Kavitasyon zayıflatmaz arkadaşlar okuyun!

ben kavitasyona hafta içi başlamayı düşünüyorum fakat düzenli olarak gidemiyorum okulumdan dolayı çünkü başka şehirde aldım kavitasyonu yanında radyofrekans da var. sizce ne sıklıkta hangisinden ne kadar yaptırmalıyım??

Kavitasyon 7 günde bir
Radyofrekans 5-7 günde bir...

İstenen hedefe ulaşana kadar...

çok güzel bi bilgiler vermişsiniz teşekkür ederim.benim de basen problemim var.54 kiloda 1,68 boyunda bir bayanım.2 yıl önce sezeryanla doğum yaptım ve şu an ne yazık ki karnımda da yağlanma başladı.beslenmeme dikkat ediyorum pilates ve yürüyüş yapıyorum ama basenlerim ve karnım asla eskisi kadar incelmiyor.sizce hangi bölgesel incelme yöntemine başvurmalıyım.

Son düzenleme:
Ben teşekkür ederim...

:KK1::KK1::KK1:
Can boğazdan gelir diye boşa dememişler...

Mecbur yoksa fazlalıklar yıllar geçtikçe dahada başa çıkılamaz hale gelecektir...

Rica ederim, işine yaramasına sevindim...

Bunlarla birlikte günde 2 fincan yeşil çay iç canım...Kendini fazla sıkma ve kendine 1 yıl süre biç, bu zaman zarfında yavşşş yavaşşş kilo kaybet.Bu sayede hem sağlığın bozulmaz hem verdiğin kiloları geri almazsın...

KILIÇ BALIĞI SEN BUGÜNE KADAR NERELERDE YÜZDÜNDE BİZİM DENİZLERE UĞRAMADIN :KK3::KK3: ARKADAŞIM ben bir siteden hediye paketmi ne ondan aldım arkadaşım üyeymiş neyse 69 lira ama dün aradım sayın beyefeendi bana bunun tanışma paketi olduğunu ve 10 dk kavitasyon olduğunu 20 dk normaldeymiş bizimki indirimli ya e tam paket beklenmez tolamda pasif jimnastik ve g5 masajıyla 30 dk ama 20 dk ara vercez dedi simdi sana sorum 20 yerine 10 dk olan paket benim koca göbişimi incelttmeye yetermi sence 90 kiloyummmmm

çok güzel bi bilgiler vermişsiniz teşekkür ederim.benim de basen problemim var.54 kiloda 1,68 boyunda bir bayanım.2 yıl önce sezeryanla doğum yaptım ve şu an ne yazık ki karnımda da yağlanma başladı.beslenmeme dikkat ediyorum pilates ve yürüyüş yapıyorum ama basenlerim ve karnım asla eskisi kadar incelmiyor.sizce hangi bölgesel incelme yöntemine başvurmalıyım.

Pilates ile incelme sağlyamazsınız, tam tersi yerleşik yağlar kas arasına sıkıştığı için zayıflamanız zorlaşır...Önce zayıflayıp daha sonra pilates yapmanız gerekir...Çok hafif bir rejim daha doğrusu beslenme alışkanlıklarınızda hafif bir değişim ile bana göre verilmesi uygun görünen 4 kiloyu 6-8 ay vade ile vermeye çalışın, kavitasyon ile basen ve karın bölgenize uygulama yaptırın...Tuzu azaltın, su tüketimini arttırın günde 2 fincan yeşil çay için...Bunun dışında ekstra bir şeye ihtiyacınız yok sizin işiniz çok kolay çünkü kilo sorununuz yok...Bu 4 kilo ise stoper görevi göreceği için vermenizi tavsiye ederim, daha iyi hissedeceksiniz...Rahat olun derim...

KILIÇ BALIĞI SEN BUGÜNE KADAR NERELERDE YÜZDÜNDE BİZİM DENİZLERE UĞRAMADIN :KK3::KK3: ARKADAŞIM ben bir siteden hediye paketmi ne ondan aldım arkadaşım üyeymiş neyse 69 lira ama dün aradım sayın beyefeendi bana bunun tanışma paketi olduğunu ve 10 dk kavitasyon olduğunu 20 dk normaldeymiş bizimki indirimli ya e tam paket beklenmez tolamda pasif jimnastik ve g5 masajıyla 30 dk ama 20 dk ara vercez dedi simdi sana sorum 20 yerine 10 dk olan paket benim koca göbişimi incelttmeye yetermi sence 90 kiloyummmmm

Canım ben 2007'den beri KK denizinde yüzüyorum ama deniz o kadar büyük ki ancak rastlaştık demek ki...

Canım, fırsatı nereden aldıysan hemen orayı arayıp iptal edip para iadesi iste :) Öyle tanışma pakedi falan diye bir şey olamaz...Zaten halihazırda 20 dakika kavitasyon bile uygun değil ki 10 dakika olsun...Göbiş bölgen için 30 dakika gerek tatlım bu 10 dakika sadece boşa geçen bir 10 dakika ve havaya saçılacak bir 69 ytl demek...Daha iyi bir fırsat bulunabilir...

teşekkür ederim.bence de 4 kilo vermem lazım doğum öncesi 50 kiloydum çünkü:)ben de internetteki fırsat sitelerinden 10 seanslık kavitasyon paketi almayı düşünüyodum ki arkadaşımızın başına geleni öğrenince şu an vazgeçtim.zaten bana da 500liralık paketi 50 liraya satmaları pek inandırıcı gelmemişti.izmirde güvenebileceğim bir adresi nasıl bulabilirim?

teşekkür ederim.bence de 4 kilo vermem lazım doğum öncesi 50 kiloydum çünkü:)ben de internetteki fırsat sitelerinden 10 seanslık kavitasyon paketi almayı düşünüyodum ki arkadaşımızın başına geleni öğrenince şu an vazgeçtim.zaten bana da 500liralık paketi 50 liraya satmaları pek inandırıcı gelmemişti.izmirde güvenebileceğim bir adresi nasıl bulabilirim?

Canım, fırsat paketlerinden bulabileceğin fakat son derece başarılı olan yerlerde mevcut sadece almadan evvel ara, öğren ve burada paylaş...En olmadı çift paket alınıp full dakika kullanılabilir buna göre karar verebiliriz derim...

kılıçbalığı ğaylaşımlar gerçekten çok güzel bende birşey sormak istiyorum. 2 hafta sonra çok önemli bir etkinlik var ve benim kollarım ve bel bölgemde sıkıntılarım var ben kavitasyon yaptırmak istiyorum anlattıklarınızdan kavitasyonun kilo verdirmediğini anlıyorum. zaten amacım kollarımın sarkıklığının gitmesi göbeğimde öyle bacaklarımdan memnun sayılırım ama selüitlendi onlarda :26: ben bu iki haftada sizce masaj ve kavitasyonla toparlanabilirmiyim ? bitde body mixer demi bir kavitasyon ve gerçekten en etkili yöntem hangisi ? şimdiden çok teşekkürler :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

benim toplamda 8 seans aldığım (8 seans kavitasyon, 8 seans radyofrekans, 8 seans pasif jimnastik) bitti arkadaşlar. yalnız ben 4 seans karın bölgemde, 4 seans basende kullandım hakkımı. sonuçları söyüyorum, göbek bölgemde 5 cm.basen bölgemde 2 cm. incelme oldu. yalnız ben diyet yapmadım, sporumuda düzenli yaptığım söylenemez. tek dikkat ettiğim şey, az yağlı gıdalar tüketmek, bol su içmek oldu. eğer düzenli diyet yapabilseydim birazda kilo verip istediğim sonuca yaklaşabilirdim. ne yazıkki yemek yemekten çok büyük bir haz alıyorum ve kendimi kısamıyorum (pis boğazım demek daha doğru olur sanırım:26:) 4 seanslık bir paket daha satın aldım ve bu hafta ona başlıycam, onuda simit bölgesi için aldım. kalça üstü bel kısımlarımda özellikle pantalon giydiğim zaman taşan, çok kötü bir görüntü sergileyen yağlarım için. onunda sonuçlarını size yazarım. herkese kolay gelsin arkadaşlar:KK34:

Merhabalar Kılıçbalığı.. Yazınızı tam da zamanında gördüm sanırım. Dün bir paket satın aldım hatta 5 paket :) Toplam 20 Seanstan Oluşan Zayıflama Paketi; 10 Seans Kavitasyon + 10 Seans Pasif Jimnastik uygulaması mevcut. Lenf drenaj olması gerektiğini söylemişsiniz ancak paketimde mevcut değil ve kavitasyonla ilgili sonuç alan birkaç kişinin dışında bilgim yok. Fırsat paketi ikametime de uygun bir bölgede olduğu için kaçırmak istemedim almış bulundum ancak ehil bir kişiden fikir almak çok iyi olacak.. :KK71:

kızlar merhaba kavitasyon böbreklere zarar verirmi benim tek böbreğim var kavitasyon yaptırırsam böbreğime zarar verirmi

Kılıçbalığı, tecrübelerine dayanarak bana ne önerirsin?
Şuan kilo fazlam var fakat kilo fazlam olmadığında da selülitlerim var.
Selülitlerim bu yıl ağrılı, uzanıkken bile hafif belli, ayakta zaten çok fena.

Kilo sorununu kendi başımaaşabilirim ama selülitlerden nasıl kurtulabileceğimi bilmiyorum.
2 yıl kadar önce, gittiğim güzellik merkezinde ki doktor görmüştü, tedaviye başlayalım demişti, 1.800 TL fiyat çok geldi başlamadım. Zaten % 100 çözümde olmazmışmış.. İyice azıttııı selülitlerim

Fırsat sitelerinden paket almayı düşünüyorum ama bana iyi gelebilecek bir paket var mı bilmiyorum. :KK59:

Sitede ki konuların içinde de bir türlü, benim gibi aşırı ve ağrılı selüliti olanların nasıl kurtulduğunu anlatan bir çözüm göremedim. Yalnız ben miyim :KK53::KK53::KK14::KK14::KK14:

4. seansım bitti, bağdat caddesi noter sokakta bir yerde devam ediyorum, aslında belki işe yarar diye devam ediyorum çünkü izlenimlerim hala değişmedi. Salonun sahibi tatlı güzel bir hanım, sürekli kampanya yapıyor, merkezi bir yer olduğu için tercih ediliyor, anababa günü. Çalışanlar çok yorgun ve özellikle 3 kez benim seansıma giren kız işinden nefret ediyor, sürekli bileğinin ağrıdığını söylüyor, gel sürmeyi bile zulüm gibi görüyor, son seferinde sıcaklıktan canım yandı dayanamadım sürmesini ben söyledim, dayak atar gibi bakıyor, çok fena,..Zor işi var sevilecek gibi değil ama bende işe yarar umuduyla deneme amaçlı gidiyorum vakit ayırıp sonuçta..Kendimi kötü hissediyorum,5 kişi dipdibe küçücük odada, kız yorgun bastırmak falan geçtim döndürmüyor bile, kafası bir eline dayayıp, yarıuyur halde. Kötü seçimdi demiştim hala öyle düşünüyorum, lütfen gideceğiniz yeri iyi araştırın ve yapılan bir seansı gözucuylada olsa görün.Benimkiler o kadar bıkmış ki müşteri sirkülasyonundan makinaya bağlayalım isterseniz falan diyorlar, lenf drenaja, komik haldeyiz anlayacağınız. Anadolu yakasında bir salona giden ve memnun kalan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

kılıçbalığı kılıbalığııııı bende fırsat sitelerinden

16 seans Tüm Vücut Kavitasyon,
16 seans Tüm Vücut Lenf Drenaj,
16 seans Tüm Vücut Enfraruj,
16 seans Selülit Bakımı,
6 seans İyon Detox
2 seans Tüm Vücut Masaj Uygulaması

Her bir seans için uygulama süreleri;

Kavitasyon: 30 dakika,
Lenf Drenaj: 20 dakika,
Enfraruj: 20 dakika,
Selülit Bakımı: 10 dakika,
Masaj: 30 dakika,
İyon Detox: 30 dakika

satın almayı düşünüyordum, hatta sürekli gittiğim guzellik merkezindeki arkadaslardan bırıne sordum al dedi bı zararı olmaz. onlarda yapıyo aynı seyı. ama bi arkadasın yazdığı beyinde ödeme sebep oluyor falan yazısını görünce tırstım :S birde yumurtalıklardan 10-15 cm uzakta yapılması gerekıomuş.

bu ödem olayıyla ve uzaklık ile alakalı ne dıosun bı bılgın varmı????

Son düzenleme:
kas geliştirmek çok ayrı bir şey, haftada 3 gün koştunuz diye bir anda Hulk hogan gibi olacağınızı sanmanıza gerek yok...Eğer ki bir güzellik merkezi veya sağlık merkezi, artık bu işlemi nerde yaptırıyorsanız orası size kalkıpda şu kadar seansta kesin şu kadar verirsin diyorsa ağızlarının ortasına terlikle vurun!

ilk sayfadaki yazını okudum ve bu kısımlara çok güldüm. kardeşim kavitasyona gideceğim diye tutturdu bir haftadır indirim kovalıyor ama sihirli değnek olmadığına ikna etmem gerekiyordu. açtığın konulara bakarken aklımda kalmış okudum ona da.
1.71 boyu ve 104 kilo vee çok üşengeç zayıflamasını ne şekilde sağlayacağız bilmiyorum ama annem de ben de çok endişeliyiz bu konuda...
inşallah çözülür bu sorun en kısa zamanda.

sevgili kılıçbalığı,

ben hamileyken 29 kilo aldım 1 yılda 25 kilo verdim. daha sonrasında vermem durdu. doktora gittim. Insülün direncim olduğunu söyledi. diyetisyene gidiyorum. ve oldukça memnunum. gittiğim diyetşsyenin kendi kliğinde kavitasyon + lenf direnaj var. bana bölgesel yağlanmam olduğu için kavitasyonla güzel sonu.lar alınabildiğini söyled,ler ve hiçbir zararıının olmadığı konusunda ikna olmuştumki sizin yazınızı okudum. haftaya randevum olmasına karşın çok tereddütte kaldım. ben 1.77 boy 65 kiloyum. şuan sadece bel ve göbek bölgemde bir sıkıntım var.
diyetisyenimin ve oradaki estetisyenin önerdiği ayda 2 kez kavitasyon + lenf drenaja girmem.tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz?

kas geliştirmek çok ayrı bir şey, haftada 3 gün koştunuz diye bir anda Hulk hogan gibi olacağınızı sanmanıza gerek yok...Eğer ki bir güzellik merkezi veya sağlık merkezi, artık bu işlemi nerde yaptırıyorsanız orası size kalkıpda şu kadar seansta kesin şu kadar verirsin diyorsa ağızlarının ortasına terlikle vurun!

ilk sayfadaki yazını okudum ve bu kısımlara çok güldüm. kardeşim kavitasyona gideceğim diye tutturdu bir haftadır indirim kovalıyor ama sihirli değnek olmadığına ikna etmem gerekiyordu. açtığın konulara bakarken aklımda kalmış okudum ona da.
1.71 boyu ve 104 kilo vee çok üşengeç zayıflamasını ne şekilde sağlayacağız bilmiyorum ama annem de ben de çok endişeliyiz bu konuda...
inşallah çözülür bu sorun en kısa zamanda.

merhabalar

radyo frekans mı ? g 5 masajı mı daha etkili ?

Çok farklı amaçları var tatlım, bu alternatifler kavitasyondan sonra uygulamak için mi?

sevgili kılıçbalığı,

ben hamileyken 29 kilo aldım 1 yılda 25 kilo verdim. daha sonrasında vermem durdu. doktora gittim. Insülün direncim olduğunu söyledi. diyetisyene gidiyorum. ve oldukça memnunum. gittiğim diyetşsyenin kendi kliğinde kavitasyon + lenf direnaj var. bana bölgesel yağlanmam olduğu için kavitasyonla güzel sonu.lar alınabildiğini söyled,ler ve hiçbir zararıının olmadığı konusunda ikna olmuştumki sizin yazınızı okudum. haftaya randevum olmasına karşın çok tereddütte kaldım. ben 1.77 boy 65 kiloyum. şuan sadece bel ve göbek bölgemde bir sıkıntım var.
diyetisyenimin ve oradaki estetisyenin önerdiği ayda 2 kez kavitasyon + lenf drenaja girmem.tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz?

Canım, 7 günde bir kez girmen zincirin kırılmasını kolaylaştırıyor, başlangıç olarak

1. ay her hafta yani toplam 4 kez,
2. ay iki haftada bir kez toplam 2 kez
3. Ay koruma seansı yani bir kez uygulama yaptırırsan işin çok kolay olacak tatlım zaten işin çoğunu halletmişsin hem uygulama yapılacak yerde aynı zamanda bir hekimin bulunması çok büyük bir avantaj bence denemelisin... Bu arada bebeğini ve seni kocaman öpüyorum...

Sevgili Arkadaşlar,

Geçen hafta yaşadığım talihsizliği sizlerle paylaşmak istlyorum, ki başkaları da yaşamasın..
Bir yıl kadar önce Izmit Afrodit Güzellik merkezinden Bitme Garantili lazer epilasyon paketi satın almıştım. Ödemeyi de peşin yapmıştım.
Düzenli olarak seanslarıma gittim ve bu süre içersinde bir kaç kere;
-Randevular çok sıkışık, başka zaman gelin, kim verdi size bu randevuyu bilemiyorum.. :KK53:
-Lazer makinasının kartuşu bitti, alınca sizi arayacağız, o nedenle bu seansı bu hafta yapamayacağız... :KK50:
-Tanıdık ve bu arkadaşların acesesi var, araya alsak, siz biraz bekleseniz... :KK19:
gibi saçma sapan ve ciddiyetten uzak muameleler ile karşılaşmıştım ancak sonuncusu en bombasıydı. :KK37:
Artık yeni çıkan yasa gereği lazer epilasyonu uygulaması sadece polikliniklerde yapılabiliyor. Biz de poliklinik olabilmek için istenen şartları yerine getiremiyoruz. Bu durumda şehirfırsatı, grupfoni gibi yerlere reklam veremiyor ve yeni müşteri kazanamıyoruz. Sonuç olarak mali sıkıntıdayız ve 1 yıldır bize geldiği halde tüylerini bitiremediğimiz eski müşterilerimizden özür dileyerek daha fazla seanslara devam edemeyeceğimizi bildirmek zorundayız.
Şayet devam etmek isterseniz size indirimli paket satabiliriz.

İşte bu nokta benim KAL :44: dığım noktadır..
Uyarı mahiyetinde sizleri haberdar etmek istedim..:KK20:

sevgiler :KK9::KK9::KK9::KK9:

CananKocaeli arkadaşım ciddimisin yaa çok geçmiş olsun ne diyeyim trajikomik bir olay :) birde yürüyüş yolunda her önüne gelene el afişi dağıtan bi yer var orası nasıl acaba çok merak ediyorumm..

X