Göz Makyajı Kirpik kıvırcık sorunsalı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kirpik kivirici, maskarayla her gun ugrasmak yerine lifting yaptirmanizi tavsiye ederim. Hem daha pratik, hem daha uyguna geliyor.

Ustelik uykudan bile guzellik salonundan az once cikmis gibi uyaniyorsunuz.
Açıkçası kirpiklerin uzun vadede zarar veriyor kıvırıcılar bugün tecrübe etmiş oldum lifting yaptırmayı ileride bende düşünüyorum hatta yaptırır ve memnun kalırsam paylaşırım da tecrübelerimi .öncelikle eskiyi yerine koyalım da 😄

aaa ben sadece saçta kullanıyordum, kirpiğe nasıl uygulanıyor?
Saç konusunda bende adını çok duydum ama kirpiğe faydasını ilk kez öğrenmiş oldum denemekte fayda var sanırım vazelin gibi kulak çubuğu ile sürmek yeterli gelecektir

kıvırıcı tam tersi kirpiklerin düşmanı gibi bişey benimde basıma geldi gece yatmadan zeytinyağı sürdüm de toparladı dene bence

Cok super sayende gördüm 😍 ya çok iyisin gerçekten minnettarım...o kadar uzak mesafeliyiz fiziken belki ancak, nasıl mutlu ettiiiinnn bir bilseeeeennn....senelerdir sac ile mücadeleme rağmen bilmiyordum bunun kullanıldıgını. Hemen en kısa zamanda baslıyorum. Ya nasıl coooooook mu cok kibarsın 😍 Allah’ım karsına hep yardımcı cıkarsın insallah 💓 abartısız çok mutlu oldum. Elin dert görmesin yaşa be :)

Cok super sayende gördüm 😍 ya çok iyisin gerçekten minnettarım...o kadar uzak mesafeliyiz fiziken belki ancak, nasıl mutlu ettiiiinnn bir bilseeeeennn....senelerdir sac ile mücadeleme rağmen bilmiyordum bunun kullanıldıgını. Hemen en kısa zamanda baslıyorum. Ya nasıl coooooook mu cok kibarsın 😍 Allah’ım karsına hep yardımcı cıkarsın insallah 💓 abartısız çok mutlu oldum. Elin dert görmesin yaşa be :)
İnşallah faydasını görürsün sen de :KK36:

X