kızlar bi bakınn

yazgxuxlxuxm..

canım kızım allaha emanet
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
1.019
24
43
herkeze selam aleykümm.ben bayadır takip edemiyorum sizleri.umarım hepiniz iyisinizdir :) ama aklım hep sizlerde.umarım herşey yolundadır.bütün kalbimle diliyorum rabbim gönlünüzde olanın en hayırlısını en güzelini nasip etsin sizler için.sizlere bişey sormak istiyorum.ben bu ay dr a gitmedim.yumurtlama günümü falan hesaplamadım.hatta her sabah vücut ısımı ölçüyodum onuda bıraktım.bi aksama olmassa ocağın 10 u gibi adet olmam gerekiyor.(düzenleyici de kullanmadım umarım bi sapma olmaz.)benim şimdiden acayip bi şekilde bel ağrım var.kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor.yürürken zorlanıyorum bel ağrısından.eğer hamilelik belirtisiyse erken değilmi.yada adet mi olcam acaba.aranızda erken hamilelik belirtisi bu şekilde olan varmı.yoksa adet mi olcam acaba.yada başka bii mi var ki fisfisfis :sm_confused: şimdiden hepinizden allah razı olsun.

herkeze selam aleykümm.ben bayadır takip edemiyorum sizleri.umarım hepiniz iyisinizdir :) ama aklım hep sizlerde.umarım herşey yolundadır.bütün kalbimle diliyorum rabbim gönlünüzde olanın en hayırlısını en güzelini nasip etsin sizler için.sizlere bişey sormak istiyorum.ben bu ay dr a gitmedim.yumurtlama günümü falan hesaplamadım.hatta her sabah vücut ısımı ölçüyodum onuda bıraktım.bi aksama olmassa ocağın 10 u gibi adet olmam gerekiyor.(düzenleyici de kullanmadım umarım bi sapma olmaz.)benim şimdiden acayip bi şekilde bel ağrım var.kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor.yürürken zorlanıyorum bel ağrısından.eğer hamilelik belirtisiyse erken değilmi.yada adet mi olcam acaba.aranızda erken hamilelik belirtisi bu şekilde olan varmı.yoksa adet mi olcam acaba.yada başka bii mi var ki fisfisfis :sm_confused: şimdiden hepinizden allah razı olsun.

aleykumselam esmacım bızler ıyıyız canım evet senı bayadır goremıyorum burallarda ortalardan kaybolma canım ozletme kendını bak bız hergun ılk defa gordum fındıkkurdumu formundayız gel oraya muhabbet ederız canım
konuya gelınce 10 ocakta adet olucam dıyosun adet tarıhıne daha cok var bu kadar erken adet belırtısı olmazkı CADIARZU
yumurtlama donemınde olabılırsın hayatım senın adetlerın genelde duzensız oldugu ıcın her gun yumurtlama donemın olabılıro yuzden ıoyı degerlendır gun asırı ılıskı yerimseniben
hadı bakalım Allah gonlundekını bu ay versın ınsallah sana hayırlı haberlerını beklıyoruz:1hug:

canım senden de allah razı olsun ne demek
adet tarihine daha var bence adetle ilgisi yoktur kasık ve bacak ağrısını hamile arkadaşalrdan duymuştum..
işallah hamilesindir rabbim gönlüne göre versin ..

Canım benim hamilelik belirtelim reglime 15 gün kala başlamıştı bel kasık ağrısı göğüz sızısı hamile olabilirsin bende bu kadar erken belirti olmaz demiştim ama bünyeye göre değişiyo tabi Allah gönlüne göre versin canım

cnm esmam çok merak ettim cnm seni nerdesin sen yaaaa
cnm umarım hamişsindir
takip edicem seni merakla

Kizlar Bide Göğüslerimde Ara Ara Batmalar Oluyor.ama Ben şöyle Düşünüyorum.şu An Gribim üşütmüşüm birazcık senağlama acaba bu belirtiler ondan kaynaklanabilir mi.bide akıntım var.kaşıntım vardı geçti gibi.geçen gün ilişki esnasında çok büyük bir acı hissetmiştim.ama bi seferlik.şimdi yok.sadece akıntım var.ben ya çok kötü üşüttüm yada hamileyimm.

aleykumselam esmacım bızler ıyıyız canım evet senı bayadır goremıyorum burallarda ortalardan kaybolma canım ozletme kendını bak bız hergun ılk defa gordum fındıkkurdumu formundayız gel oraya muhabbet ederız canım
konuya gelınce 10 ocakta adet olucam dıyosun adet tarıhıne daha cok var bu kadar erken adet belırtısı olmazkı CADIARZU
yumurtlama donemınde olabılırsın hayatım senın adetlerın genelde duzensız oldugu ıcın her gun yumurtlama donemın olabılıro yuzden ıoyı degerlendır gun asırı ılıskı yerimseniben
hadı bakalım Allah gonlundekını bu ay versın ınsallah sana hayırlı haberlerını beklıyoruz:1hug:

evet canım bayadır giremiyorum. adetlerim düzensizdi.ama şu 2--3 aydır
duphastonla adet oluyorum düzeldi gibi.ama bu ay hiç bişi kullanmadım bakalım ne olcak.hayırlısı bakalım.bu arada sen nasılsın meleğine iyi bak kedine dikkat et.allaha emanet ol.

canım senden de allah razı olsun ne demek
adet tarihine daha var bence adetle ilgisi yoktur kasık ve bacak ağrısını hamile arkadaşalrdan duymuştum..
işallah hamilesindir rabbim gönlüne göre versin ..

canım çok saol inşallah hamileyimdir.fazla umutlanmak da istemiyorum ama kısmet.

Evet canım benimde reglimden 2 hafta önce başlamıştı kasık ağrım bende başka şeylere yormuştum ama hamileymişim inş sende öylesindir hayırlısı

Canım benim hamilelik belirtelim reglime 15 gün kala başlamıştı bel kasık ağrısı göğüz sızısı hamile olabilirsin bende bu kadar erken belirti olmaz demiştim ama bünyeye göre değişiyo tabi Allah gönlüne göre versin canım

TEŞEKKÜRLER CANIM RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.:1hug:

esmacım nerelerdesin sen canım yaaa???? inşallah güzel haberlerini duyarız canım bu arada duphastonu nasıl kullandın anlatsana bir adetin kaçıncı günü başlıyorsun günde ne kadar ve kaç gün kullanıyorsun......
bizi merakta bırakma sakın

CANIM MİRAM BAYADIR TAKİP EDEMEDİM.NASILSIN.HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR İNŞALLAH.BENDE İNŞALLAH BU ZORLU MARATONUN SONUNA GELMİŞİMDİR.ALLAHA EMANET OL CANIMCIM.

esma cım yeni gittiğim dr banada duphaston verdi bir kutu bitirdim şimdi regl olmam lazımdı tam adet günümde iki gün üst üste kahve leke oldu
ya ilaç etkisi sökülmedi yada............... yok yok değildir dimi
hamiş olamam mucize gerekşutarafagitti

esmacım nerelerdesin sen canım yaaa???? inşallah güzel haberlerini duyarız canım bu arada duphastonu nasıl kullandın anlatsana bir adetin kaçıncı günü başlıyorsun günde ne kadar ve kaç gün kullanıyorsun......
bizi merakta bırakma sakın[/QUOT

MORGÜLÜM CANIM ÇOK SAOL.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GÜZEL HABERLERİMİZİ DUYARIZ BURDAN.BEN BU AY DOKTORA GİTMEDİM VE DUPHASTONU DA KULLANMADIM.GEÇEN AYLARDA ADETİN 14. GÜNÜ BAŞLIYODUM ZATEN 20 ADET HAP.GÜNDE SABAH AKŞAM 1 ER TANE ALIYODUM.GERÇEKTEN ADETLERİMİ DÜZENE SOKTU.İNŞALLAH İŞE YARAR VE HAMİŞ OLURUZ.BAKALIM BU AY NASIL OLCAK BENİM ADETİM.GEÇEN AY O KADAR AZDIKİ.ACABA DİYORUM ÜZERİNE Mİ GÖRDÜM. RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN CANIM ARKADAŞIM.ALLAHA EMANET OL.

esma cım yeni gittiğim dr banada duphaston verdi bir kutu bitirdim şimdi regl olmam lazımdı tam adet günümde iki gün üst üste kahve leke oldu
ya ilaç etkisi sökülmedi yada............... yok yok değildir dimi
hamiş olamam mucize gerekşutarafagitti

CANIM BENİM NİYE ÖYLE DÜŞÜNÜYOSUN.İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR.DUPHASTON KULLANINCA BENİM GÜNÜM HİÇ ŞAŞMADI.TAM GÜNÜ GÜNÜNE OLUYODU.LEKELENME FALAN DA OLMADI HİÇ.BELKİ SEN HAMİŞSİNDİR.GEÇTİMİ GÜNÜN. BELKİ DEĞİL İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR.RABBİM GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.DİKKAT ET KENDİNE ALLAHA EMANET OL.:1hug:

slm esma bende senin gibi belirtiler oldu.adetime 1 hafta vardı ve bel ayak agrılarım oldu.adet olıcam sandım.sonra gögüslerimde sızlama başladı ve şimdi hamişimmmm umarım sende hamişsindir ama fazla umutlandırmak istemem allaha dua et hayırlısı olsun öpti

slm esma bende senin gibi belirtiler oldu.adetime 1 hafta vardı ve bel ayak agrılarım oldu.adet olıcam sandım.sonra gögüslerimde sızlama başladı ve şimdi hamişimmmm umarım sende hamişsindir ama fazla umutlandırmak istemem allaha dua et hayırlısı olsun öpti

CANIM RABBİM HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH SENİ MELEĞİNE.BİZLER İÇİN DE DUA ET.İNŞALLAH HAMİŞİZDİR.ALLAHA EMANET OL.

esma cnm ben adetin 14. günü başladım duphastona adet döngüm 25 gün tam 26 sında bitti ilaç
adet günüm ve sonrası iki sabah leke az önce gittim wc ye temiz gene
hayırlısı cnm önce sen hamiş olda ben 1 ay daha beklerim

X