Lütfen kınamayın.!

Çok çirkin bir argo bu ve bir kadının ağzına da hiç yakışmıyor.
Konu sahibinin eski konularını hiç gördünüz mü acaba siz? Bi ara evliyim boşancam diyodu bi ara nafaka diyodu. Yok şu kadar aylık nişanlım diyodu. Ne diyeyim burayı parmağında çeviren kadına laf mı anlatayım. Gayette anlayacağı bi dilden söyledim. Argosunu söylemedim, argosunu çok başka terimler olduğu gayet açık ve herkesin bildiği şeyler. Hiçte söylediğimden pişman değilim

Yavv derdi gelinlik değil ki,geçenlerde bana çok çektirdiler,bosanip nafaka almak istiyorum diye bir konu açmıştı.Ne yapmak istediğini kendi de bilmiyor.
Daha aynı evin içinde yaşamaya başlamadan bu kafaya girmişse geçmiş olsun. Adamın cazip hiçbir yanı yok. Bu kadar mı önemli evlilik yapmak, bu ısrarın sebebi ne anlamadım.

Cinsellik erkeğe lutfedilen bir hediye değil. Onu mahrum bırakırken sen de mahrum kalıcan ve de zaten bir erkeği seksle cezalandırmak çok saçma ya. Bu mu yani?
Eşim bana olan sinirinden benden gerdek bekleme dese eyvallah babuş der döner kıçımı yatarım.

Nişanlımla sevgiliyken ve nisanlaninca gayet güzel bir ilişkimiz oldu.Cogu kişi bizi kisikandi.Gel gelelim düğün yaklaştı ve tamamen onun ailesinden çok az bizdende sorun var bana karşı soğuk mesafeli davranıyor kavga etmeyelim diye nişanlım düğünüme çok az kaldı afedersiniz benim bu adamla bırakın gerdeğe girmeyi sarılmak bile istemiyorum bunu yüzüne de söyledim.Ben sana soğuk davraniyorsam nedenini düşün diyor.Ben seni beklerim diyor ama ben sanki onu cezalandirmak ister gibi onunla yatmak istemiyorum ve evlilikte cinselligin önemli olduğunu biliyorum ve onunla ilişkiye girmezsem intikam hırsından nasil olur ? Kafam allak bullak yardım edin.Akil fikir verin.
Nesiniz siz? Aslında evli olduğunuz nişanlınızı düğün yapınca vücudunuzla mı cezalandıracaksınız aklınızca?
Adamın da çok umrunda
Vajinanızla satın alamazsınız, terbiye de edemezsiniz

X