Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar bugün benim bat günüm. Adet olmadım. Markası sente lady olan kaset testle yaptım az önce hiçbir şey yok. O yüzden bence prodoctor da da çıkmaz. Ben elendim. Temmuz'da bidaha denerim🥲

Amin cnm inşallah.ya ben tam dumur oldum 1 hafta önce kanama oldu lekelenme yerleşme sandım baya da bildiğim yerleşme kanaması yani.adet olunca baya bı hayal kırıklığı oldu.yoksa ben bile şaşırdım verdiğim tepkiye sonra.hayir adamın suçu ne sardım adama🤣🤣🤣 garibim bugün aramış sen bugün dinlen ben yemeğe gelmiyeyim yorulma diyo.korktumu üzüldümü henüz anlamadım 🤣🤣😂
Hahahah yazık adama üzüldüm ona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

İlk defa cok yemişsiniz de böyle olmuş gibi anladım ben kusura bakmayın
Yok Yok estağfurullah eskiden zamnlamasına dikkat etmezdim şimdi 2. Deneme olacagı için bariz yumurtalığım ağrıdı 5. Günü başladı agrılar ondan dolayı ay dedim erken mi yumurtlayacagım hatta çok acık kahve kıvamlı olarak geldi ondan tribe girdim kaçırmayaym dıye henüz bitmedi de adetim ılıskı de olamıyor leke oldukca sancım da çok gb bıraz dozunu kacırdım dışarıda ara ogun olarak cok yedım etkilemıs olablr. Artık nasip🙈 belki gelişiyor diye agrıyodur🥲

Kızlar sağ kasıgınızda agrı oluyor mu sizinde dün gece nefes aldırmayan bi agrım vardı pik gördüm dün

X