Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Lütfen Yardım! Save The Date Elbise Nereden Alınır?

gelinadayi_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
5
1
34
Merhabalar. Mayısda save the date çekimimiz var. İzmir veya internetten beyaz uzun tül elbise almak istiyorum ama bakmadığım yer, site kalmadı.. Çok yoruldum yardımcı olursanız sevinirim..

Merhabalar. Mayısda save the date çekimimiz var. İzmir veya internetten beyaz uzun tül elbise almak istiyorum ama bakmadığım yer, site kalmadı.. Çok yoruldum yardımcı olursanız sevinirim..
Belki buraya istediğiniz elbiseye benzer elbiselerin resimlerini eklerseniz.Size daha çok yardımcı olabilirler.Bende yazınızı görünce baktım.Belki daha önce bakmışsınızdır Elif Aygün Butik varmış instagramda bu elbiseleri yapan.Kişiye özel dikimde yapıyormuş.Aynı şehirde olmasanız bile belki ölçülerinize göre diker.Bir sorun isterseniz.

Bu tarzda elbise arıyorum :) ama bulamıyorum

Eklentiler

• IMG_0432.PNG
    IMG_0432.PNG
    144,1 KB · Görüntüleme: 1.281
  • IMG_0433.PNG
    IMG_0433.PNG
    113,2 KB · Görüntüleme: 973
iyi günler save the date elbisesi için Ankarada ya da internette bildiğiniz bir yer var mı? daha önce çektiren varsa ve yardım ederse çok mutlu olurum

Elbise hakkinda bir bilgim yok fakat "save the date" cekimi diye birsey yok.
save the date, randevuyu kaydet anlamina gelen birsey demek. Sizin kastettiginiz dügün öncesi cekim anladigim kadariyla.

Elbise hakkinda bir bilgim yok fakat "save the date" cekimi diye birsey yok.
save the date, randevuyu kaydet anlamina gelen birsey demek. Sizin kastettiginiz dügün öncesi cekim anladigim kadariyla.

Save the date diye bir şey senelerdir var.

Düğün öncesi istenilen tarzda elbiseler ile çekim yapılıyor, isteyen arkadaşlarına, akrabalarına duyurmak için internette bu videoyu paylaşıyor, kimisi düğünden önce sinevizyonda yayınlatıyor.

Youtube dan binlerce örneğini izleyebilirsiniz

X