İlk cinsel ilişkide kan gelmedi

gizlii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
8
0
Merhaba bir şey sormak istiyorum ciddi cevap verilirse çok sevinirim. İlk defa cinsel ilişki yaşadım ve kan gelmedi daha sonra farkettim ki adetimden üç gün geçmiş. Doktora da gittim neden kan gelmediğini öğrenmek için fakat bakmadılar ne yapmam gerekiyor bilmiyorum çok fazla düşünüyorum acaba kızlık zarım regl döneminde genişlediği için bozulmamış mıdır? Bilenler bilgi verirse çok sevinirim.

Merhaba bir şey sormak istiyorum ciddi cevap verilirse çok sevinirim. İlk defa cinsel ilişki yaşadım ve kan gelmedi daha sonra farkettim ki adetimden üç gün geçmiş. Doktora da gittim neden kan gelmediğini öğrenmek için fakat bakmadılar ne yapmam gerekiyor bilmiyorum çok fazla düşünüyorum acaba kızlık zarım regl döneminde genişlediği için bozulmamış mıdır? Bilenler bilgi verirse çok sevinirim.
canım her ilk ilişkide gelecek dıye birşey yok. bende hıç gelmedı mesela ikileme bıle düştük eşimle hatta acaba olmadı mı dıye gırgır yaptık :))

canım her ilk ilişkide gelecek dıye birşey yok. bende hıç gelmedı mesela ikileme bıle düştük eşimle hatta acaba olmadı mı dıye gırgır yaptık :)
Peki muayene oldunuz mu geniş vajinaya sahip kadınşarda kan gelmiyormuş

Son düzenleme:
Peki bir jinekolog muayenesi oldunuz mu geniş vajinaya sahip olanlarda gelmiyormuş sanırım

Yasakmış ve savcılık kararıyla bakılıyormuş o yüzden bakmadı
Reşit değil misiniz ki neden yasak oluyor?
Gerçi öyle de yasak olmamalı.
Siz kendi vücudunuzdaki bir durumu öğrenmeye çalışıyorsunuz. Buna hakkınız var. Savcılık ne alaka anlamadım.

Savcılık kararımı böyle saçma birşey olabilirmi erkek misiniz bu konu kesinlikle fakee:mapus:

Savcılık kararımı böyle saçma birşey olabilirmi erkek misiniz bu konu kesinlikle fakee:mapus:
Neden yalan söyleyeyim ki doktora gittim kayda geçmeyecekse baktırmak istiyorum dedim bakamayız zaten dedi bu savcılık kararıyla alınıyor dedi ve eğer ki doktora baktırabilseydim şuan burada derdimi anlatıyor ve sizden de cevap bekliyor olmazdım

Reşit değil misiniz ki neden yasak oluyor?
Gerçi öyle de yasak olmamalı.
Siz kendi vücudunuzdaki bir durumu öğrenmeye çalışıyorsunuz. Buna hakkınız var. Savcılık ne alaka anlamadım.
Çok haklısınız bende söyledim zaten ben kendi rızamla istiyorum diye ama bakmadı

Neden yalan söyleyeyim ki doktora gittim kayda geçmeyecekse baktırmak istiyorum dedim bakamayız zaten dedi bu savcılık kararıyla alınıyor dedi ve eğer ki doktora baktırabilseydim şuan burada derdimi anlatıyor ve sizden de cevap bekliyor olmazdım
bir jinekolog baksa direk anlar yaa sen ne anlatıyorsun savcılık kararı nedir :KK35:derdine nasıl çare olalım canım benim nasıl yırtıldı biz nerden bilelim :işsiz:

Özel doktorlar bakabilir ? Merak ediyorsanız

X