Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ya sanki öz babası burhan mı bu Mert'in , yok yani insan babasını öldüren annesinin sevgilisi ile ceset taşımamalı ne çarpık işler
Çocuk da yapmış olabilir. Ama adam da yapmis olsa bile suçu üstünden atacak tip var .keşke yan yana açıklama yapmasalardi işler iyice karıştı

Çocuk da yapmış olabilir. Ama adam da yapmis olsa bile suçu üstünden atacak tip var .keşke yan yana açıklama yapmasalardi işler iyice karıştı
Ya kadını boşamış evde hizmetçi olarak tutuyor kadın arkadaşının kaynı tarafından pazarlanıyor, ben adamın bilmeme ihtimalini sanmıyorum. Bunlar bir şeyden tartıştı artık ne ise oğlu mu karısı mı burhan mı kimse artık dediğin gibi
Kaynı pazarlıyor ama burhan ile aşk var
Mide bulandırıcı
Mertin haberi var çok ilginç yani
Allah kimsenin başına vermesin tövbe

BENCE POLİSİN İŞİ ÇOK KOLAYLAŞTI
ANNEYİ DAHİL ETMEK İSTEMEDİ EMİNE
AMA DAHİL OLDU KADINDA BİLİYORMUŞ
ÇOCUK HALEN BABASINI SUÇLUYOR
Babanın bu kadar habersiz olması imkansız, adam da burhan gibi bir tip muhtemelen ama öldürülmeyi tabi kimse haketmiyor orası ayrı

Ya kadını boşamış evde hizmetçi olarak tutuyor kadın arkadaşının kaynı tarafından pazarlanıyor, ben adamın bilmeme ihtimalini sanmıyorum. Bunlar bir şeyden tartıştı artık ne ise oğlu mu karısı mı burhan mı kimse artık dediğin gibi
Kaynı pazarlıyor ama burhan ile aşk var
Mide bulandırıcı
Mertin haberi var çok ilginç yani
Allah kimsenin başına vermesin tövbe
Ne pis iliskiler var bilmediğimiz Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi

canlı yayın yapmıcaklar mı acaba ?
Müge kadına nasıl iyi davranıyor :KK43:
çok acı durumlar bunlar
Ay kadın ömründe daha bir şey görmem dedikçe ne pis ahlaksız iş varsa hepsini duydu, artık kızsa ne yapacak ki olan olmuş. İtiraf etsinler diye sakince konuşturuyor

ben daha görmedim net olunca geriden geliyorum
IMG-20240514-WA0004.jpg

X