Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ayy güle güle giy
Benim etiketi üzerinde bir elbiseyle lila blazer ceketim var onlardan birini ya da bir gün birini birgun birini giyerim🤣🤣
Teşekkür ederim canım 🌸
evde varsa onu kullanmak daha iyi tabi boşa masraf yapmamış olursun sen de güzel günlerde kullan inşallah 😘

Eve geldim 5te koşa koşa
Hemen kemik sulu bir mercimek çorbası yaptım
Pilav salata ve kavurmanin sebzelerini dogradim
Tatlı yetişmez diye adama.mesaj attım tulumba almış kvde sütlaç göndermiş
İftara 40dk kala sacda sebzeli kuzu kavurma yaptım Allahim bir yemisim kiz bacım öküz gibi yemisim kalkamıyorum yerimden🤣🤣🤣

Eve geldim 5te koşa koşa
Hemen kemik sulu bir mercimek çorbası yaptım
Pilav salata ve kavurmanin sebzelerini dogradim
Tatlı yetişmez diye adama.mesaj attım tulumba almış kvde sütlaç göndermiş
İftara 40dk kala sacda sebzeli kuzu kavurma yaptım Allahim bir yemisim kiz bacım öküz gibi yemisim kalkamıyorum yerimden🤣🤣🤣
Oh oh afiyet şifa olsun ama yaramasın 🤣

İyi akşamlar bu aralar günlerim değişik geçiyor. Baya yorucu ve ağrılıydı. Salı akşamı diş ağrısından kafamı duvarlara vururken şaşnsoma dişçim iftardan sonra açmış çocukları eşime bırakıp acı içinde ağlaya ağlaya dişçime gittim iki dişe kanal yaptı gece 11.30 şu eve geldim. Ağrıdan dün oruç tutamadım ama şükür bugün tuttum fakat belim fena ağrıyor her an mens olabilirim. Cumartesi misafirlerim var haftaya iki gün iftarda davetliyim yarın da kayınvalidem çağırdı sağ olsun. Haftaya pazarda yola çıkacağız onun stresi de sardı. Bu arada hastalara çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Dişçiye de 8 bin verdim 2 tane kanal ve dolgu için

İyi akşamlar bu aralar günlerim değişik geçiyor. Baya yorucu ve ağrılıydı. Salı akşamı diş ağrısından kafamı duvarlara vururken şaşnsoma dişçim iftardan sonra açmış çocukları eşime bırakıp acı içinde ağlaya ağlaya dişçime gittim iki dişe kanal yaptı gece 11.30 şu eve geldim. Ağrıdan dün oruç tutamadım ama şükür bugün tuttum fakat belim fena ağrıyor her an mens olabilirim. Cumartesi misafirlerim var haftaya iki gün iftarda davetliyim yarın da kayınvalidem çağırdı sağ olsun. Haftaya pazarda yola çıkacağız onun stresi de sardı. Bu arada hastalara çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Dişçiye de 8 bin verdim 2 tane kanal ve dolgu için
Allah şifa versin canım geçmiş olsun. Diş ağrısı fena ya inşallah senle beraber yaşasın kanal tedavileri 🙈

Ay amin inşallah valla dünya para olmuş ama inan ağrıdan delirmek üzereydim beynime vuruyordu iki taraflı hani adam 50 bin istese o an onu bile verebilirdim 😂
O ağrıyı yaşamayan bilemez ya pandemide ramazanda yaşadım onu her yer kapalı oruçsun ay uyku desen yok çok zordu anlatılmaz
Rabbim dert verip derman aratmasın

Çok geçmiş olsun canım dış ağrısı çok zor olur kabir azabı derler. İnşallah rahatlarsın artık. Valla bende kiza bir kanala 2600mu ne verdim. Dedim bak kızıma aklını kullan iyi çalış dis fakültesi kazan paraya para demezsin dedim inşallah diğer kulağından cikmamistir🤣

Canım çok geçmiş olsun Allah şifalar versin
Diş işi çok zor 😔

X