Kıllı vücut, küçük meme ⏭ evlilik 🍃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese iyi akşamlar 🍃 💛
Evlilik hazırlığındayım, bu süreçten çok keyif alıyorum, mutluyum, nişanlımla da ailelerimizle de aramız gayet iyi. Her şey iyi olmasına rağmen kendi kendimi çok huzursuz ediyorum.

Vücudum epey kıllı, hormonel bir problemim yok. Orjinal buz lazere gittim bir dönem de alexandrite.. 12+2 seans. Gittiğim yere çok güveniyorum çünkü tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar. Bittikten sonra bende de ilk 5-6 ay mis gibiydi fakat sonra tekrar eskisi gibi tüm kıllar çıkmaya başladı. Tekrar hormon testi için gittim, doktor hormonlarımda hiçbir sorunun olmadığını, bazı bünyelerde lazerin böyle kısa vadede etkili olabileceğini söyledi. Tekrar gideceksem hamilelikten sonra gitmemi önerdi. Ki arkadaşlarım hala mis gibiler, kıl tüy yok. Haliyle şimdi ağda jilet idare ediyorum. Ama sonrasında da cildim hassas olduğu için pütür pütür bir vücut, batıklar.. pürüzsüz bir cildim asla yok. belim ve göbeğimde bile kıl var.

Hadi bunu geçiyorum. Küçük memeler. 🥺 Küçük olsa sadece bir nebze, küçük olmasına rağmen hafif sarkık. Çatlaklarımla barışabildim bi. Onlara da kesin çözüm yok zaten.

Çok uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın, kimseye anlatamadığım için sizlere içimi dökmek istedim. 🙈

Kısacası sırf bu sebeplerle evlilikten soğuyorum. Diyorum hep nasıl uğraşacağım bu kıllarla, beni o hallerimle de elbet görecek. Ya da o küçük sarkık memelerle nasıl öz güvenli olacağım ilişkide? Nasıl soyunacağım, arkasını mı döndüreceğim sürekli. Ya da hiç eğilmeyecek miyim. Aklım hep sanki orada olacak. (Maddi açıdan şu an çok sıkışığım, ileride estetik düşünüyorum)

Benim gibi olanlar var mı? Daha sonra bu hisler geçiyor mu? Saçma belki ama çok huzursuzum. 🙃 Okuduğunuz için teşekkür ederim. 💝
Evlilik düşündüğün insan bunlara takılıcak birimi ondan mı böyle tedirginsin bence her haliyle sevmesi lazım insanın sende hep kıllı tüylü gezmezsin zaten evde dikkat ettiğin sürece sorun olmaz bence

Herkese iyi akşamlar 🍃 💛
Evlilik hazırlığındayım, bu süreçten çok keyif alıyorum, mutluyum, nişanlımla da ailelerimizle de aramız gayet iyi. Her şey iyi olmasına rağmen kendi kendimi çok huzursuz ediyorum.

Vücudum epey kıllı, hormonel bir problemim yok. Orjinal buz lazere gittim bir dönem de alexandrite.. 12+2 seans. Gittiğim yere çok güveniyorum çünkü tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar. Bittikten sonra bende de ilk 5-6 ay mis gibiydi fakat sonra tekrar eskisi gibi tüm kıllar çıkmaya başladı. Tekrar hormon testi için gittim, doktor hormonlarımda hiçbir sorunun olmadığını, bazı bünyelerde lazerin böyle kısa vadede etkili olabileceğini söyledi. Tekrar gideceksem hamilelikten sonra gitmemi önerdi. Ki arkadaşlarım hala mis gibiler, kıl tüy yok. Haliyle şimdi ağda jilet idare ediyorum. Ama sonrasında da cildim hassas olduğu için pütür pütür bir vücut, batıklar.. pürüzsüz bir cildim asla yok. belim ve göbeğimde bile kıl var.

Hadi bunu geçiyorum. Küçük memeler. 🥺 Küçük olsa sadece bir nebze, küçük olmasına rağmen hafif sarkık. Çatlaklarımla barışabildim bi. Onlara da kesin çözüm yok zaten.

Çok uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın, kimseye anlatamadığım için sizlere içimi dökmek istedim. 🙈

Kısacası sırf bu sebeplerle evlilikten soğuyorum. Diyorum hep nasıl uğraşacağım bu kıllarla, beni o hallerimle de elbet görecek. Ya da o küçük sarkık memelerle nasıl öz güvenli olacağım ilişkide? Nasıl soyunacağım, arkasını mı döndüreceğim sürekli. Ya da hiç eğilmeyecek miyim. Aklım hep sanki orada olacak. (Maddi açıdan şu an çok sıkışığım, ileride estetik düşünüyorum)

Benim gibi olanlar var mı? Daha sonra bu hisler geçiyor mu? Saçma belki ama çok huzursuzum. 🙃 Okuduğunuz için teşekkür ederim. 💝
Nişanlınız bunları dert edecek biri mi?
düğün sonrası maddi rahatlama olursa eğer ameliyat düşünün...Lazere gelince herkeste tamamen bitmiyormuş ağdaya başlayın daha seyrek çıkıyor.

Bende de kıl problemi var. Özellikle göğsüme, sırtıma, göbeğime lazer istiyordum. Yüz lazeri için kaliteli bir yere gidiyorum oraya sordum. Lazer yapan kadın açık bir şekilde bence kıllarına alış bende de var ama ben bu işi yapmama rağmen lazer yaptırmıyorum o bölgelerime dedi. Ki çok pahalı olacağını da söyledi ki haklı da :KK43: Gerçekten canımı hala sıkıyor ağda hiç istemiyorum keşke bir yolunu bulabilsek

arkadaslar evlenınce nasıl buyuyuor meme ya ? allah askına oyle bırsey mumkun mu bu
cıcek mı kı ılgı gorunce buyusun :KK70:

hamılelıkte de sut doldugu ıcın buyuyor bırde onun sutu cekılmıs halını dusunun lahmacundan hallıcee beeyyylee asagı sallanıyor memeytolar
Meme yağ doku ,kilo alınca büyür ama başka yerler de büyür tabii

Bir dönem epey kilo aldım o zamanda hiç büyümedi, kilo verdim küçülmedi de. Hep sabit. Tüm aldığım kilolar sadece göbeğime gidiyor. Nişanlım bunları dert edecek biri değil iyi tanıyorum fakat ilk önce ben kendimi rahat ve öz güvenli hissedemiyorum. Sanki tüm kadınlar cillop kaymak gibi pürüzsüz bir ben böyleymişim gibi hissediyorum. (dum) :) Yorumlarınıza ayrıca teşekkür ederim hepsi benim için kıymetli, çok teşekkür ederim :KK200:

Bir de meme size göre ne boyutta olunca küçük diye nitelendiriyorsunuz? :) Mesela tam bir avuç içi kadar olanı epey küçüktür değil mi?

ya kılo alınca tabı buyur ama evlenınce buyur demısler :KK70:

nasıl bır kocaysa o hokus pokus :KK53:
Ben dedim huuu dedikodumu yapma okudum gözüme ilişiverdi :KK70: evlenince büyüdü tabii önceden çok yiyen biri değildim eşim obiriks beni de yedirmeye alıştırdı ee haliyle kilo aldım evlilik de yaradı hep farklı yerlerden çeksinler zaten:KK70:

bazi erkeklerde kucuk sever sen heyecani koru esin ile gerisi onemli degil cnm kila gelince ben kilsizim ama kuzenlerim hep killi hic birinin de sıkıntısı yok yani bi sekilde hallediyorlar hic kıl problemi duymadım evlenince bunlar konu dahi olmuyor merak etme sen

Ben dedim huuu dedikodumu yapma okudum gözüme ilişiverdi :KK70: evlenince büyüdü tabii önceden çok yiyen biri değildim eşim obiriks beni de yedirmeye alıştırdı ee haliyle kilo aldım evlilik de yaradı hep farklı yerlerden çeksinler zaten:KK70:
heeee o senmıydın kız :KK70: ıyıkı memelere gıtmıs kılo :dua: ya gobuse gıtseydı allah muhafaza :KK70:
evlenınce kılo alınıyor kılo alınca meme buyuyor dersek mıllet meme buyuyormus dıye yemeye baslarsa bu kez etrafta poposu gobegı buyuk bırsuru kadın dolasırsa :KK53: gunahı bızım boynumuza

heeee o senmıydın kız :KK70: ıyıkı memelere gıtmıs kılo :dua: ya gobuse gıtseydı allah muhafaza :KK70:
evlenınce kılo alınıyor kılo alınca meme buyuyor dersek mıllet meme buyuyormus dıye yemeye baslarsa bu kez etrafta poposu gobegı buyuk bırsuru kadın dolasırsa :KK53: gunahı bızım boynumuza
Şimdi büyük olsun isteyenler var ne diyim evlenince büyüyor dedim 😂

C0E53DF6-533F-4642-9835-5317746A93DA.jpeg

Youtubeda bir videoda gördüm bu fotoğrafı. Aynı sağdaki gibi benimde, çok benziyor. Ama hafif daha sarkık aşağıda gibi benim maalesef. Bu tür meme sporla sizce bir tık daha dik ve dolgun olabilir mi?

Eki Görüntüle 2787136
Youtubeda bir videoda gördüm bu fotoğrafı. Aynı sağdaki gibi benimde, çok benziyor. Ama hafif daha sarkık aşağıda gibi benim maalesef. Bu tür meme sporla sizce bir tık daha dik ve dolgun olabilir mi?
Sağdaki meme küçük değil ki. Ekranın solundakini demek istediniz sanırım. Açıkçası göğüs şeklinin sporla değişebilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama egzersizle vücudunuz sıkılaştığı için genel bir hoş görünüm olabilir. Sütyen takmanın sarkmayı engellediğini söylüyorlar. Yatarken de takabilirsiniz ama o da çok gerçekçi gelmiyor bana. Ben takmayı çok sevmiyorum çünkü :d henüz doğum yapıp çocuk emzirmediğinize göre sizinki yapısal bir sarkıklık, en güzeli kendinizle barışık olup imkanınız olduğunda gerçekten çok rahatsız oluyorsanız estetik ameliyatı yaptırmak.

Bunu da kendiniz için yapmalısınız, eminim sevgilinizin de vücudunda sarkık göze çok da hoş gelmeyen yerler vardır, ama siz nasıl onun her halini çekici bulacaksanız o da sizinkini bulur. Zaten arkadaşlar da söylemiş, küçüklüğünün az çok farkındadır 3 kat destek kullanmıyorsanız. Kıllara gelince de , ağda genelde uzun yıllar kullanımda çok seyreltiyor ama ben uzumasını beklemeyi sevmediğim için yıllardır jilet kullanıyorum. Düzenli olarak lazer-jilet yaparsanız bence kıl sorununuz da çözülür. Eskiden gittiklerinizden daha farklı yerlerde lazere gidebilirsiniz. Belki çözüm olur.

Herkese iyi akşamlar 🍃 💛

Bir keresinde Ece Erken, programında; lazerle 4-5 sene de ancak tüylerinden kurtulduğunu söylemişti.
Keşke ağda yaptırmasaydınız, iki-üç ayda bir lazere gidin,kıl sorununuz kalmaz. olsa bile üç ayda bir seansa gidebilirsiniz.. göğüslerinizi hiç Kafaya takmayın,kilo aldıkça onlar da büyüyor😂

Ben ipl lazere gitmiştim bayağı çözmüştü. Bacaklarımı 6 ayda bir bölgesel alıyorum neredeyse eve de cihaz aldım.
Benim de küçüktü memeler doğum sonrası 90a ulaştım şimdi küçğk halini özlüyorum :KK70:

Bende de batik takintisi var cildim tavuk gibi putur putur. Gecen hafta rusur tasi batik kremi falan aldim ins ise yarar. Ben de kararmalarim yuzunden dusunup duruyorum utanctan lazere bile gidemedim surekli inceleyip kusur buluyorum kendimde of 😂🤮 goguslerinizi kafaya takmayin seksi olmaksa kastiniz kendinize guvenin ozguvenli ve tutkulu davranirsaniz o an dunyanin en seksi kadini sizsiniz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X