kızlar bi bakınn

Aşilama Yapan Arkadaşlar Acil Yardimmmm.....05.01 De Aşilama Yapildi Ve Bugün Bembeyaz Yani Raki Beyazi Sulu Akintim Geliyooooo Neler Oluyoooooooo Bu Normail Mi Dr Bana "progestan" Vermişti Aşilama Sonrasi Vajinadan Alinacakti Sabah öğle Akşam Ben Sadece 1 Gün Kullandimmmm Bişey Mi Oldu Acaba .....cevap Ltf

gamzecim canım arkadaşım nerelerdesin.merak etmeye başlamıştım seni.evet hala edet olmadım.bugün olmam gerekiyo.henüz olmadım hiç belirti falanda yok.bakalım canım hayırlısı.dediğin gibi dualarımın kabul olacağı ay inşallah bu ay muharem ayıdır.bu arada sen nasılsın meleğimiz nasıl.kendine ve bebişine çok iyi bak.allaha emanet ol.rabbim yavruna sağlıklı ve kolay bir doğumla kavuşmayı nasip etsin inşallah.allaha emanet ol canım.:
canım arkadaşım benim teşekkür ederim ben çok şükür gayet iyiyim bebişimde iyi 7. ayımızdayız martın 8i gibi doğum zamanım başlıyor arada bel ağrılarım oluyor ama oda işin tadı tuzu canım arkadaşım inşallah halen adet olmamışsındır dualarım seninle şu mübarek ayın yüzüsuyu ümmetine rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün dualarım seninle

gamzecim canım ben hala adet olmadım.çok ilginçtir ama göbişim şişti biraz.kilomu alıyorum acaba.ama eğer hamileysem de daha çok erken dimi göbişimin çıkması.bide bişi sorcam canım benim geçen ayki adetim çok az sürmüştü hem günü azdı hemde miktarı acaba üstüne mi gördüm bilmiyom ki.bi kaç gün daha geçsin test yapıcam canım.canım hiç bişi yemek istemiyo.normalde çok iştahlıyımdır.günde 2 yada 3 adet sigara içerdim şimdi hiç içemiyorum.bi tane yakıyorum yarım bırakıyorum bunlar belirti olabilir mi acaba.

]gamzecim canım ben hala adet olmadım.çok ilginçtir ama göbişim şişti biraz.kilomu alıyorum acaba.ama eğer hamileysem de daha çok erken dimi göbişimin çıkması.bide bişi sorcam canım benim geçen ayki adetim çok az sürmüştü hem günü azdı hemde miktarı acaba üstüne mi gördüm bilmiyom ki.bi kaç gün daha geçsin test yapıcam canım.canım hiç bişi yemek istemiyo.normalde çok iştahlıyımdır.günde 2 yada 3 adet sigara içerdim şimdi hiç içemiyorum.bi tane yakıyorum yarım bırakıyorum bunlar belirti olabilir mi acaba
canım arkadaşım allahım inşallah hamişsindir neden hemen test yapmıyorsun vallahi bayağı sabırlısın benADET GÜNÜM GALMADAN TEST YAPTIM ÇIKTI İNŞALLAH SENİNDE DUALARININ KABUL OLDUĞU AY BU AYDIR CANIM BENİM TESTE HEMEN ÇIKMAZSADA ADET GÖRMEDİĞİN MÜDDETÇE ÜMİTSİZLENME ŞİMDİ Bİ TEST YAP OLMAZSA BİKAÇ GÜN SONRA TEKRAR YAPARSIN KENDİNE İYİ BAK SAKIN BİZİ HABERSİZ BIRAKMA AKLIM VEDE DULARIM SENİNLE

gamzecim allahım sağ salim kucağına aldırsın bebişini inşallah çok kolay bir doğum yaparsın bu arada sakın doğum anında bizleri unutma dua et.....

kızlar ben hala adet olmadım ama korkuyorum.yine sonuç hüsran olacak diye.rabbim yardımcımız olsun sabır ve dayanma gücü versin.18 sene sonra çocuğu olan annecimi şimdi daha iyi anlıyorum.:KK43:

kızlar ben hala adet olmadım ama korkuyorum.yine sonuç hüsran olacak diye.rabbim yardımcımız olsun sabır ve dayanma gücü versin.18 sene sonra çocuğu olan annecimi şimdi daha iyi anlıyorum.:KK43:

esmacım çok sevindim cnm yaaa günün kaç gün geçti
inşallah tutunmuştur bebeişin cnm arkadaşımŞeniz

esmacım çok sevindim cnm yaaa günün kaç gün geçti
inşallah tutunmuştur bebeişin cnm arkadaşımŞeniz

canım bugün altıncı günüm.allahım ya inşallah hayırlısıysa olur.bide korkuyorum yine adet düzenim mi bozuldu diye.bide kaç gündür öyle rüyalar görüyorum ki altın bilezik takıyorum altın yüzük takıyorum .yorumlarına baktığımda hep bebek çıkıyor..inşallah meleğim bu sefer tutunmuştur.inşallah kelebeğim konar annesinin bedenine.bu arada sen nasılsın.:):1hug:

arkadaşlar merhama sayfanıza göz gezdiriyorum bir süredir yazayım dedim bugün.......
bende bu öğleden sonra aşılama oldum...............
ama dr.bana pregestoron yada jel vermedi sordum......hamile kalırsan veririm dedi..folic asit kullan dedi........
sizce normalmi bana yazın........

canım bugün altıncı günüm.allahım ya inşallah hayırlısıysa olur.bide korkuyorum yine adet düzenim mi bozuldu diye.bide kaç gündür öyle rüyalar görüyorum ki altın bilezik takıyorum altın yüzük takıyorum .yorumlarına baktığımda hep bebek çıkıyor..inşallah meleğim bu sefer tutunmuştur.inşallah kelebeğim konar annesinin bedenine.bu arada sen nasılsın.:):1hug:

esma cnm bekle o zaman bir süre daha yada git hemen test yap ama kandan yaptırki acabaa demiyelim gene dimi:dance:

kızlar ya ben hala test yapmadım pazar günü evdeyken yapmayı düşünüyorum.üzülürsem bile işte değilde evde ağlıyayım.

ewet esam yap testini artık çatladık iyice.gerçi çok geçti senin günün anırım doktora gitsen bile görünür bebek

ewet esam yap testini artık çatladık iyice.gerçi çok geçti senin günün anırım doktora gitsen bile görünür bebek

AY CANIM YA ALLAH SÖYLETTİ NE GÖRÜNÜR DİYE İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.KÜÇÜCÜK BİR NOKTA GÖRSEM ÖYLE SEVİNCEMKİ.ALLAHIM NE OLUR ÇEKTİĞİM ACILAR KÜÇÜCÜK BİR NOKTAYLA SON BULSUN.

kızlar bu gün test alıcam.yarın pazar ya eşim evdeyken yap bende yanında olmak istiyorum dedi.yarın sabah yapıcam.inşallah sizlere pazartesi sabah güzel ve hayırlı haberler veririm.

KIZLAR BEN ŞİMDİ DAYANAMAYIP TEST YAPTIM.MALESEF l TEK ÇİZGİ ÇIKTI.AMA ACABA SABAH MI YAPSAYDIM.GERÇİ FARKETMEZ DİMİ.YOK İŞTE YİNE OLMADI.OLMADI OLMUYOR OLMICAK GALİBA.AMA YÜCE MEVLAM BÜYÜKTÜR.O BİLİR NEYİ NE ZAMAN KİME VERECEĞİNİ.ALLAHIM DUY ARTIK DUALARIMI YAKARIŞLARIMI.SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEM YOK.TEK TUTUNACAK DALIM EŞİM VE AİLEM BİDE SİZLER.İYİKİ VARSINIZ.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.ALLAHA EMANET OLUN.

X