erken yumurtlayabilmekten yakınıyorum incir kürü yapıyorlar yumurta için Ama ben sevdiğim için ara ara yiyorum bu sefer abarttım biraz adetli iken hemen agrımya başladı ertesi gün sonra çörek otu da sanırım yumurta için çok faydalı
onu da yaptım çörek otu öğütüp balla harmanladım yedim de yedim kilo aldım bu sefer

Canım senin bat 14 mayıstı sanırım en son ne zaman test yapmıştın. Benim bat bugün negatif çıktı da(kaset) sonradan pozitife döner mi bilgin var mı
Evet canım 14 mayıstı o gün yaptım son testimi benimde negatifdi hala adet olmadım. Pozitife dönme ihtimali var ben martta kimyasal gebelik yaşadım bat günü test yaptığımda negatifdi ertesi günü akşam tekrar yaptığımda silik bir pozitif görmüştüm

Evet canım 14 mayıstı o gün yaptım son testimi benimde negatifdi hala adet olmadım. Pozitife dönme ihtimali var ben martta kimyasal gebelik yaşadım bat günü test yaptığımda negatifdi ertesi günü akşam tekrar yaptığımda silik bir pozitif görmüştüm
Teşekkür ederim cevap için inşallah hepimizinki pozitife döner o halde🥲

Kızlar size biraz komik bir şey söyleyeceğim benim kızım beş buçuk yaşında ya bu yıl kaynımın düğünü olacak Ben yazları evimdeym kışları güneydoğu'dayız yazları da batıda evımdeym düğünü yazın biz varken yapmıyorlar neymiş ekimde Kasımda yapacaklarmış ben işim gücüm yok 1350 kilometre gideceğim uçakla hiç uyumadan çocuğumla tekrar geri döneceğim eşim memur olduğu için rapor da alamaz başka şehirde geçerli olmuyor bunun üstüne bir de bana demez mi kuzenimle konuşurken aman ikinci Bebek işi çıkarma başımıza düğün geçsin öyle falan diye takıldı inanırmısınız Bu yüzden geçen ay korunmayı bıraktım tabii ki de istiyorum ikinci bir çocuğu Ama resmen sinir oldum yani benim Haziran 14'e kadar Yani evime gidene kadar hamile kalmam lazım 😆😆😆 onun yüzüne bakıp hamileym dyesm var normalde seneye düşünüyordum ikinci çocuğu 😆
Candy7777 Candy7777 bunu okur msn🙈

Evet haklısın süpriz olsun. Valla ya buraya bakınca insanın test yapası geliyor
evet kerkes bir yandan yap yapmadan bilemezsin vs bazı müjdeli haberleri alınca burdan bizim de yapasımız geliyor yapınca hayal kırıklığı oluyor o yüzden ben bir hafta kadar kendini dinle derim

evet kerkes bir yandan yap yapmadan bilemezsin vs bazı müjdeli haberleri alınca burdan bizim de yapasımız geliyor yapınca hayal kırıklığı oluyor o yüzden ben bir hafta kadar kendini dinle derim
Çok haklısın burdaki pozitifleri görünce insan gaza geliyor en iyisi biraz daha bekliyim

Ay çok güldüm size ne ya insanların ne aman çocuk yapacağından dimi. Sende az değilsin haa 🤣
Ya geçmişte çok şeyler var da sırf o yüzden takıldım söze İnan ki tabii kızım da çok istiyor 2 yılı geçti kardeş kardeş diyor evimizden uzakta da sürekli dilinde kardeş olduğu için hadi dedim zaten niyetine gireceğim . Ama olursa bebiş kaynanam şok😆

evet kilo almak için bebek büskivisi ye bol bol en çok kilo o yapıyor
Neler neler yaptım ya kızımdan önce daha kiloluydum hamilelikte de çok almadım emzirdim tam 2 yıl oldu o beni çökertti sonra babam vefat etti emzirmeyi bıraktım kilo alırım dedim derken bir türlü alamıyorum Yani aslında almaya başlıyorum ama metabolizmam çok hızlı olduğu için kalıcı olmuyor 🥺

X