Manisa///45

Kızlar tekrar merhaba uzun bir ara verdim fakat koşuşturma inanın çok zor işmiş bunlar yaw ) Fakat düğün salonu işimizi hallettik. 22 Eylül Manisa Arena sözleşmemizi yaptık. Sizler sayesinde salonumuzu bulduk. Gecen haftasonuda orada Aslı hanımın davetlisi olarak bir düğün izleme fırsatımız oldu gerçektende Ankarada olmayan güzellikte bir mekan açmışlar. Benim başlarda çok umudum yoktu dolaştığımız salonlar benim içime sinmemişti fakat Manisa Arenada tanımadığımız birinin düğünüde geçirdiğim o geceden sonra kızlar buraya bakmadan geçmeyin diyorum. Üstelik gece boyunca yanınızda organizasyonla ilgilenen bir bayan muhattabınız var bu sanırım bizler için önemli bir ayrıntı :) Masa sandalye giydirmeleri çok şık ve tiffany sandalyeleri var ve fiat farkı yok :) Tekrar destekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim düğünümede beklerim

hayırlı olsun canım mutluluklar sana.. her şey gönlünce olur inşallah...

Merhaba arkadaşlar bende doğma büyüme Manisalıyım. Merkezde oturuyorum. Çalışanınız var mı? Bir gün bir yerde buluşalım mı? Hem yeni arkadaşlıklar edinmiş oluruz :) Ne dersiniz?

Merhaba arkadaşlar bende doğma büyüme Manisalıyım. Merkezde oturuyorum. Çalışanınız var mı? Bir gün bir yerde buluşalım mı? Hem yeni arkadaşlıklar edinmiş oluruz :) Ne dersiniz?
Merhaba canım.
Bende doğma büyüme Manisalıyım. Merkezde oturuyorum :)

ahh ah o buluşma planlarımız hep vardıda bır olmadı..nasip dıyelım..

hoşgeldın foruma Manisalı tuğba hatun:KK3:

Nerelerdesin kızım sen?
Evlenmişsin sonunda hayırlı olsun. :nazar:

slm semblante hatun..teşekkür ederim..amin:nazar:

düğün, balayı, tayin derken ancak gelebildim :))

Sivas'a geldim kocamın yanına tatile :KK16:

benim tayin çıktı hatun..hemdeeee MANİSAYA :) hangi ilçe olduğunu yazarım özelden:nazar:

sen nasılsın? neler yapıyorsun görüşmeyeli?

slm semblante hatun..teşekkür ederim..amin:nazar:

düğün, balayı, tayin derken ancak gelebildim :))

Sivas'a geldim kocamın yanına tatile :KK16:

benim tayin çıktı hatun..hemdeeee MANİSAYA :) hangi ilçe olduğunu yazarım özelden:nazar:

sen nasılsın? neler yapıyorsun görüşmeyeli?

İyi olmuş canım tayininde, evliliğinde hayırlı olsun. :KK34:

Ben bildiğin gibiyim. Yaptığım farklı bir şey yok. :KK55:

selam kızlarr.. nasılsınız bakalım ? tudors naptın evlendinmi sen ???
kızlar yaa bu kipanın servisleri nerelerden hangi saatlerde geçer bilen varmı ????

selam kızlarr.. nasılsınız bakalım ? tudors naptın evlendinmi sen ???
kızlar yaa bu kipanın servisleri nerelerden hangi saatlerde geçer bilen varmı ????

iyiyiz tarife hatun :)

evlendim 3 ay önce:nazar:

nasıl gıdıyor evlilik?

çok memnun oldum karşılaştığımıza nasıl gıdıyor hayat

bende memnun oldum cnm hayat iyi gidiyor çok şükür bebek bekliyorum onun heyecanı var doğumumda yaklaştı şimdide bu telaşla uğraşıyoruz.

Seninde evliliğin hayırlı olsun bir ömür boyu mutlu olun inş...

iyiyiz tarife hatun :)

evlendim 3 ay önce:nazar:

nasıl gıdıyor evlilik?

kız hani davet etmedin yaa :)) hadi hayırlı olsun bakalım.. bu arada eski nikim madan dı söyledim mi bilmiiyorum :)
iyi gidiyor canım bebek bekliyoruz 2 haftamız kaldı Allahın izniyle :)

bende memnun oldum cnm hayat iyi gidiyor çok şükür bebek bekliyorum onun heyecanı var doğumumda yaklaştı şimdide bu telaşla uğraşıyoruz.

Seninde evliliğin hayırlı olsun bir ömür boyu mutlu olun inş...

selam canım.. kaç haftalık bebişin ?? bende hamileyim :))

X