Onkoloji - Kanser ve Türevleri Meme Kanseri Atlatanlar

selesepeta

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
63
34
24
Meme Kanseri atlatanlar ya da atlatan yakınları olanlar yardımcı olabilir mi? Herkese geçmiş olsun öncelikle. Süreç hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

Geçmis olsun. Süreç hakkında fikrim yok konunuz öne çıksın diye yazdım. Siz mi hastasınız ?Acil şifalar dilerim.

Merhaba öncelikle kesin taniniz varsa süreci hastadan hastaya değişiyor çünkü bu hastalık kişiye özel bir hastalık . Benim sürecim önce kemo sonra ameliyat sonra radyoterapi sonrasında akıllı hap olarak devam ediyor çok çok geçmiş olsun ama yenilebilir korkmayın moral yuruyus bol su çok önemli kanser degil biz güçlüyüz

Merhaba öncelikle kesin taniniz varsa süreci hastadan hastaya değişiyor çünkü bu hastalık kişiye özel bir hastalık . Benim sürecim önce kemo sonra ameliyat sonra radyoterapi sonrasında akıllı hap olarak devam ediyor çok çok geçmiş olsun ama yenilebilir korkmayın moral yuruyus bol su çok önemli kanser degil biz güçlüyüz
Merhaba çok teşekkür ederim öncelikle sizlere çok geçmiş olsun. Bizim de süreç aynı. Nasılsjnız şu an tedaviniz devam ediyor mu?

Merhaba benim sağ göğsümde 1 nisanda bir ağrı başladı ama geceleri baya artan hareket ettikten sonra baya hissettiğim bir ağrı koltuk altıma kadar geldi yavaş yavaş hatta koluma kadar uzandı bu ağrı önce korkmadım sağlık ocağına gittim oradaki doktora anlattım durumu kan alalım bakalım kanda iltihap değeri yüksek çıkarsa antibiyotik yazarım dedi ama o değer normal çıktı bana genel cerrahiye gitmen lazım dedi pazartesi gideceğim ama biraz araştırma yapıyorum siz ilk nasıl öğrendiğiniz ağrı var mıydı sizde?

X