Meme Büyütme Bilirkişiler

melishn122

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
51
5
19
Kızlar meme büyütme ameliyatı geçirenler ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Henüz 1 doktorla görüştüm ve max 235 cc koyabileceğini söyleyip 100 bin tl fiyat verdi. 20 yaşındayım boyum 165 kilom 46. Bana göğüs kafesimin sıkıntılı olduğundan bahsetti ama doktora çok güvenemedim. Cc'ye göre fiyat çok pahalı geldi Mersin'de yaşıyorum ama genel olarak fiyatlardan vs haberdar olanlar yazabilir mi lütfen. Önerilerinize veya tavsiyelerinize de açığım.

Kızlar meme büyütme ameliyatı geçirenler ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Henüz 1 doktorla görüştüm ve max 235 cc koyabileceğini söyleyip 100 bin tl fiyat verdi. 20 yaşındayım boyum 165 kilom 46. Bana göğüs kafesimin sıkıntılı olduğundan bahsetti ama doktora çok güvenemedim. Cc'ye göre fiyat çok pahalı geldi Mersin'de yaşıyorum ama genel olarak fiyatlardan vs haberdar olanlar yazabilir mi lütfen. Önerilerinize veya tavsiyelerinize de açığım.
Ben şubat ayında ameliyat oldum 70 bin verdim çok memnunum 53 kg boy 1.60 bana 315 cc takıldı ama ödem gidince küçük kaldı maddi durumum olsa tekrar yaptırırım ve 400cc den aşağı taktırmam. Bence 235cc çok küçük verdiğin paraya çektiğin acıya değsin bence başka doktorlarla da görüş bu arada fiyatı cc ye göre vermiyorlar markaya göre fiyat veriyor doktorlar ama sana abla nasihatı güzel bir meme istiyorsan cc yüksek tut sonra çok pişman olursun 😘

Yapma bacım yaş 20 :KK70: doğurunca kocaaamaaan oluyor, inşallah eski haline döner dönmezse hapı yuttuk🤣 çeşitli rivayetler eskiye döner, hayır dönmez öyle kalır , kaldığı gibi söner sönmüş balon gibi olur ...
Evlenip çor çocuk istiyorsan yaptırma biraz daha.. emzir et çocuk faslını kapa sonra yaptır hem de düzelttirirsin bir taşla iki kuş..

Yaş 20 için her zaman o kiloda kalacağının garantisi yok ben 20 yaşıma göre 10 kilodan fazla aldım 30 larda

Acele etme pişman olursun sonra :)

Büyük memelerde bedene uygun üst bulmak bir çiledir bunu da söyleyim

Yine de ille yaptırmak istiyorum mutlu olurum diyorsan sen bilirsin...🌸

merhaba ben nisan ayında 90 bin liraya oldum ameliyatımı özel hastanelerin kliniklerine bakmanı tavsiye ederim bi tık daha uygun olabiliyorlar ayrıca yaz geldikçe meme estetiği fiyatları artıyor. ayrıca bi kaç doktor mutlaka araştırmalısın cc ye göre fiyatlar değişmiyor diye biliyorum tabi 600 cc tarzı absürt büyüklük istenmezse :) sadece damla protezler daha yüksek yuvarlağa göre. mersine yakın yerlerde de doktor araştırabilirsin fotoğraf atarak fiyatlandırma yapıyorlar genelde ama sana tavsiyem lütfen beni yanlış anlama iyileşme aşaması için anlatıyorum bunu senin yaşlarındayken bende aynı kilodaydım boyumuz da aynı hemen hemen ve o dönemlerde de yaptırmak çok istemiştim nasip olmamıştı yaklaşık 8-10 kilo aldım ve ameliyat olmak yeni nasip oldu kilo alınca meme dokum arttı o zamanlar bana da 250 cc önermişlerdi fakat şu an 350 cc takıldı. arada inanılmaz bir fark var. eğer kilo almaya müsait isen ileride bu kadar küçük cc takılmasından dolayı pişman olabilirsin biraz daha büyük taktırmak tabi ki doktorların dediği doğrultuda seni mutlu edebilir. yüksek profil protezi sormanı öneririm daha dolgun bir görüntüsü var dual planı da söyle ( üst tarafı kas altına alt tarafı kas üstüne takıyolar geçiş yumuşak oluyor ve doğal duruyor) tabi ağrısı biraz fazla oluyor kas altının. ve yanında mutlaka seni kaldırıp yatıracak bir insan olsun ilk üç gün tuvalete bile tek başına gidemiyorsun maalesef. inşallah her şey gönlünce olur :)

Merhaba bende 5-10 kilo almayı çok istiyordum ama artık ümidi kestim çünkü yaklaşık 5 yıldır kilomda istediğim gibi bir değişim olmuyor kilo alamıyorum🥲 O yüzden fiyatlar daha da uçmadan şu an imkan varken ameliyat olmayı çok istiyorum. Aslında ilk isteğim memelerimin birleşik olmasıydı ama 2 doktor da göğüs kafesimden dolayı onun olmayacağını söyledi. O yüzden şu an özellikle üst kısımlarının dolgun olmasını istiyorum yani destekli sütyenlerin sağladığı o dekolte dolgunluğu gibi. Bir doktorla daha görüşeceğim benim istediğim boyutu ve görüntüyü 300 cc civarı sağlar diye düşünüyorum eğer 300 cc kas üstüne sığmaz derse o zaman ccyi düşürmek yerine kas altı yapması gerekmiyor mu önemli olan benim istediğim görüntünün olması ama sanki doktor düşük ccye ikna etmeye çalışır gibi bi his var içimde çünkü görüştüğüm ilk doktor öyleydi ve şimdiki de öyle olacak diye korkuyorum. Dediğin gibi yüksek profilide soracağım ama ek ücret gerektiren bir şey değildir dimi?

X