Gebeliğe Hazırlık Klomenden kaç gün sonra adet olunur?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki bu ay ozaman ilaçsız bekliyorsun dimi bende çok heyecanla ve merakla bekliyorum bakalım aslında test yapmak istiyorum ama erken olır diye yapmıyorum yada yapsammı reglime bi hafta var beklemek gerekir dimi.. birde doktorum dediki regli olsanda olmasanda mutlaka gel dedi 21 rinde regli tarihim bakalım netice ne olacak
İncir havuç kürü ve yakı kullandım ben bu ay canım çokta içmedim gerçi de umut işte belki tutar ☺️ bi hafta çok erken canım en az 3 gün kala yap bari

Yok canım çekilmedim ailem izin vermiyor 13 aylık evliyim biraz daha bekle diyo gerek yok diyorlar böyle giderse onlardan gizli çekcem

Ben soylemicem esimede soylemicem ztn anestezissiz cektircem. Aileye soyleyince insan daha da geriliyor. Ben diyorm keske en basta bebek istedigimi tek bir arkadasima ve akrabama soylemeseydim

Ben soylemicem esimede soylemicem ztn anestezissiz cektircem. Aileye soyleyince insan daha da geriliyor. Ben diyorm keske en basta bebek istedigimi tek bir arkadasima ve akrabama soylemeseydim
Ben ilçede oturduğum için burda pek düzgün doktor yok meçbur ailemin yanına gittiğim içn söyledim eşimin aile tarafına düşünmüyoruz diyorum hala da ama yine de rahat bırakmıyorlar bence de söylemeden gizli çektir canım ☺️

Ben ilçede oturduğum için burda pek düzgün doktor yok meçbur ailemin yanına gittiğim içn söyledim eşimin aile tarafına düşünmüyoruz diyorum hala da ama yine de rahat bırakmıyorlar bence de söylemeden gizli çektir canım ☺

Esime soylesem
Iyice stres yukleniyo aileme soylesem 5 ayda kafayi yedin diyolar o yuzden en iyisi soylemeden bencede:) benim korkum
Sundan dolayi ben cok kez idrar yolu enfeksiyonu yasadim. Hemde kanli bile oldu. Spermlerde cok cikiyor disari boylede hep kafamda o bir soru isareti hani dusunuyorum boyle stres yasadikca kafamda buyutuyorm en azindan onu cozmus
Olurum

Esime soylesem
Iyice stres yukleniyo aileme soylesem 5 ayda kafayi yedin diyolar o yuzden en iyisi soylemeden bencede:) benim korkum
Sundan dolayi ben cok kez idrar yolu enfeksiyonu yasadim. Hemde kanli bile oldu. Spermlerde cok cikiyor disari boylede hep kafamda o bir soru isareti hani dusunuyorum boyle stres yasadikca kafamda buyutuyorm en azindan onu cozmus
Olurum
Valla canım insanın içi yine de rahat etmiyor hep bi acaba akılda kalıyor bende diyordm doktora muane olursam aklım rahat olur falan diye ama olmuyor ki öylede insan stres yapıyor 😊😊

Valla canım insanın içi yine de rahat etmiyor hep bi acaba akılda kalıyor bende diyordm doktora muane olursam aklım rahat olur falan diye ama olmuyor ki öylede insan stres yapıyor 😊😊

Aynen her turlu stres bide ben klomen kullandm gecen ay cat ignesiyle oylede olmayinca hepten stres oldm

Ayy çok sevindim gözün aydın inşallah sağlıcakla kucağına alırsın🤗🤗 kaç haftalık ya bende çok merakla bekliyorum bakalım
Çok teşekkür ederim canım Aminn inşallah Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin insaAllah çok daha yeni değerim 29.69 çok minnak hala ☺️☺️

Çok teşekkür ederim canım Aminn inşallah Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin insaAllah çok daha yeni değerim 29.69 çok minnak hala ☺☺
Çok sevindim gerçekten🤗😍 regli tarihin geçince gittin dimi yA bende evde test yapmak istiyom ama bi kaç gün daha beklicem adetime 5 gün var bakalım

Çok sevindim gerçekten🤗😍 regli tarihin geçince gittin dimi yA bende evde test yapmak istiyom ama bi kaç gün daha beklicem adetime 5 gün var bakalım
Yok canım daha adetim 17 sinde erken gebelik testi yaptım çok silik çıktı çok minnak sende iki gün bekle yap canım inşallah güzel haberlerini buraya yazarsın canımm🤗🤲

Ay ne güzel sürpriz olmuştur sana🤗 ya kusura bakma çok soru soruyorum belirti filan hissettimmi
Yok canım ne kusuru hepimiz geçtik o yollardan sonuçta ben 13 ay bekledim ☺️ farklı bişey hissetmedim canım sadece farklı olan karın ağrım yok bel ağrısı kasık ağrısı hep adet olduğumda olan ağrılardı akıntım yine hiç yok göğsümde hiç ağrı yok ☺️🤗

Ay süper ne güzel rutin herşey daha çok yeni etkileri zamanla olur heralde..bende bi buçuk yıllık evliyim 1 yıl civarı korundum doktora gittim biraz bekle dedi bi 6 ay civarı bekledik olmayınca Klomen verdi psikolojik olarak biraz ümitsizim nebiliym olursa sürpriz olacak gerçi daha ilk denemem olcak ama nebiliym öyle işte

Ay süper ne güzel rutin herşey daha çok yeni etkileri zamanla olur heralde..bende bi buçuk yıllık evliyim 1 yıl civarı korundum doktora gittim biraz bekle dedi bi 6 ay civarı bekledik olmayınca Klomen verdi psikolojik olarak biraz ümitsizim nebiliym olursa sürpriz olacak gerçi daha ilk denemem olcak ama nebiliym öyle işte
İnsallah sende güzel haberlerini buraya yazarsın canım çok daha erken 6 ay bi sıkıntıda yoksa doğal kürtler dene vesile olur sana da inşallah canım 🤗❤️

X