Meme ameliyatı sonrası ödem durumu

Merhabalar, bugün Ameliyat olali 13 gün oldu memelerim bi asagdi biri yukarda ve meme uclarim da ayni lütfen yardim edim normal mi?

Eklentiler

• IMG_9053.jpeg
    IMG_9053.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 480
Merhabalar, bugün Ameliyat olali 13 gün oldu memelerim bi asagdi biri yukarda ve meme uclarim da ayni lütfen yardim edim normal mi?
Merhaba, çok geçmiş olsun. Bu hali sanki sarkık görünüyor, yani silikon biraz inse dahi sarkık olacakmış gibi. Diyelim ki sarkık, bu durumda da üzülmenize gerek yok çünkü revizyon yapıyor doktorlar bu durumda. Yani sonu da mutlu olursunuz

Merhaba, çok geçmiş olsun. Bu hali sanki sarkık görünüyor, yani silikon biraz inse dahi sarkık olacakmış gibi. Diyelim ki sarkık, bu durumda da üzülmenize gerek yok çünkü revizyon yapıyor doktorlar bu durumda. Yani sonu da mutlu olursunuz
Merhaba, tsk ederim sizce bu doktorumun hatasi mi?

Merhaba, tsk ederim sizce bu doktorumun hatasi mi?
Merhaba benim de 3. Gün aynı görüntü bende de var. 2 haftaya düzelir diyorlar ama sizin düzelmemiş ve şuan benim de tüm umutlarım gitti çünkü benim de dikdörtgen meme görüntüsü mevcut, alttaki eski memelerim ve mem ucum aşağıda üstte protezler resmen çift meme görüntüsü var...şişliklerden ağzıma girecek neredeyse memeler. revizyon falan istemiyorum resmen çıkarttıracağım iyileşmezse bu durum aynı acıları baştan yaşamak çok kötü olur. Benim kas altı 295 cc full Motiva round protez takılıp sadece meme ucu kesisiyle dikleştirme ameliyatıydı. Kendi meme dokum gayet vardı ama sarkıktı ondan dolayı çok büyük protez tercih etmedim. Ama ödemlerim ve şişliklerim inanılmaz. Koltuk altımdam sırtıma kadar şişlikler bile var. Belim kalınlaştı adeta.

Pazartesi günü yani 4 gün sonra doktor kontrolüm var o zaman fotoğraf ekleyip doktorun ne dediğini yazacağım bir de ben korseyi çıkarttım bugün 3. gün ve sporcu sütyeni giydim sebebi bu protezler aşağı insin lütfen diye.. o sıkan korse içerisinde yer çekiminden habersiz hiç aşaı inip tek meme görüntüsüne kavuşacaklar gibi durmuyordu çünkü :KK43: buz kompresi yapıyorum bir de ara ara... böyle durum.. siz kore olayını nasıl yapmıştınız??

Doktor bana ne korse nede masaj verdi, tavsiye etmiyorum demisti, ücüncü haftayi bitirmek üzerim ve hic bi degisiklik yok doktora sordugum zaman da „hersey yolunda“ düzelecek diye gecistiriyor moralim cok bozuk🙁, Lütfen kontorlden sonra haber et

Doktor bana ne korse nede masaj verdi, tavsiye etmiyorum demisti, ücüncü haftayi bitirmek üzerim ve hic bi degisiklik yok doktora sordugum zaman da „hersey yolunda“ düzelecek diye gecistiriyor moralim cok bozuk🙁, Lütfen kontorlden sonra haber et
Kontrol sonrası fotoğraf dahil bilgi vereceğim. Bu dikdörtgen görüntüsü gitsin protezler aşağı insin gerekirse yine sarksın hepsine razıyım. şuanki görüntüm çünkü anormal bir organ gibi.. yani ortası basık üstü ve aşağısı şişkin dikdörtgen.. ya ödem belli ama bu kadar ödemin arasında protezin doğru yerleştirilip yerleştirilmediğini de anlamıyor insan ama bu görüntü ile yaşamak imkansız :KK43:( doktor ile korseyi de görüşeceğim. sporcu sütyeni taktım bu sabahtan itibaren ama bu sefer de ağrılarım iyice arttı.. napcağımızı şaşırdık.

Benim de ayni aynaya bakinca moralim bozuluyor dogru düzgün uyuyamiyorum ama daha yeni düzelecek, burda ki bir cok kadin ayni sorunu yasamis en az 1 veya 1,5 ay beklememiz gerekir.

Kızlar bugün 4.günüm olacak inanılmaz büyükler çok üzgünüm inse inse 3 cm insin yine çok fazla asla ıstemıyorum gerekirse 2 haftaya tekrar çıkarttırma yaparım. Çok üzgünüm pişmanım.
170,64 ölçülerin yaklaşık. 80aydım. Doğal olsun büyük olmasın dedim. 275 cc hp yuvarlak kas üstü oldu. Şu an beni rahatsız ediyor. Tecrübe edenler yazabilir mi? Ödem kişiden kişiye farklı tabii ama şu sn meme ölçüm 93 önceden 83 falandı offf
8. Gün benimde tüm hissettiklerimiz aynı suan sizde durum nedir?

Merhaba ben ameliyat olalı 6 ay oldu.Başlarda evet şiş ve sert oluyor ancak endişe etmeyin hepsi geçici
Yani kafayı yiycem rüya olsa keske diyorum büyük geliyor gözüme çıkarttırmak istiyorum keske yaptırmasaydım diyorum bu hisler geçecek değil mi :KK43:

Yani kafayı yiycem rüya olsa keske diyorum büyük geliyor gözüme çıkarttırmak istiyorum keske yaptırmasaydım diyorum bu hisler geçecek değil mi :KK43:
Ben de öyleydim. şu an nerdeyse 22 gün oldu ödemler indi silikonlar aşağı indi yani füze gibi dimdik durmuyorlar. Semsertti şimdi özellikle uç kısmı yumuşak. Tabii mentor marka çok yumuşak değil o da bi nebze yymuşarsa işte iyi olacak. Sürekli açıp bakmayın kafanızı takmayın. Şöyle bi hafta bakmayın işe güce verin kendinizi.

Evet bu tarz bir paylaşım yapmıştım birkaç ay önce burada.Bana ait değilmiş gibi geliyor hep böyle mi olacak diye sormuştum.Geçici olduğunu söylemişlerdi öyle de oldu bir iki ay içerisinde sanki hep size aitmiş hissiyatı yaşamaya başlayacaksınız o eklenti gibi hissetme hissiyatı geçecek ödemleriniz de tamamen inip kendi sekli oturacak

Ben de öyleydim. şu an nerdeyse 22 gün oldu ödemler indi silikonlar aşağı indi yani füze gibi dimdik durmuyorlar. Semsertti şimdi özellikle uç kısmı yumuşak. Tabii mentor marka çok yumuşak değil o da bi nebze yymuşarsa işte iyi olacak. Sürekli açıp bakmayın kafanızı takmayın. Şöyle bi hafta bakmayın işe güce verin kendinizi.
Geçecek kızlar hiç endişeniz olmasın yumusayacak da. Elbette gerçek meme gibi aşırı yumuşak olmuyor ancak suan hissettiğiniz aşırı sertlik yok oluyor öyle bir sertlik kalmıyor

benim derdim şiş ve füze gibi durması değil, silikonların üstte kendi memenin altta ve dikdörtgen gibi durması.. yani anormal bir görüntü. keske tek derdim füze gibi şiş ve ileriye doğru durması olsaydı. 6 ay da bekleyemem böyle fotopraf paylaşınca anlayacaksınız 2 haftaya indi indi, yoksa tekrar bıçak altına yatıcam silikonların aşağı inmemesi durumu var bence. 3.günüm ama durum bu.

benim derdim şiş ve füze gibi durması değil, silikonların üstte kendi memenin altta ve dikdörtgen gibi durması.. yani anormal bir görüntü. keske tek derdim füze gibi şiş ve ileriye doğru durması olsaydı. 6 ay da bekleyemem böyle fotopraf paylaşınca anlayacaksınız 2 haftaya indi indi, yoksa tekrar bıçak altına yatıcam silikonların aşağı inmemesi durumu var bence. 3.günüm ama durum bu.
2 hafta çok erken vücut narkozdan yeni arınmış olacak. Drunuzla görüşün ya da farklı bir plastik cerraha da danışın olmadı. Ben 6.gün başkasıns sordum ödemli iner dedi baktı

2 hafta çok erken vücut narkozdan yeni arınmış olacak. Drunuzla görüşün ya da farklı bir plastik cerraha da danışın olmadı. Ben 6.gün başkasıns sordum ödemli iner dedi baktı
Tamam 6. gün doktor kontrolüm sonrası olmadı başka bir doktora görüncem

Seninle aynı gün ameliyat olmuşuz:)) Şu an benimde yukarıda duruyorlar.Ama buz çok iyi geliyor.Bütün gün buzla geziyorum diyebilirim.Arabada bile buz koyuyorum.Ve şişliği alıyor.Ama gece uyurken sabaha kadar yine şişip yukarda duruyorlar.
Benimkiler şu an ayrık durmuyorlar.Ameliyat öncesi çok ayrıktı.Sonrasında da ayrık olur diye düşünüyorum ama şimdilik aradaki mesafe güzel görünüyor.
Hayırlı olsun canım eminim 1 aydan sonra daha güzel olacaklar biraz biraz ayrıklığı gidiyor gibi sanki bi değişiklik seziyorum 🥰 ama hala yukardalar sabırsızlık ediyorum sanırım 😅

X