Göz Makyajı Kirpik kıvırcık sorunsalı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

quzuu

fortis fortuna adiuvat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
1.160
699
Uzun zamandır kullandığım kirpik kıvırıcı bugün sağ gözümdeki kirpiklerin bir kısmını kopardı rimel sürerken fark ettim :cry:daha önce başına gelen var mı nasıl kısa sürede eski haline getirebilirim bir daha kirpik kıvırıcı kullanmam artık

Uzun zamandır kullandığım kirpik kıvırıcı bugün sağ gözümdeki kirpiklerin bir kısmını kopardı rimel sürerken fark ettim :cry:daha önce başına gelen var mı nasıl kısa sürede eski haline getirebilirim bir daha kirpik kıvırıcı kullanmam artık
Dax al sur geceleri

Düzenli olarak temizlemezseniz kirpik kıvırıcınızı kopartır. Temizleseniz de çok eskiyse yine kopartır.

Kendi kendine düzelir. Hızlandırmak için badem yağı, hindistan cevizi yağı falan sürebilirsiniz.

Temizlemezseniz kirpik kıvırıcınızı düzenli olarak kopartır. Temizleseniz de çok eskiyse yine kopartır.

Kendi kendine düzelir. Hızlandırmak için badem yağı, hindistan cevizi yağı falan sürebilirsiniz

Düzenli olarak temizlemezseniz kirpik kıvırıcınızı kopartır. Temizleseniz de çok
Aslında kirli de degildi nasıl oldu anlamadım bayağı aldı götürdü kirpik konusunda bu kadar üzülecegim aklıma gelmezdi bilseydim kullanmazdım sabah sabah üzüldüm. Olan oldu artık bir gün yağ bir gün dax ile toparlamaya çalışacağım artık

Ben arifoğlunun kaş kirpik serumunun çok faydasını gördüm. O kirpik kıvırıcılar berbat, kullanmayın bence. Bu kadar istiyorsanız lifting yaptırın.

Dax al sur geceleri
Screenshot_20211129-101244_Chrome.jpg

Eklentiler

• Screenshot_20211129-101244_Chrome.jpg
    Screenshot_20211129-101244_Chrome.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 70
Aslında kirli de degildi nasıl oldu anlamadım bayağı aldı götürdü kirpik konusunda bu kadar üzülecegim aklıma gelmezdi bilseydim kullanmazdım sabah sabah üzüldüm. Olan oldu artık bir gün yağ bir gün dax ile toparlamaya çalışacağım artık
Dax supergro olanı kullan ama şekillendiricileri değil.

Üstteki görseldeki sanırım.sonra dediğiniz gibi yanlış ürün almayayım
Tuysuz yerine sur tuy cikartir dehset bir urun,yazin saclarina sur bakim amacli,fiyati korkutmasin inanilmaz zor bitiyor.Bereketli.Kaslarin küsen yerlerine,ve kestigim kirpiklerimi uzatiyor suruyorum

Ben arifoğlunun kaş kirpik serumunun çok faydasını gördüm. O kirpik kıvırıcılar berbat, kullanmayın bence. Bu kadar istiyorsanız lifting yaptırın.
İlk kez başıma geldi zaten bir daha kullanmam ne hale getirdi inanılır gibi değil biraz toparlansın ilerisi için lifting düşünebilirim kıvırıcı kullanmak yerine .teşekkür ederim Tavsiyeniz için

Tuysuz yerine sur tuy cikartir dehset bir urun,yazin saclarina sur bakim amacli,fiyati korkutmasin inanilmaz zor bitiyor.Bereketli.Kaslarin küsen yerlerine,ve kestigim kirpiklerimi uzatiyor suruyorum
Fiyatı fazla ama performansı güzel olduktan sonra verilir o para da dediğiniz gibi hem saça da uygularım bir taşla iki kuş

Korkunç saç çıkartıyor. Ben bakım için almıştım ki zaten kafamda üç kişilik saç var dört kişilik oldu 😂
Maşallah diyelim de nazar değmesin o zaman:nazar:Bir ara saçtada aynı sorunu yaşadım kuaför yakmıştı 1 buçuk senede anca toparladı inşallah kaşta hemen sonuç alırım:KK61:

Saç diplerime sürsem saç çıkarır mı yani, kaş çıkarır mı😳 bakın şimdi alır kullanırım, iyi gelirse dua ederim ama saç kaş dökerse sizi kötü anarım😂 konuya gelince rimelli kirpikler için kıvırıcı tehlikeli olur, temiz kirpiklere uygulanmalı

Kirpik kivirici, maskarayla her gun ugrasmak yerine lifting yaptirmanizi tavsiye ederim. Hem daha pratik, hem daha uyguna geliyor.

Ustelik uykudan bile guzellik salonundan az once cikmis gibi uyaniyorsunuz.

Dax'ı saçlarıma kullanıyorum ben de. Kafamın her yerinden bebek saçı fışkırdı. 😁 Ben amla yağı ile dönüşümlü kullanıyorum. Kaşa kirpiğe kullanıldığını bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu.

X