Manisa///45

bende memnun oldum cnm hayat iyi gidiyor çok şükür bebek bekliyorum onun heyecanı var doğumumda yaklaştı şimdide bu telaşla uğraşıyoruz.

Seninde evliliğin hayırlı olsun bir ömür boyu mutlu olun inş...

teşekkür ederim..hızlısın hatun:KK1:

ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

isim düşündünüz mü?

kız hani davet etmedin yaa :)) hadi hayırlı olsun bakalım.. bu arada eski nikim madan dı söyledim mi bilmiiyorum :)
iyi gidiyor canım bebek bekliyoruz 2 haftamız kaldı Allahın izniyle :)

kız buraya yazdım ya :)

yenı nıkını bılıyorum söylemiştın..

ayyy bebek bekliyorsun demek..ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın canım:nazar:

Burdayım canım. Naber? :KK3:
Nasıl gidiyor evlilik? Tavsiye eder misin yoksa aman uzak dur mu dersin? :KK55:

evlilik güzel gıdıyor..tabı mesafeler araya gırene kadar..mesaı başlayacak malum..
inşallah yakında bu sorunda geçecek..

doğru insanı bulursan hıç durma evlen :) bn 5 yılda ikna oldum :)

kız buraya yazdım ya :)

yenı nıkını bılıyorum söylemiştın..

ayyy bebek bekliyorsun demek..ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın canım:nazar:

hayırlı olsun diyelim o zaman :)) evet canım az kaldı Allahın izniyle.. darısı sana inşallah...

Kızlar tekrar merhaba uzun bir ara verdim fakat koşuşturma inanın çok zor işmiş bunlar yaw ) Fakat düğün salonu işimizi hallettik. 22 Eylül Manisa Arena sözleşmemizi yaptık. Sizler sayesinde salonumuzu bulduk. Gecen haftasonuda orada Aslı hanımın davetlisi olarak bir düğün izleme fırsatımız oldu gerçektende Ankarada olmayan güzellikte bir mekan açmışlar. Benim başlarda çok umudum yoktu dolaştığımız salonlar benim içime sinmemişti fakat Manisa Arenada tanımadığımız birinin düğünüde geçirdiğim o geceden sonra kızlar buraya bakmadan geçmeyin diyorum. Üstelik gece boyunca yanınızda organizasyonla ilgilenen bir bayan muhattabınız var bu sanırım bizler için önemli bir ayrıntı :) Masa sandalye giydirmeleri çok şık ve tiffany sandalyeleri var ve fiat farkı yok :) Tekrar destekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim düğünümede beklerim

biz de 2014 için anlaştık orasıyla ,manisada maalesef uygun fiyata adım akıllı yerler bulamadık saçma sapna yerler bile çok pahalı.ben ne yazık ki internetten görebildim arenayı ama böyle güzel yorum görünce içim daha da rahat etti:)) mutluluklar dilerim sizedeeee :)

biz de 2014 için anlaştık orasıyla ,manisada maalesef uygun fiyata adım akıllı yerler bulamadık saçma sapna yerler bile çok pahalı.ben ne yazık ki internetten görebildim arenayı ama böyle güzel yorum görünce içim daha da rahat etti:)) mutluluklar dilerim sizedeeee :)

hayırlısı olsun hatun:nazar:

arena güzel..ben düğün yapacağımda orayada baktım fakat bıtmemiştı..işletmeye dair belirisizlikler var ıye ıstemedım..temmuzdan bahseiyorum tabi..en son gördüğümde daha ıyı durumdaydı..sayığın olumlu yonlere katılıyorum..mısafırlerın için yakınında oreko otelde var..

ama yınede etraf duzenlemesı yok..araba park edılecek yer mısafır için sorun olabılır..bn gıttığımde en son taşlı dangur dungur bır yoldu kapı önu:)bunu araştır..

yukardakı cafe işletılmeye başladıysa muzık karışmaz mı? ya da arka tarafla ön tarafta aynı saatte düğün olacaksa ses sıstemı nasıl olacak?

jeneratör var mı?

bunları bır soruştur..güzel gununuz tatsız olmasın..

benım düğün gardenıa da oldu..aynı kişinin ilk işletmesı..bırbırıne yakın..

tek sorun fotoğrafçının sadece çekmiş olmak için çekım yapması..sanıyede 2 kare yakalaması..çizgı fılm yapıcak sanki hızlı oynatıp:KK1:

gardenıadakı fotoğrafçı ile aynı kişi gelecekse mutlaka başka fotoğrafçıda gelsın..sen ayarla bn oyle yaptım..ıyıkı de oyle olmuş..aklımı seveyım:nazar:

kamera çekimindede tek kameraları vardı ve yedekleme yok haberın olsun..çekip cdye atıp kameradakı kaydı yedeklemeden sılıyorlarmış..sonradan öğredım bn kendısı dedı adam:KK53: cdye yolda bişey olsa tamam yanı:KK50:

ince ele emi :KK3: hayırlısı olsun

manisa arenayı ne kadara tuttunuz acaba? bende sizin gibi internetten görebildim. manisayı hiç bilmiyorum. nişanlım oralı. fiyatına göre hareket edicez çok yüksekse burdan hiç bahsetmiyim :)

selam kızlaaarrr :)
kına salonu aramaları yaparken arama motoru amcada bizim forum çıktı nasıl da sevindim. :KK9:
Kına gecemi kısmetse Öğretmenevinin 2. katında yapıcam 150 kişilik salonmuş. Az kişi olacağı için yeter bize.
Cumartesilere gün bulamadım :/ Cuma akşamına rezarvasyon yaptırdık ama salonu görmediğim için tereddütteyim.
İçinizde 2. katı bilen var mı orda bi organizasyona katılan oldu mu sizlere soriyim dedim en net bilgi :KK52::KK54:

X