Kıllı vücut, küçük meme ⏭ evlilik 🍃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki ayda kaç kere yapmak gerekiyor? Benimki kıl değil de siyah tüy şeklinde . Yüzüme sarartici yapıyorum bir haftada siyahlasiyor tüyler yine
Sarartici kalınlastiriyo bildigim.. Şuanlık ben yeni basladim ama bu forumda okudum sarı boya kullananlar bi ksc ay gittigini soylemistiler

Kızlar yanlış anlaşılmak istemem ama burda 70 ten 80 oldum demek meme boyutu değil, sırt öçlünüzü gösteriyor. Ülkemizde genellikle meme boyutu ile alakalı yanlış bilinen bir şey de meme boyutunu 90a ise büyük sanmamız oysa bu kişinin meme boyutu küçük sırt boyu geniştir. Asıl meme boyutu A,b,c,d ve daha fazlası olan harflerle ifade ediliyor. A en küçük olmak üzere git gide büyüyor. Küçük bir bilgilendirme yapiyim dedim sadece bilmeyen ablalarım, ve hanımlar için 💖🙏 umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Bence sizi seven her halinizle sever ama meme boyutunuza eğer çok takıyorsanız ileride bence estetik olabilirsiniz.
+++ tanıdığım biri var ‘göğüslerim 95 hatta 100 oldu’ diyip duruyor. Onun adı meme, MEME diye haykırmak istiyorum. Zayıflarsan yeniden 95 olursun demek istiyorum ama diyemiyorum. Bir defa kibarca sırt ölçüsü olduğunu ve meme boyunun cupla ölçüldüğünü anlattım ama nafile. Göğüsleri 100 bedenmiş :olamaz:

Konu sahibi lütfen bu kadar eziyet etmeyin kendinize, doğal süreçler bunlar doğal getiriler. Kraliyet ailesinin uşağı mı var karşınızda, kendisi çok mu bakıöimlı, kraliçe tarafından muntazaman süzülecek misiniz? Siz dert ettiğinizi belli ederseniz dert edinirler, yoksa farkına bile varmaz karşıdaki.

Evde lazer cihazlarından alin tamamen bitirmese bile her yaptığınızda 2 ay kılsız geziyorsunuz. (Benim tecrubem) Duzenli yaparsanız daha uzun sürer zamani.
Kucuk memeler icin de doğumdan sonra eskiye oranla büyüyor :KK48:
Bu evde ki cihazla düzenli bir şekilde yapınca tamamen bitmiyor mu Lesam ? Birde ben bu lazeri çok istiyorum fakat çokta çekiniyorum korkuyorum açıkçası vücudumun dengesini bozarsa hastalık yaparsa diye ,etrafımda korkuttular beni ,sonuçta o kıllar boşuna yaratılmadı ,bir sebebi var diye bende diyorum her çıkışında zaten kökünden alıyoruz diye ,onlarda diyorki kökünü kurutmuyoruz ama lazer kurutuyor diyorlar iki arada bir derede kalıyorum napıcamı bilmiyorum,herkes yaptırıyor bişey olmuyor diye gözlemliyorum ama bilmiyorum..

Bu evde ki cihazla düzenli bir şekilde yapınca tamamen bitmiyor mu Lesam ? Birde ben bu lazeri çok istiyorum fakat çokta çekiniyorum korkuyorum açıkçası vücudumun dengesini bozarsa hastalık yaparsa diye ,etrafımda korkuttular beni ,sonuçta o kıllar boşuna yaratılmadı ,bir sebebi var diye bende diyorum her çıkışında zaten kökünden alıyoruz diye ,onlarda diyorki kökünü kurutmuyoruz ama lazer kurutuyor diyorlar iki arada bir derede kalıyorum napıcamı bilmiyorum,herkes yaptırıyor bişey olmuyor diye gözlemliyorum ama bilmiyorum..
Canim ben duzenli kullanmadim maesef. O yüzden ne desem yalan olur. Ama kullandigim kadarını anlatayım. Philips ipl cihazı bendeki. Yanilmiyorsam 4 ay kadar kullandim ama killar eskisi kadar çok çıkmıyor seyreliyor.
4 aydan sonra hiç yapmadım sonra kıllar geri gelmeye başladı ama suan mesela kollarımı 1 aydan fazla oluyor epilator ile aldim daha çıkmadı bu sekilde etkileri de var. Lazerden önce daha kısa sürede çıkardı.
Zarari var mi bilmiyorum ama ışınlar deri altına işliyor daha ileriye gitmiyor diye biliyorum. Yine de inanki büyük kolaylik jilet veya epilatore göre.

Erkekler böyle şeylere takılmıyor ya. Benim eşim de evlenmeden önce çok takılır zannederdim, kendi kendimi yerdim. Lazere de gittim ama seyreltti sadece,asla bitmedi. Eşimin umrumda değil. Bazen kolumdaki tüylerle dalga geçer ama adam da haklı şimdi onun kolu daha tüysüz 😂

Bence önce kendinizi sevin, mümkün olduğunca tüylerinizi alırsınız. Ağda en azından jilete göre daha uzun süre temiz tutuyor. Küçük tüylere de takılmayın erkekler inanın hiç takılmıyor.
Ama önce kendinizi sevin. Benim göğüslerim de küçükler, ama hiç dert etmedim sevişirken :) çünkü ben seviyorum karşı taraf isterse sevmesin, ayrıca sizi seven insan onun büyüklüğüne küçüklüğüne takılmaz merak etmeyin

eşinizin zerre umrunda olacağını sanmıyorum. ben de ekstrem seviyede olmasa dahi boynunda, göbeğinde ayva tüyler olan biriyim. inanın daha hiç benden başka umursayan olmadı.

Herkese iyi akşamlar 🍃 💛
Evlilik hazırlığındayım, bu süreçten çok keyif alıyorum, mutluyum, nişanlımla da ailelerimizle de aramız gayet iyi. Her şey iyi olmasına rağmen kendi kendimi çok huzursuz ediyorum.

Vücudum epey kıllı, hormonel bir problemim yok. Orjinal buz lazere gittim bir dönem de alexandrite.. 12+2 seans. Gittiğim yere çok güveniyorum çünkü tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar. Bittikten sonra bende de ilk 5-6 ay mis gibiydi fakat sonra tekrar eskisi gibi tüm kıllar çıkmaya başladı. Tekrar hormon testi için gittim, doktor hormonlarımda hiçbir sorunun olmadığını, bazı bünyelerde lazerin böyle kısa vadede etkili olabileceğini söyledi. Tekrar gideceksem hamilelikten sonra gitmemi önerdi. Ki arkadaşlarım hala mis gibiler, kıl tüy yok. Haliyle şimdi ağda jilet idare ediyorum. Ama sonrasında da cildim hassas olduğu için pütür pütür bir vücut, batıklar.. pürüzsüz bir cildim asla yok. belim ve göbeğimde bile kıl var.

Hadi bunu geçiyorum. Küçük memeler. 🥺 Küçük olsa sadece bir nebze, küçük olmasına rağmen hafif sarkık. Çatlaklarımla barışabildim bi. Onlara da kesin çözüm yok zaten.

Çok uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın, kimseye anlatamadığım için sizlere içimi dökmek istedim. 🙈

Kısacası sırf bu sebeplerle evlilikten soğuyorum. Diyorum hep nasıl uğraşacağım bu kıllarla, beni o hallerimle de elbet görecek. Ya da o küçük sarkık memelerle nasıl öz güvenli olacağım ilişkide? Nasıl soyunacağım, arkasını mı döndüreceğim sürekli. Ya da hiç eğilmeyecek miyim. Aklım hep sanki orada olacak. (Maddi açıdan şu an çok sıkışığım, ileride estetik düşünüyorum)

Benim gibi olanlar var mı? Daha sonra bu hisler geçiyor mu? Saçma belki ama çok huzursuzum. 🙃 Okuduğunuz için teşekkür ederim. 💝
Vücudunuzu deniz havuz gibi yerlerde gördüyse eğer bakıp kendince fikir sahibi olmuştur :) benimde küçük ama hiç sıkıntı yaşamadım hatta memnunum dekolteli kıyafetler için çok idealiz harika çamaşırlar, bikiniler mayolar, elbiseler var :KK66: küçük göğüs bence daha seksi duruyor çok fazla seçeneğimiz var kendinizi ona gayet güzel hazırlayabilirsiniz ayrıca kendinize karşı özgüvenli olursanız karşı taraf için bu da çekici olacaktır. Zaten sizi seven biriyle evleniyorsunuz üzülmek yerine tadını çıkarın :)

arkadaslar evlenınce nasıl buyuyuor meme ya ? allah askına oyle bırsey mumkun mu bu
cıcek mı kı ılgı gorunce buyusun :KK70:

hamılelıkte de sut doldugu ıcın buyuyor bırde onun sutu cekılmıs halını dusunun lahmacundan hallıcee beeyyylee asagı sallanıyor memeytolar

Muhtemelen annesi veya halası iri memelidir. Yoksa mümkün değil büyümez 🤭 2 çocuk bi kocayla benimkilerin 100 falan olması lazımdı yoksa :KK70:
Gerçekler çok üzdü beni 😢😢😆😆

Kardeş sütyen ölçüsü işte herkesin anlayacağı dilde
Bı ben anlamıyom heralde 🥴 benim bildiğim 75, 90 göğüs kafesi genişliğidir. Diğeri kup ölçüsüdur.
Göğüs kafesi kilo almak vermekle değişiyor , kup meme büyüklük ve kucukluguyle. Anlatamadım ama siz anladınız.

Bı ben anlamıyom heralde 🥴 benim bildiğim 75, 90 göğüs kafesi genişliğidir. Diğeri kup ölçüsüdur.
Göğüs kafesi kilo almak vermekle değişiyor , kup meme büyüklük ve kucukluguyle. Anlatamadım ama siz anladınız.
Sizin dediğiniz doğru A B diye var ama şuan genel satış noktalarda hep B var mesela çoğu kişi ben de dahil düne kadar bilmiyordum destekli desteksiz olmamasına dikkat ediyordum bir de model beğenip ölçüye göre bakalım derken A B ye sıra gelmiyor bence 😁

Erkekler böyle şeyler çok takılmıyor.
İnan bana küçük memeyi daha çok seviyorlar :KK70:
Benim de küçük hatta bedenime göre baya küçük.
Armut tipli vücudum :KK70:
Kıl konusunda da yukarı da yazmışlar bu philips lumea var bende alıp kullanacağım çok iyi diyorlar.
Takma yani ağla var, epilasyon var.

Hem evlenince cidden böyle şeyler hava da kalıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X