Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar 16 mayıs bat günüm. Herkese yalancı pozitif çıkartan artımed kaset test bile bende negatif çikiyor :KK70: umudu kesmeli miyim

Korkuyorum ya.ne bilim işte arafda kaldim
Yani korkcak bişi yok tamam evet üzğlüyoruz ama dünyanın sonu olmadığını böyle böyle anlıyoruz inan iki sene de her adet olduğumda böğüre böğüre ağladığımı bilirim faydası var mıydı yoktu nasibi zamanı var diyorum artık çünkü üzülmek çözüm değil

Eklentiler

• IMG_7385.jpeg
    IMG_7385.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 14
Birde ayıp olacak ama 🤦🏼‍♀️ bir şey sormak istiyorum sizce 2 günde 1 mi her gün mü ilişki olmalı spermler kaç gün kalır ? Çatlamayı kaçırırım diye tırsıyorum🤔

Kız yapsana madem geldi pericikler 🧚‍♀️
Olsa silik dahi çıkardı hayalet olsun görürdük aşkım. Kalmış adete 2-3 gün. Öyle cıkmayan da emin ol kimyasal oluyo o yüzden düşmüyorum ardına iğnenin 16.17 . Gününe kadar uzayabiliyomuş yani adet. Eski tarihli topiklerde gördüm. Adet şöyle bi hafta gecikcek ki anca öyle test yaparım

Yaptım benn dayanamadım
Bi yerde sabah uyanınca kahvaltı yapıyorum işte 10 gibi sıvı alımını durdurup 2 kere idrara cıktıktn sonra 3. İdrarla yapıyorum yazıyordu burdan bir arkadas mıydı acaba yazan o yuzden ben ilk idrarla yanlıs mı yapıyorum acaba dedim

Bi yerde sabah uyanınca kahvaltı yapıyorum işte 10 gibi sıvı alımını durdurup 2 kere idrara cıktıktn sonra 3. İdrarla yapıyorum yazıyordu burdan bir arkadas mıydı acaba yazan o yuzden ben ilk idrarla yanlıs mı yapıyorum acaba dedim
Ben dayanamadım şimdi yaptım belim çok ağrıyor bu ay biraz ümitliyim pik gibi ama ilişki günlerinden tam emin olamıyorum çok sık olunca da sperm kalitesi düşüyormuş galiba

Olsa silik dahi çıkardı hayalet olsun görürdük aşkım. Kalmış adete 2-3 gün. Öyle cıkmayan da emin ol kimyasal oluyo o yüzden düşmüyorum ardına iğnenin 16.17 . Gününe kadar uzayabiliyomuş yani adet. Eski tarihli topiklerde gördüm. Adet şöyle bi hafta gecikcek ki anca öyle test yaparım
Sen bilirsin kuzum bende daha test mest yapmam zaten ya adet olurum gebelik varsada artık 2-3 aylıkken falan öğrenirim o derece yapmıycam😬🫣

X