Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kızlar bugün bir şey oldu iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama umarım iyi olur. Servisimin sorumlusu oldum. Artı yanı nöbet yok ama sorumluluklar var ve iyi arkadaşlarım var onlarla da sorun yaşamak istemiyorum ama kafam allak bullak
Hayırlı olsun canım inşallah güzel olur

Selam hatunlar
Öğlene doğru kızla çarşıya çıktık
Zalimin kızı ya cüzdanımı aglatti yine🤣
Çanta kitap tayt telefon kılıfı ve de tabiki gratise 1500tl baydik.
Kendime de arkadasin butiginden 2 sweat tunik bir siyah kanvas pantolon birde trenckot aldım kızda ceket aldı 5000tlcik tuttu 🤣 ama odemedim kart kesilince ayda bin bin oduyorum. Güzel yazlık tunikler bulamadım olanda aşırı pahali bayramdan sonra sakin bi zamanda çıkacağım çarşı inanılmaz kalabalikti.
Akşama karnıyarık şehriye çorbası pilav salata ve ekmek kadayıfı var
Babam çıktı hastaneden daha doğrusu oy vermek ugruna köye gitmek için zorla çıkardı kendini🤣 uğradım iyi görünüyordu.

Selam hatunlar
Kendime de arkadasin butiginden 2 sweat tunik bir siyah kanvas pantolon birde trenckot aldım kızda ceket aldı 5000tlcik tuttu 🤣 ama odemedim kart kesilince ayda bin bin oduyorum. Güzel yazlık tunikler bulamadım olanda aşırı pahali bayramdan sonra sakin bi zamanda çıkacağım çarşı inanılmaz kalabalikti.
Babam çıktı hastaneden daha doğrusu oy vermek ugruna köye gitmek için zorla çıkardı kendini🤣 uğradım iyi görünüyordu.
Aldıklarınızı güle güle güzel günlerde kullanın canım 😊

Selam hatunlar
Güzel günlerde kullanın canım
Burası da çok kalabalıktı
Baban için sevindim inşallah daha iyi olur

Selam kızlar.Umarim hepiniz iyisinizdir.Gunler yetmiyor koşturmaca.Oglusa vakit kalmıyor işlerden o sebeple burayi okuyamıyorum.

Oğlusa sabah kahvaltı ettirdim banyo yaptırdım babaya bıraktım.Gelip evde temizlik yaptım,arabayı yıkadım,kendim de bici bici yaptım mercimek çorbasi yaptım sadece ve içtim.Vakit olmadı yemek işine ki çorba yetti zaten.
Ek dersin haftaya yatması için dua ediyorum,ayın 16 sında eksiye girmiş biri olarak çok zorlandım bu ay çünkü.
Allah can sağlığı versin.

çok yoğundum canlarım
mıhhdarr adayı oldum mahalleye
koştur dur:cool:

şaka yavvv
ama yoğunluğum doğru
kuzunun okulu ile ilgili bir çalışma içerisindeydim.
kaç gündür onunla uğraştım

ve eşime yardım ettim
yanındaki elemanlardan biri askere gitti işler yoğunlaştı, bir el at bana dedi
ajdalarından alırım bakkk didimmm

sonra bir de kalp ameliyatı olan kuzeni geldi eşimin memleketten
oğlu doktor o ilgilendi ama eve aldım 3 gece bizde kaldılar

X