Lütfen kınamayın.!

Kız gerdeğe girmicem diyo vermiyo işte ne aşkını veriyo ne şehvetini 😂😂
Evet aslında arada aşk yok saygı yok. Tam olarak o tabir var ortada🤣 eğer ayrılmazlar da aynı eve girerseler bu kadar yaşanmışlıkla asla unutulmaz bi gece olmaz,görev gibi olur,ruhsuz,duygusuz. Bu durumda da senin kelime sanki uyuyor gibi 🤣

"Çoğu kişi bizi kıskandı" yazmışsınız, yani bu cümleden eşin seni değil, başkaları sizi kıskanmış diye anladım ben.
Evet öyle Elif'i terketmez çok seviyor diye konuşanlar vardı görümcem ve kaynanam özellikle görümce sırf bu yüzden bana karşı hep soğuk kaldı

Ne boşan lafına geliyorsun ne ayrıl lafına. Körü körüne git adamın koynuna o zaman daha çok çekersin🤷‍♀️

Nişanlımla sevgiliyken ve nisanlaninca gayet güzel bir ilişkimiz oldu.Cogu kişi bizi kisikandi.Gel gelelim düğün yaklaştı ve tamamen onun ailesinden çok az bizdende sorun var bana karşı soğuk mesafeli davranıyor kavga etmeyelim diye nişanlım düğünüme çok az kaldı afedersiniz benim bu adamla bırakın gerdeğe girmeyi sarılmak bile istemiyorum bunu yüzüne de söyledim.Ben sana soğuk davraniyorsam nedenini düşün diyor.Ben seni beklerim diyor ama ben sanki onu cezalandirmak ister gibi onunla yatmak istemiyorum ve evlilikte cinselligin önemli olduğunu biliyorum ve onunla ilişkiye girmezsem intikam hırsından nasil olur ? Kafam allak bullak yardım edin.Akil fikir verin.
Hayatım tek problem cinsellik mi? Adam ailesinin kinini güdüyor sana, farkında mısın ? Zaten böyle devam ederse bu çocuk 5 gün anasının evinde kalır, seninde onunla yatmak gibi bir problemin kalmaz.

Ne güzel erkenden gerçek yüzünü görmüşsün diretme bence yol yakınken dön

Ya evlenirken neden kavga ediliyor ben onu anlamadım. İki tarafta soğukluk oluyor bişeyler...
Evlilikte iki tarafın da çok ateşli, hevesli ve tutkulu olması gerekmez mi? Kavga niye yani?

Cinsellik erkeğe lutfedilen bir hediye değil. Onu mahrum bırakırken sen de mahrum kalıcan ve de zaten bir erkeği seksle cezalandırmak çok saçma ya. Bu mu yani?
Eşim bana olan sinirinden benden gerdek bekleme dese eyvallah babuş der döner kıçımı yatarım.
Gerdek ve cinsel hayat sanki adama özel bişey gibi. Konu sahibesi adama resmen benim üzerimden zevk almana izin vermem demiş o da ben beklerim demiş. Tutku nerde kaldı... Erkek kadın ikisi eşit zevk alır sevgili konu sahibesi. Evlenince kocanıza hadi al zevkini dönüp yatalım demeyin lütfen. Sizi memnun etmesini bekleyin adamdan,

Sex sanki elmali seker. Odul ceza icin yapilan bisi. Bi de niye olmasi adama odul olmamasi ceza olsun. Siz zevk almiyo musunuz ne mana yani

Gerdek ve cinsel hayat sanki adama özel bişey gibi. Konu sahibesi adama resmen benim üzerimden zevk almana izin vermem demiş o da ben beklerim demiş. Tutku nerde kaldı... Erkek kadın ikisi eşit zevk alır sevgili konu sahibesi. Evlenince kocanıza hadi al zevkini dönüp yatalım demeyin lütfen. Sizi memnun etmesini bekleyin adamdan,
İşte bu zihniyet kadını aşağı çekiyor. Kadın, erkeğe zevk vermesi gereken bir objeymiş gibi.
Sen benim istediğimi yapmadın ben de sana zevk vermicem!!?
Çok aşağılık bir düşünce.

İşte bu zihniyet kadını aşağı çekiyor. Kadın erkeğe zevk vermesi gereken bir objeymiş gibi.
Sen benim istediğimi yapmadın ben de sana zevk vermicem!!?
Çok aşağılık bir düşünce.
Biz kadınlar aslında kendi değerimizi kendimiz belirliyoruz. Kendimize o kadar az değer biçiyoruz ki evlilikte görevimiz yemek temizlik ütü çocuk doğurmak kocayı memnun etmek. Koca ne yapacak? Koca yemek yiyecek, üstü başı temiz olacak, istediği anda tatmin olacak. Niye kocanın ne üstünlüğü var?

Biz kadınlar aslında kendi değerimizi kendimiz belirliyoruz. Kendimize o kadar az değer biçiyoruz ki evlilikte görevimiz yemek temizlik ütü çocuk doğurmak kocayı memnun etmek. Koca ne yapacak? Koca yemek yiyecek, üstü başı temiz olacak, istediği anda tatmin olacak. Niye kocanın ne üstünlüğü var?
Önündeki fazlalık +1 olarak kabul görüyor 🤷🏻‍♀️😆

X