Müzik Dersleri KEMAN çalanlar buraya!

..hazan..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
51
0
43
canlarım ben konservatuvar mezunuyum ve Türk Sanat Müziğini kemanla icra ediyorum.iş olanaklarının sınırlı olması sebebiyle farklı bir alanda çalışıyorum ayrı konu:1rolleyes: ve keman çalan arkadaşlarla burada buluşmak istiyorum.hadi sizleri bekliyorum:enbuyukkk:

merhaba, ben müzik öğretmeniyim. 12 yıldır keman çalıyorum. batı müziği eğitimi aldım. müzik temel bilgileri veya keman ile ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince yardım ederim.

Keman çalmak bir hayal olarak kalmaz inş benim için.. Nişanlım,kemanı çok sevdiğimden doğum günümde hediye etmişti kaydirigubbakcemile2 Eve geldim, büyük bir hevesle, zannediyorum ki hemen ses çıkartıcam kötü de olsa, yayı çekiyorum çekiyorum ses yok -tatlicadiarzu- sonra netten araştırmaya koyuldum, meğer reçine diye bişey varmış -tatlicadiarzu-
ben de kemanın kutusundan çıkan bu şey ne ola ki diye düşünüp duruyodum..
ve neticede bir kaç gün süren keman çalışmalarım telini koparmamla rafa kalktı :bbo:
şimdilik tabi :eek: belki hayal ama bi gün Farid Farjad'ın "Taghtam Deh" parçasını çalabilmeyi çok isterim..

bende burdayım =))) ikinci bir müzik aleti çalan var mı kızlar ben mesela piano çalıyorum =) ama konservatuar'dan fln diilim hukuk fak okuyorum :))

ben de birden fazla çalgı çalıyorum hukukçu. zaten mesleğim gereği hem lisede hem de üni.de gördük ders olarak. keman piyano gitar çalıyorum. yardım edebileceğim bişey olursa özelden mesaj yaz. yardım edebileceğim birşeyse elimden geleni yaparım.

ben kemanı elime bile almadım şimdiye kadar..ama çok seviyorum çok hoşuma gidiyor..ilerde çocuğuma hobi olarak aşılamayı istiyorum..bişeyler çalsın.tabi ne istediğne kendisi karar versin...sanattan uzak kalmasın,ayrıca spor veya müzikle uğraşan çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durduğunu düşünüyorum

Yaaa bende çalmak istiyorum ama çok zor diyolar 2009 eylülde başlıycam kursa kısmetse kolay diğmi kızlar noolurr zor demeyin

selam ben 4 yıldır keman çalıyorum.. güzel sanatlar okuyorum.. :)) nasılsınız meslektaşlar?

bende 9 yasimda babamin istegiyle baslamistim...15 yasima kadarda keman tutkumdan vazgecmedim...sonra baska enstrümanlara ilgim kayinca öylece kaldi keman sevdam...suan bi kemanim yok...ama en yakin zamanda yeniden almak istiyorum..cünkü müthis duygu yogunlugu yasatiyor ve bu bence baska hicbir enstrümanda yok...

ben herhangi bi müzik aleti çalmak isterdim.keman çok hoşuma gidiyor.ama 19 yasındayım gec olmustur heralde benim için,(

teşekkür ederim muzikogretmeni a.s. bişeye ihtiyaç duyarsam sorabileceğim biri olmasına çok sevindim a.s. sanırım bir de gitar çalıyorsun ben sevemedim nedense gitarı denedim başka müzik aleti olarak ne önerebilirsin bana??

bende müziköğretmenine yazmıştım desem pek komik olcak sanki ama gerçek bu =))

X