Meme ameliyatı sonrası ödem durumu

Doli

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
577
589
Kızlar bugün 4.günüm olacak inanılmaz büyükler çok üzgünüm inse inse 3 cm insin yine çok fazla asla ıstemıyorum gerekirse 2 haftaya tekrar çıkarttırma yaparım. Çok üzgünüm pişmanım.
170,64 ölçülerin yaklaşık. 80aydım. Doğal olsun büyük olmasın dedim. 275 cc hp yuvarlak kas üstü oldu. Şu an beni rahatsız ediyor. Tecrübe edenler yazabilir mi? Ödem kişiden kişiye farklı tabii ama şu sn meme ölçüm 93 önceden 83 falandı offf

Son düzenleme:
Kızlar bugün 4.günüm olacak inanılmaz büyükler çok üzgünüm inse inse 3 cm insin yine çok fazla asla ıstemıyorum gerekirse 2 haftaya tekrar çıkarttırma yaparım. Çok üzgünüm pişmanım.
170,64 ölçülerin yaklaşık. 80aydım. Doğal olsun büyük olmasın dedim. Şu an beni rahatsız ediyor. Tecrübe edenler yazabilir mi? Ödem kişiden kişiye farklı tabii ama şu sn meme ölçüm 93 önceden 83 falandı offf
Merhaba hem çok geçmiş olsun hemde hayırlı olsun güle güle kullanın:) şu an çok yeni ameliyatınız bu sebeple inanılmaz ödemli şiş, yukarda duruyor ve gözünüze de haddinden fazla büyük geliyor çünkü bir kere gözünüz de bu duruma hiç alışık değil. Vücudunuza ve kendinize buna alışma süresi tanıyın bence iki hafta karar vermek için çok erken bir süre. Ben ameliyat olalı 3.5 ay oldu ilk ameliyattan çıktığımda bende eyvah eyvah dedim çünkü doğal görüntü istiyordum ve en fazla doktoruma 325 koymasını söylemiştim ama o 375 koydu o yüzden bana da ilk haftalarda çok büyük füze gibi gelmişlerdi sinir olmuştum hatta doktoruma da ne yaptınız diye sordum oda bana gülümsedi sadece sanırım sonradan hissedeceklerimi biliyordu o yüzden di :) çünkü şu an nerdeyse keşke 400 zorlasaymış koysaymış diyorum elbiselerimden belli olmuyor bile aradan süre geçtikçe her gün görüntü inanılmaz farkediyor büyüklük yumuşama zamanla ve aşağı indikçe de doğal görüntü oluştuğundan göze hiç batmamaya hatta küçük gelmeye başlıyor. O yüzden en azından aradan bi 3-4 ay geçmesini bekleyin tekrar ameliyat için sonrasında bide keşke küçülttürmeseydim pişmanlığı yaşamak var. O kadar ağrı acı çekiyorsunuz azcık değsin bence İyi düşünün :)

Merhaba hem çok geçmiş olsun hemde hayırlı olsun güle güle kullanın:) şu an çok yeni ameliyatınız bu sebeple inanılmaz ödemli şiş, yukarda duruyor ve gözünüze de haddinden fazla büyük geliyor çünkü bir kere gözünüz de bu duruma hiç alışık değil. Vücudunuza ve kendinize buna alışma süresi tanıyın bence iki hafta karar vermek için çok erken bir süre. Ben ameliyat olalı 3.5 ay oldu ilk ameliyattan çıktığımda bende eyvah eyvah dedim çünkü doğal görüntü istiyordum ve en fazla doktoruma 325 koymasını söylemiştim ama o 375 koydu o yüzden bana da ilk haftalarda çok büyük füze gibi gelmişlerdi sinir olmuştum hatta doktoruma da ne yaptınız diye sordum oda bana gülümsedi sadece sanırım sonradan hissedeceklerimi biliyordu o yüzden di :) çünkü şu an nerdeyse keşke 400 zorlasaymış koysaymış diyorum elbiselerimden belli olmuyor bile aradan süre geçtikçe her gün görüntü inanılmaz farkediyor büyüklük yumuşama zamanla ve aşağı indikçe de doğal görüntü oluştuğundan göze hiç batmamaya hatta küçük gelmeye başlıyor. O yüzden en azından aradan bi 3-4 ay geçmesini bekleyin tekrar ameliyat için sonrasında bide keşke küçülttürmeseydim pişmanlığı yaşamak var. O kadar ağrı acı çekiyorsunuz azcık değsin bence İyi düşünün :)
Boy kilo ve üst bedeniniz nasıldı ben sürekli ağlama modundayım off off

1.57 boyunda 53 kg omuzları dar minyon tipli bi kadınım :) öncesinde meme dokum nerdeyse hiç yoktu gerçekten kendinizi hiç strese sokmayın ağlamayın daha çok yeni çünkü inanılmaz farkedecek görüntüleri bir ay sonra bile. Kaç cc kondu size?

Pardon yazmışsınız şimdi gördüm size biraz kas üstü konduğu için biraz da öncesinde dokunuz olduğundan sanırım büyük geliyor olabilir 275 cc büyük bir ölçü değil dediğim gibi tekrar ameliyat için 2 hafta çok kısa bir süre biraz daha düşünün dinlenmenize bakın şimdilik derim :)

170,64 ölçülerin yaklaşık. 80aydım. Doğal olsun büyük olmasın dedim. 275 cc hp yuvarlak kas üstü oldu. Şu an beni rahatsız ediyor. Tecrübe edenler yazabilir mi? Ödem kişiden kişiye farklı tabii ama şu sn meme ölçüm 93 önceden 83 falandı offf
1 ayın sonunda bile ne kadar küçüldüğünü anlayacaksın sakın üzülme 275 cc çok küçük bir ölçü şuan gözün alışık değil ve ödem çok fazla 4 gün çok kısa bir süre sakın ani karar verme

1 ayın sonunda bile ne kadar küçüldüğünü anlayacaksın sakın üzülme 275 cc çok küçük bir ölçü şuan gözün alışık değil ve ödem çok fazla 4 gün çok kısa bir süre sakın ani karar verme
Siz de ne kadar bir küçülme oldu yani benim korse sütyeni çıkarınca karşıdsn kollarımı yarılıyo değiyo kollarıma. Daha önce meme döküm vardı var derken 80a takıyordum.

Merhabalar, ameliyatiniz cok yeni ve odem sislik cok normal bu surecte ki 2-3 ay gecip odeminiz gittikten sonra dilerseniz tabiki geri cikarttirin ama lutfen bu surec 2 hafta sonra olmasin, cunku karar verebilmek ve vucudu tekrardan narkoz + strese sokmak icin guzel bir zaman degil. Lutfen birazcik bekleyin, odemler gidiyor , gogsunuz zamanla oturuyor ve hatta bazen keske daha buyuk tartirtksaymisim bile diyosunuz :) Kendinizi lutfen uzmeyin, zor gunleri asmissiniz 4. gune gelmissiniz vucudunuza biraz zaman taniyin su anlik.

Siz de ne kadar bir küçülme oldu yani benim korse sütyeni çıkarınca karşıdsn kollarımı yarılıyo değiyo kollarıma. Daha önce meme döküm vardı var derken 80a bakıyordum. Şu an 93 94 gibi ölçüsü

Hiç moralinizi bozmayın. Ben 5. ayımdayım. 400 cc lik memelerim gözüme küçücük görünüyor😁 ilk günler ise neredeyse ağzıma gireceklerdi😂

Siz de ne kadar bir küçülme oldu yani benim korse sütyeni çıkarınca karşıdsn kollarımı yarılıyo değiyo kollarıma. Daha önce meme döküm vardı var derken 80a bakıyordum. Şu an 93 94 gibi ölçüsü
Benim dokum çok azdı şöyle söyleyim ölçü olarak bilmiyorum ama 15 günde avcumdan taşıyordu 1 ayın sonunda avucumu tam doldurmadı 😂

Ooo ben ilk gün anestezinin etkisiyle doktoruma ul*n g*t ben bunları nasıl taşıycam böyle mi yap dedim diye söylenmişim o da geçicek demiş ve geçti :) 4.gün çok erken karar vermeniz için şimdi de küçüldü diyorum:)

Merhabalar, geçmiş olsun öncelikle :) dün ben de muayene oldum ve dokumun olduğunu kas üstü yapacağını söyledi ama bana göre göğüslerim yok denecek kadar az. ben kas üstü olunca silikonun belli olmasından çok korkuyorum, sizin önceki sonraki resimleriniz varsa paylaşmanız mümkün mü?

Benim de gözüme şu an çok büyük görünüyorlar.Ama herkes 6 ay içinde oturacağını ve küçüleceğini söylüyor.Umarım o zaman da çok küçüldü demeyiz 😅Şu an ölçünce 85 çıktı ama bana kocaman geliyorlar.Biraz sabırlı olmak lazım zamanla oturacaktır

Merhabalar, geçmiş olsun öncelikle :) dün ben de muayene oldum ve dokumun olduğunu kas üstü yapacağını söyledi ama bana göre göğüslerim yok denecek kadar az. ben kas üstü olunca silikonun belli olmasından çok korkuyorum, sizin önceki sonraki resimleriniz varsa paylaşmanız mümkün mü?
Merhaba. Yok doğal duruyor sonuçta deri altına konulmuyor ki. Tabi şu an hala sert ama bir tık aşağı indi. Kendi meme yapım zaten damlaydı ortası bir şekil olacak yuvarlak protezle. Benim üst lobum erimişti emzirmeden sonra. Öyle düşünün. Öncesi fotom yok ki

Benim de gözüme şu an çok büyük görünüyorlar.Ama herkes 6 ay içinde oturacağını ve küçüleceğini söylüyor.Umarım o zaman da çok küçüldü demeyiz 😅Şu an ölçünce 85 çıktı ama bana kocaman geliyorlar.Biraz sabırlı olmak lazım zamanla oturacaktır
Ben ölçüyorum 93 çıkıyor c kup oldular artık. Dr çok da küçülmez dedi. Yani yıllarca küçük gezince şimdi garipsiyoruz belki. Bir arkadaşım gördü şimdiye dek büyük değil normal dedi.

Kızlarrr hepinize merhabalar benim de 11. Günüm göğüslerim çok ayrık ve yukarda duruyor zamanla bu ayrık görüntüde normale dönüyormu yardım lütfen çok üzgünüm 🥺

Kızlarrr hepinize merhabalar benim de 11. Günüm göğüslerim çok ayrık ve yukarda duruyor zamanla bu ayrık görüntüde normale dönüyormu yardım lütfen çok üzgünüm 🥺
Eveett. 20 gün olmadı daha aşağıa indi ödem iniyor, yumuşama başlıyor bende

Seninle aynı gün ameliyat olmuşuz:)) Şu an benimde yukarıda duruyorlar.Ama buz çok iyi geliyor.Bütün gün buzla geziyorum diyebilirim.Arabada bile buz koyuyorum.Ve şişliği alıyor.Ama gece uyurken sabaha kadar yine şişip yukarda duruyorlar.
Benimkiler şu an ayrık durmuyorlar.Ameliyat öncesi çok ayrıktı.Sonrasında da ayrık olur diye düşünüyorum ama şimdilik aradaki mesafe güzel görünüyor.

X