Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler LUXELL Börekçi Turbo Mini Fırın KULLANAN var mı Acill

Luxell börekçi turbo lx3675 mini fırın kullanan memnun mu

• Ankete Katılan
    7
Ben kullaniyorum cok memnunum. Pizzayi filan mukemmel pisiriyor. Bir kere kek yaptim pek kabarmadi ama elde cirptigim icin kabarmadigini dusundum. Firininizda ariza olabilir. Garantisi varsa gonderin bence.

Siz nasıl yapıyorsunuz pizza poğaça börek vs kaç derece ve hangi ayarda

Siz nasıl yapıyorsunuz pizza poğaça börek vs kaç derece ve hangi ayarda
Ben genelde 160 - 180derecede pisiriyorum. Turboyu kekte kullaniyorum sadece. Digerlerinde pisme durumuna gore alt ve ust izgaralari kullaniyorum.

Turboyla pisirdigimde içi çiğ kalmıştı
Sizin böyle sorun olmuyor mu
Turbonun amaci zaten icinin iyi pismesi. Isiyi esit olarak dagitiyor. Ben firini ilk aldigimda isitma problemi yasamistim 20 dkda zor isinmisti ama sonra kendilignden duzeldi. Ya da ben yanlis bisey yapmistim bilmiyorum. Bazi yorumlarda sizin gibi sorun yasayanlaricok gordum. Bence bi arayin derim. Cunku benim firinim sorunsuz calisiyor.

Turbonun amaci zaten icinin iyi pismesi. Isiyi esit olarak dagitiyor. Ben firini ilk aldigimda isitma problemi yasamistim 20 dkda zor isinmisti ama sonra kendilignden duzeldi. Ya da ben yanlis bisey yapmistim bilmiyorum. Bazi yorumlarda sizin gibi sorun yasayanlaricok gordum. Bence bi arayin derim. Cunku benim firinim sorunsuz calisiyor.

Bugün servise götürüyoruz umarım düzelir :)

keki 150 derecede fansız 30 dk civarında pişiriyorum. 30 d yaklaşınca kürdan batırıp kontrol ediorm.

börek 180-160 derece arası eğer elde açtıysanız 180 hazır yufka ise 160 fansz

kurabiye de 150 derece.

fırın 1600 watt diğer fırınlara göre çok daha iyi pişirio o nedenle 30 derece var olandan düşük tutabilirsiniz. internette de yazıyordu oktay usta da aynı fırını kullanıor onun tariflerine de bakabilirsin.

Merhaba yine ben malesef :) Önceki fırını bozuk diye binbir ısrarla zor da olsa değiştirdim. Yenisi geldi ama mutluluğum kısa sürdü. Bu sabah çörek yaptım. Sizin gibi önceden isitmadan fırına koydum 180 derece alt üst pişirmeye. Abartmiyorum tam 1 buçuk saat fırında kaldı. Çıkardım altı pişmiş üstü kızarmadı kurudu. Ama içi hamur kalmış. Oturup ağladım sinirden. Ben nerde yanlış yapıyorum bu fırını niye kullanamıyorum :KK43: :KK43:

X