Kv sorunu

Kız sen şey değil misin, sırf kayınvalidesini üzmek için yaptığı bohçayı iade etmek isteyen, ama iyi niyetli gelin gibi görünmek için taktik isteyen çünkü kocasıyla arasının bozulmasını istemeyen asude:) Kayınvalidesi için benim kullandığım markaları hayatında hiç görmemiştir yanından bile geçmemiştir diyen asude.
Sürekli olur olmadık şu emojiyi atmandan tanıdım -😅😅😅-

Bohça konusunda kayınvalideyi linçletemeyince buradan yürüdün di mi.
Ama aynı taktik yani iyi gelin gibi görüneyim taktiği.

Naptın attın mı yüzüne bohçayı? Bize dediğin gibi ben bunlara mı layıkım, benim kullandığım markaları ömrü hayatın boyunca görmemişsindir sen dedin mi 🤗
Yok o ben değilim hanımefendi yazdıklarım neden zoruna gitti anlamadım😳😄

Ay sen niye atlıyorsun gül mü diken mi?
Kaynana savunucu değilim onu nereden çıkardın? Gittiğin yerde yapılan işlere yardım etmek insanlıktır. Bunun kV ile ilgisi yok.
Olay varken orda yoktun belki kadın kötü yapmak istemiyordur siz sanıyorsunuz ki herhalde tüm kvler melek neler neler yapıyorlar insanın hizmet edesi varsada yapmak istemiyor insanlık olarak

Olay varken orda yoktun belki kadın kötü yapmak istemiyordur siz sanıyorsunuz ki herhalde tüm kvler melek neler neler yapıyorlar insanın hizmet edesi varsada yapmak istemiyor insanlık olarak
Sende orda değildin.
Ben bu konu özelinde demiyorum. Genel olarak insan bi yere yatıya gittiğinde kim olursa olsun yardım eder. Yardım edeyim mi diye sorulmaz bile. Kalkıp yapılır.

Benim de aklıma 2. hesabı olabileceği geldi.
Aynı yazım, aynı düşünce hatta her cümlenin sonuna -😅😅😅- emoji koymaları bile aynı.
Laf soktuğunu sanıyor bir de tuhaf gerçekten.
Tek derdi kV bide. İkide bir kaynana diyip duruyor. Konu sahibi bile bu kadar savunmadı kendini. Raporladım bakalım yöneticiler bulur öyle bir şey varsa 😆

Benim de aklıma 2. hesabı olabileceği geldi.
Aynı yazım, aynı düşünce hatta her cümlenin sonuna -😅😅😅- emoji koymaları bile aynı.
Laf soktuğunu sanıyor bir de tuhaf gerçekten.
Bir egitimli sensin he tamam inandım kendi aklınca eğitimden bahsediyor sen kendin çal oyna aklınca ikinci hesapmis kafandan kuruyorsun bir psikloga görün madem çok egitimlisin 😳

Tek derdi kV bide. İkide bir kaynana diyip duruyor. Konu sahibi bile bu kadar savunmadı kendini. Raporladım bakalım yöneticiler bulur öyle bir şey varsa 😆
Sevgili patates yumağı sana cevap vermiycem git patates mi ekilirsin domates mi soğan mi yetiş tarımda milleti savunacagina millete faydalı patates ol tatlı😅

Kayınvalide takıntın varmış gerçekten.
Her kv konusuna yazmışsın ortadaki mesajda bir de sitem etmişsin kvler korunuyor diye 🤣
Kv konularının içeriğine bakmadan kv karşıtı yorum yapıyosun, sürekli kendi kvni anlatıp konuları bulandırıyosun, kv yeterince linç edilmiyorsa kızıyorsun falan. Aşırı takıntılısın.
Ve çok sıkıcısın insanların yakasını bırak senin kayınvalide sorunun tüm kv konularına referans değil. Aman neyse cevap yazdım gitti beş dakikam değer miydi değmezdi.
Mesafe mesafe ben konuşmuyorum öyle kafam rahat ki istediklerini düşünsünler kötü gelin he benim diyorum onlarda öylece susup pusuyorlar artık

Evet artık tam tersi olmuş kayinvalideleri koruyorlar

Bende kavgaliyim eşim annesine herşeyi söyledi böyle böyle karışmaya devam edersen benide torununuda göremezsin dedi oda bize çok çektirdi diğer gelinini eşime anlatıyordu oda yani anlayacagin eşin arkanda durmazsa kimse seni anlamaz durmazsada sen bilirsin ben böyle evlligi yürütemiyorum de bende demiştim ben gidiyorum annemin evine madem beni eziyorsun ben yokum annenin ettiği yeter demistim

Burada da insanlara gelen misafirlere iş yapmama aklı veriyor. Konu kaynana olunca popoyu kaldırma. Başkasına gelince yapma etme misafir üç günden fazla kabul edemiyorum de diye akıl ver. 👇
Kusura bakma ama sen ve eşin çok taviz vermişsiniz evimde üc günden fazla kimseyi istemiyorum ben çalışıyorum yorgun yorgun kimseyle uğraşacak halim yok deseydin bunlar olmazdı sınırını önce cizmediysen çok başin agriycak gibi daha

Ben böyle birşey görmedim gerçekten duyduklarima inanamadim suç sen ve eşinde benimde her işimi yapan olsa kim yok der sen alistirmissin maalesef 🤷 sofra toplanacaksa abla beraber toplayalım tek başıma yapamiyorum desene yada eltine söyle sen soylemezsen kim seni koruyup kollayacakki böyle susarsan her işi de sen yaparsın

Kayınvalide takıntın varmış gerçekten.
Her kv konusuna yazmışsın ortadaki mesajda bir de sitem etmişsin kvler korunuyor diye 🤣
Kv konularının içeriğine bakmadan kv karşıtı yorum yapıyosun, sürekli kendi kvni anlatıp konuları bulandırıyosun, kv yeterince linç edilmiyorsa kızıyorsun falan. Aşırı takıntılısın.
Ve çok sıkıcısın insanların yakasını bırak senin kayınvalide sorunun tüm kv konularına referans değil. Aman neyse cevap yazdım gitti beş dakikam değer miydi değmezdi.

Burada da insanlara gelen misafirlere iş yapmama aklı veriyor. Konu kaynana olunca popoyu kaldırma. Başkasına gelince yapma etme misafir üç günden fazla kabul edemiyorum de diye akıl ver. 👇
Bence işin gücün yok senin kaynanasin kesin birde bütün yazdıklarımızı erinmeden alıntı yapmış ıssız oldugun belli dediğim gibi arkadaşınıda al git tarımda birlikte çok çalışkan siniz ya bir şeye faydalı domates biber soğan ekin 😂

Evet evet tek derdi 😅 son mesajımda birkaçını alıntıladım tüm kv konularına hakim hepsinde kvlere sövmüş. Aksini söyleyen üyelere de kızıyo falan, bana kaynana yazarak aşağıladığını sanmış çünkü kaynana sözcüğü onun lügatında bir “hakaret”

Ay cidden uğraşılmaz. Espirilerine onun adına ben utandım 🤣

Evet evet tek derdi 😅 son mesajımda birkaçını alıntıladım tüm kv konularına hakim hepsinde kvlere sövmüş. Aksini söyleyen üyelere de kızıyo falan, bana kaynana yazarak aşağıladığını sanmış çünkü kaynana sözcüğü onun lügatında bir “hakaret”

Ay cidden uğraşılmaz. Espirilerine onun adına ben utandım 🤣
Vllahi çok issizsin hala yaziyorsun git çok egitimlisin ya onlarla uğraş bellki söylediklerim çok zoruna gitti 😂hala yaziyorsun ben utanıyorum adina

X