Lekelenmezlerde cinsel ilişki olur mu?

adeti kanı bitiyor sonra lekelenmeler oluyor
Günah olmaz mı
Doktor sorun olmaz diyor
Dini açıdan imam nikahlıysanız erkeğe her şey izinli olmuyor mu zaten?

''Ölen karınızla 7 gün içinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz'' diyor adamlar kime ne sorabilirsiniz ki.

Bu konularda doğru bilgi edinmek için alın Kur'anı Kerimi Türkçe'sini okuyun öğrenin.

''Ölen karınızla 7 gün içinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz'' diyor adamlar kime ne sorabilirsiniz ki.

Bu konularda doğru bilgi edinmek için alın Kur'anı Kerimi Türkçe'sini okuyun öğrenin.
Ne ne anlamadım

Gay

Hayır tabi ki herşey de izini olmuyor
Zaten ben bildiğim kadarıyla öyle oluyor leklenmeler adet sayılıyor fıkıhta
Bir an gaflete geldim o kadar
Ama lekelenme bile olsa böyle bir şeye yapmaya niyetim yok
Ölen insanlar nasıl gireceksiniz nereden duydunuz böyle şeyi Allah affetsin

Hangi hoca diyorya onu🙄her yerinden kalkan hoca olursa boyle saçmalar zaten

adeti kanı bitiyor sonra lekelenmeler oluyor
Günah olmaz mı
Doktor sorun olmaz diyor
Adet bitdikden sonra lekelenme şeklinde azar azar gelen kana istihaze kani deniyor adetin bitdigini gosteriyor yani içeride kalan azicik kanida atiyor dişari.Ve gusul bozulmaz eger aldiysaniz
ama abdest bozuluyor.Dinen boyle yani gunah olmaz herhalde ama yinede tam temizlenmeyinizi beklemeniz hijyenik açidan daha iyi olur.

6 saatmiş pardon..

Kiz dedigin misirdaymiş bende hangi salak hoca dedi diyordum şu misir ve hintli hocalardan ne sacmalik dersen çikiyor.Hintliler mesela kadinin kocasi ölurse ugursuz sayiliyor falan yakiyorlar kadıni ölmesi lazimmiş o sucluymuş diye sacma salak adetler çikariyorlar şu an hala boyle şeyler yapanlar var içlerinde.🤡

Kiz dedigin misirdaymiş bende hangi salak hoca dedi diyordum şu misir ve hintli hocalardan ne sacmalik dersen çikiyor.Hintliler mesela kadinin kocasi ölurse ugursuz sayiliyor falan yakiyorlar kadıni ölmesi lazimmiş o sucluymuş diye sacma salak adetler çikariyorlar şu an hala boyle şeyler yapanlar var içlerinde.🤡
Ülkemiz çok farklı sanki. Bence insan en iyi kendisi öğrenir. Kutsal kitap da "oku" diyerek başlıyor..

Mesela 7 gün adet gördünüz abdest aldınız 8 ve 9. günler lekelenme oldu.O lekelenmelerde 10 gün içinde oldugunda adet sayılır ilişkiye giremezsiniz.Ancak 10 gün doldu ise abdest alırsınız ve ilişkiye girebilirsiniz cünkü 10 günden sonra özür sayılır.

X