Maşa yanığı izi kalır mı çok sinirliyim

dikenlertaci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
152
39
Bugün düğünümüz vardı kuaför elinden maşayı düşürdü çenemin yanına değdi 1 saniyeliğine ve yandı silverdin krem sürdüm düğünden sonra da yıkayıp silverdin krem sürdüm ama soğuk suya falan hiç tutmamıştım ilk silverdini sürdüğümde de çok durmadı fondöten vardı şimdi silverdin kullanıyorum yarın eczaneye gidip sorucam ilk yandığında 10 15 dakika acıdı şimdi oval kırmızı bir iz var kabarcık olmadı iz kalır mı ya da hafifler mi böyle mi kalır şuan kuaföre aşırı sinirliyim titriyorum teşekkürler

Hayir canim bn tesetturluyum ama cok severim saçlarımı yapmayi kulagimi ve yanagimi yaktim bir hafta sonra gitti yara izi su toplamadi bnim ki de korkma yani . Kuaföre bnde cok sinir oldum okurken. dikkatli olmadi gerekirdi :işsiz:

Benim koluma maşa düşmüştü. Izi hala duruyor malesef. Ama ben krem falan sürmemistim. Bi kere de ütü buharindan yanmistim salatalik kabugu koymustum hergün bi yarim saat onda iz falan kalmamisti.

Benim koluma maşa düşmüştü. Izi hala duruyor malesef. Ama ben krem falan sürmemistim. Bi kere de ütü buharindan yanmistim salatalik kabugu koymustum hergün bi yarim saat onda iz falan kalmamisti.
Hiç mi geçmedi tamamen mi aynı kaldı

Hiç mi geçmedi tamamen mi aynı kaldı
Hayir gecti biraz tabi. Kirmizi degil. Ilk yandigi zamanki gibi büyük degil. Gunesle zaten kendi ten rengime yakin hale gelse de birazcik beyazlık kaldi. Fotografini attim bakalim gorebilecek misin :)

Eklentiler

• 15673576358401832205942.jpg
    15673576358401832205942.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 926
Ben de kuzenim saçlarımı yaparken, kolumu geriye atınca düzleştiricinin arasına sokmuştum, baya yanmıştı. Hafif iz kaldı, aşırı belli olmuyor artık. Bazı merhemler var iz kalmasını önleyen, isim vermek yasak galiba ama araştırırsanız bulursunuz internette.

Ben de kuzenim saçlarımı yaparken, kolumu geriye atınca düzleştiricinin arasına sokmuştum, baya yanmıştı. Hafif iz kaldı, aşırı belli olmuyor artık. Bazı merhemler var iz kalmasını önleyen, isim vermek yasak galiba ama araştırırsanız bulursunuz internette.
Yasak değil diye biliyorum ama eczaneye gideceğim yarın teşekkür ederim

bende yillar once masa yaparken alnimi yakmistim, yüz olunca soluğu hemen eczanede almistim.. eczaci fito krem vermisti.. düzenli kullandım hic iz kalmadi hala dolabım da bulundururum..

Bugün düğünümüz vardı kuaför elinden maşayı düşürdü çenemin yanına değdi 1 saniyeliğine ve yandı silverdin krem sürdüm düğünden sonra da yıkayıp silverdin krem sürdüm ama soğuk suya falan hiç tutmamıştım ilk silverdini sürdüğümde de çok durmadı fondöten vardı şimdi silverdin kullanıyorum yarın eczaneye gidip sorucam ilk yandığında 10 15 dakika acıdı şimdi oval kırmızı bir iz var kabarcık olmadı iz kalır mı ya da hafifler mi böyle mi kalır şuan kuaföre aşırı sinirliyim titriyorum teşekkürler
Hayır iz kalmaz. Ben alnımı maşayla yakmıştım kalmadı.

Benim de yüzüm yanmıştı maşadan yüzüme yapıştırmıştım ama çok şükür izi kalmadı. Kantaron yağı kullanın düzenli olarak izi kalmaz inşallah ☺️

Aynısı bana olmustu ilave olarak madecassol krem kullandım, hiçbir sey kalmadı.

ben sureklı fırından tepsı cıkarırken elımı kolumu yakarım
kac kere elım kızgın yaga degdı
ız kalmıyor kalmaz endıselenmeyın hemen sılverdın surerek ıyı yapmıssınız
mutluluklar dılerım bu arada :)

X