Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

O cesedi bulan ekibe de yazık ay gece insan uyuyamaz Allah kolaylık versin zor iş
Ekipteki Müge cesedin üstüne bastı galiba. Müge'yi sağa sola diye yönlendiriyorlardı. Üzerini taşla örtmüşler. Bir taşın üstüne basınca "ayyy" diye bağırıp, bulduk dedi çünkü.

Ekipteki Müge cesedin üstüne bastı galiba. Müge'yi sağa sola diye yönlendiriyorlardı. Üzerini taşla örtmüşler. Bir taşın üstüne basınca "ayyy" diye bağırıp, bulduk dedi çünkü.
Yok basmadı taş aralığından gördüğü ve o an koku aldığı için yaptı sanki onu.

Yok basmadı taş aralığından gördüğü ve o an koku aldığı için yaptı sanki onu.
Kız koşuyordu ya bir taşa basınca yanladı gibi geldi bana. Orası değil, bu tarafa diğer tarafa derken; kıza bir şey olacaktı. Bir yana koştu, burası uçurum dedi. Müge Anlı dikkat edin, düşmeyin dedi hatta.

o görüntüyü görünce bağırdı
kol mu ayak mı çürümüş bi kısmı dışardaydı
ağırda koku vardı dedi
Tarif ederken; "orası değil, üstüne yeni yığıntı dökmüşler demek vb" demeleri de korkunçtu. Müge koşarken, iyi kıza bir şey olmadı. İnsan o yığının her santiminden kuşkulanır artık.

birde hüseyin de çok heyecanlı durmaksızın anlatıyorlar
Müge Anlı onları çok uyarıyor genel itibariyle yayın ekibini de çok uyarıyor ama seviyor da çok belli
Ya huseyin çok komik :) hangi olaydı bilmiyorum yuvarlanıp düşmüştü çok gülmüştüm o yayında 😅😂

Bugün canlı yayın yapar heralde😁
Son 45 dk
Olayın akışı ne oldu çok merak ediyorum
Burhandan mı çıkacak yoksa oğlu mert mi
ben mert vurdu adamı etkisiz halde görünce burhan boğdu el elden yok ettiler kısacası
ama emine de ben ne korku ne kaygı görüyorum
evlatlarına karşı biraz ama biraz var gibi yalnız ağlamadı bile doğru düzgün
mehmete yazık oldu bence o çocuk masum
birde emine ne kadar ufak tefek müge hanımın boyu 164 hadi topukla 170 olsun onun yanında bile aşırı minyon kısa duruyordu

X