Kımler bnle dıyet yapar

Tesekkur bebm🙃🙃 nasıl bırsey yaptın bgun tek ögün mü vb

6 günümde bitti bu sefer yemek yemeyi hc ıstemedım zar zor yedım mecburiyetten.

7 günümde bitmiştir. Kzılar tartılamadım yarın gıdıcem ama tartılmak için 🙃

Gunaydin kizlar yazamadim yogun yorucu ve stresli bir hafta sonuydu haliyle diyette yapamadim ☹ bugun başlıyorum inşallah
Tamam cnm hedefınden şaşma bak bn 9 günü bıtırcem herkez bna yuklenıyor yemek yemem için sinir oluyrm resmen varya o kdr odaklıyım kı yemekten tıskındım kafamda hep diyorum ki yesem ne olck tadı guzel sadece sonrası yag kılo ne gerek var nefsine körelt dıyrm bole geciyor :) bnde tek kaldım sandım Fatma da gırmedı daha . Bn hergun yazıcam bırakana kdr tekte kalsam paylaşımlarını yapcam :) . Kılomu ogrenemedım daha evden cıkamadım oglum rahatsz:KK43: yazıcam kac gunde kac kılo verdım dıe bu arada

Tamam cnm hedefınden şaşma bak bn 9 günü bıtırcem herkez bna yuklenıyor yemek yemem için sinir oluyrm resmen varya o kdr odaklıyım kı yemekten tıskındım kafamda hep diyorum ki yesem ne olck tadı guzel sadece sonrası yag kılo ne gerek var nefsine körelt dıyrm bole geciyor :) bnde tek kaldım sandım Fatma da gırmedı daha . Bn hergun yazıcam bırakana kdr tekte kalsam paylaşımlarını yapcam :) . Kılomu ogrenemedım daha evden cıkamadım oglum rahatsz:KK43: yazıcam kac gunde kac kılo verdım dıe bu arada
Gecmis olsun benim oglumda hasta gondermiyorum okula, diyet yapmasamda herzaman dikkat ediyorum 75 kilodayim 74 u gördüm simdi hedefim 74 te sabit kalip 73 u görmek 🤣

Gecmis olsun benim oglumda hasta gondermiyorum okula, diyet yapmasamda herzaman dikkat ediyorum 75 kilodayim 74 u gördüm simdi hedefim 74 te sabit kalip 73 u görmek 🤣
Boy kactı senın. Bn de 73 lere ınsem bir gerisi kolay

Gonderme salgın var hep cocuklar hasta hastaneler dolu

Boy kactı senın. Bn de 73 lere ınsem bir gerisi kolay
1.57
Evet salgin var cocuklarin hepsi hasta buyuk te hastaydi hala toparlanamadi ama mecbur gonderiyorum 8 sinif zor eksikleri olmasin lgs var onumuzde☹
Gecen sene bende 81 lerdeydim diyetle 78 lere dusmustum ve kalmistim orda
Sendeki bu azimle 60 lari bile görürsün iyi gidiyorsun bence👏👏👏

1.57
Evet salgin var cocuklarin hepsi hasta buyuk te hastaydi hala toparlanamadi ama mecbur gonderiyorum 8 sinif zor eksikleri olmasin lgs var onumuzde☹
Gecen sene bende 81 lerdeydim diyetle 78 lere dusmustum ve kalmistim orda
Sendeki bu azimle 60 lari bile görürsün iyi gidiyorsun bence👏👏👏
Ah keşke artık bole ruyamda eskı hallerimi goruyorum ardsmı gordum bna dedi cok dgsmısın anne gbı olmssn ddı yanı ddm kılo almssn cok dgsmıssn ddı :) koca karı demek ıstedı heralde

10 gün tamamlandı :) tek ögünle devam cuma gunu güncel kılomu yazıcam anemlere gıdıcem oturmaya orda tartı var

11 gun bugun mola verdım :) ama aşırı yemedım evıme misafr geldı mecbur eşlık ettım

12 gun tartılmıstım 4 kılo verdım . Hafta sonu duzen bozuldu az . Devam kaldım yerden .

yaklaşık vermem gereken 9 kilo var çok etkili ve bol bol yağ yakan bir tarifiniz varsa önerilere açığm

X