Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

Liveyourdream Liveyourdream bu arada kaç mil yapmam gerek diye sormuşsunuz.gördüğüm kadarıyla 3 mil yapıyorsunuz zaten.ayrıca 1 ve 2 milleri yapmanıza gerek yok.direk 3 millik videolarını yapabilirsiniz.leslienin çok sayıda videosu var.1 mil olanı yeni başlayan daha önce hiç spor yapmamış olanlar ve zamanı olmayan ama arada hareket yapmak isteyenlere uygun.alıştıkça milleri arttırıyorsun.kilo vermek için de en az 3 mili haftanın 5-6 günü yapmanı öneriyorlar

Liveyourdream Liveyourdream bu arada kaç mil yapmam gerek diye sormuşsunuz.gördüğüm kadarıyla 3 mil yapıyorsunuz zaten.ayrıca 1 ve 2 milleri yapmanıza gerek yok.direk 3 millik videolarını yapabilirsiniz.leslienin çok sayıda videosu var.1 mil olanı yeni başlayan daha önce hiç spor yapmamış olanlar ve zamanı olmayan ama arada hareket yapmak isteyenlere uygun.alıştıkça milleri arttırıyorsun.kilo vermek için de en az 3 mili haftanın 5-6 günü yapmanı öneriyorlar
Tamamdır teşekkür ederimmm

4 sene önce elimde onlarca leslie videosu vardı ama maalesef bilgisayarım bozuldu hepsi silindi. youtube ta çok az video var. elinde video olan ya da youtube dışında bulabileceğim videolar var mı ? bu konuda yardımcı olacak olan varsa çok mutlu olurum :)

Süpersin yaa. Ben biraz daha aralıklı yapabildim. İş güç, çocuk, yemek hazırla, iftar, sofra topla derken saate bi bakıyorum 22:30 🥺

3 mil yapıldı.
kilom 70 oldu.
Ben de düzenli yapamıyorum aslında ama tamamen bırakmamaya çalışıyorum.ne kadar zamandır yapıyorsun. Verebildin mı

Bende cumartesi 2 mil yaptım.pazar yapamadım bugünde 3 mil yaptım

4 sene önce elimde onlarca leslie videosu vardı ama maalesef bilgisayarım bozuldu hepsi silindi. youtube ta çok az video var. elinde video olan ya da youtube dışında bulabileceğim videolar var mı ? bu konuda yardımcı olacak olan varsa çok mutlu olurum :)
Maalesef bende internetteki videolarla yapıyorum.umarım bulabilirsin.

Ben de düzenli yapamıyorum aslında ama tamamen bırakmamaya çalışıyorum.ne kadar zamandır yapıyorsun. Verebildin mı

Bende cumartesi 2 mil yaptım.pazar yapamadım bugünde 3 mil yaptım
Şimdi 3 mil’den yaptım. Üzerine mekik falan da yaptım.
Kilo 69,5
Oruçlu biraz dilim damağım kurusa da iç huzuru iyi geliyor merkez 😁😇😊

3 mil yapıldı.
Bir tane antiselülit kremi aldım. Nerde yağ fazlaysa o bölge cayır cayır yanıyor. Onu sürüp yaptım bacak, popo ve karın bölgeme. Tavsiye ederim 💪
Selülit kreminin markası ne?
Bende selülit için krem arayışındayım

Bu ay biraz kalori alarak geçti ailedeki doğum günü kutlamaları nedeniyle.birde çocukların hastalıklarıyla uğraş vs derken gene ara verdim.ama kilo almamışım neyseki.bugün 77.1 idim.
Bugün de 4 mil yapıldı

Pazar günü 4 mil yaptım.
Dün yapmadım.
Bugün de 3 mil yaptım
Bende bugün 3 mil yaptim
4milin 3milden farkı ne
3 mil yapıldı.
Bir tane antiselülit kremi aldım. Nerde yağ fazlaysa o bölge cayır cayır yanıyor. Onu sürüp yaptım bacak, popo ve karın bölgeme. Tavsiye ederim 💪
Kremler duştan sonra için degilmi.
Ben niveaninkileri kullanıyorum
Spordan sonra duş ardına suruyorum

Sadece süre olarak biraz daha uzun.yoksa hareketler aynı.ben günlük 10000 adımı tamamlamaya çalışıyorum.o yüzden 4 mil ideal oluyor benim için.fırsatım varsa 4 mil yapıyorum.
Teşekkür ederim ben bunda bile sıkılıyorum .onu hiç yapmayayim ozaman.sure bana izin geliyor

Selülit kreminin markası ne?
Bende selülit için krem arayışındayım
C69272A8-40EE-4402-8124-037EBF61275C.jpeg

Krem bu. Gerçekten cayır cayır yakıyor. Bence iyi geldi bana.
Bir süre yapamadım bugün 4 mille başlıyorum.
aynı zamanda aralıklı oruç diyetine de başladım bakalım hayırlısı 😊

şu video yu da yaptım feleğim şaştı. Yattığım yerden yarına kadar kalkmasam anca kendime gelirim 😃😃

X