Karnim şiş Gezmek Istiyorum

seni cok iyi anliyorumya .kiz hamilelik aliskanlik mi yapiyo nekafamçokkarıştıbenimde uc yasinda bi oglusum var.neyse ona hamileyken aman asla bi daha dogurmam millet manyakmi diyodum.deyse ay elime bi aldim oglusumu ay iyikide dogurmusum diye sevinmeye basladim.:teytey:evlat dunyanin en guzel duygusu sonra senin gibi ay hamilelere bayilmaya basladim ay cok sekerler falan derken kizzzzzzzzzzzz 37 hafta bes gunluk hamileyim.allah nasip ederse kizisim olucak bide.allah herkezin hakiinda hayirlisini versin.insallah sende yakinda hamis kalirsin sipsirin bi kizin olur

ay hadi inşallah aysima.sende inşallah sağlıkla bir avazda dünyaya getirirsin sima alya mızı.

Biriniz Hamile digerinizin Cocugu var ne mutlu size. Allah insallah tamamina erdirir :nazar:.
Bizimki kac aydir niye olmuyor ya. Rüyalarima giriyor. Dün gece yine rüyamda hamile oldugumu Hastahaneye dogum icin gitmem gerktigini görüyorum ama karnim sis degil.

Hastahanelerden de zaten cok korkuyorum senağlama. Ne olacak benim bu halim?

Biriniz Hamile digerinizin Cocugu var ne mutlu size. Allah insallah tamamina erdirir :nazar:.
Bizimki kac aydir niye olmuyor ya. Rüyalarima giriyor. Dün gece yine rüyamda hamile oldugumu Hastahaneye dogum icin gitmem gerktigini görüyorum ama karnim sis degil.

Hastahanelerden de zaten cok korkuyorum senağlama. Ne olacak benim bu halim?

CANIMSIN YAAAA. SORUN NE BİLMİYORUM AMA İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SENDE HAMİŞ OLURSUN. İNŞALLAH BENDEN ÖNCE SEN HAMİŞ OLURSUN BİTANEM.Çok üzgünüm çoook:emir_bebek:

bende istiyorum yyaaaa çok güzel bir duyguydu kısa sürdü kucağıma alamadım ama yine hamile kalıp bu kez kucağımada almak istiyorum inşallah amin

Canim insallah ikimiz birden hamis oluruz.5 ay kadardir deniyoruz. Her seferinde olurmu olmazmi diye korkarakbekliyorum. O kadar SIKINTIYA soktumki herhalde kendimi her zaman düzenli adet gören ben bu ay 3 gün gecikti.

Ne zaman hayirli, saglikli Cocuk verecekse güzel Allah'im insallah o zaman hamis oluruz,bebegim. Ay düsünsene senden bir parca minicik elleri, poposu ah ah.
:1hug:

kızlar allah gönlünüze göre versin.inşallah en yakın zamanda sizinde hamilelik haberlerinizi alırız.ben yarın 38.ci haftaya giriyorum allahın izniyle oğlum aramıza katılacak.5 yaşında kızımda var.allah bu duyguyu herkeze nasip etsin.

Tesekkür ederiz yerimseniben Allah Cocuklarini sana bagislasin. Saglikla gelir insallah dünyaya. Darisi insallah Ecrin Bebegim ve bana :sm_cool:

kızlar allah gönlünüze göre versin.inşallah en yakın zamanda sizinde hamilelik haberlerinizi alırız.ben yarın 38.ci haftaya giriyorum allahın izniyle oğlum aramıza katılacak.5 yaşında kızımda var.allah bu duyguyu herkeze nasip etsin.

canım benim inşallah .sanada kolay doğumlar dilerim bitanem.rabbim güle güle büyütmeni nasip etsin.

bende istiyorum yyaaaa çok güzel bir duyguydu kısa sürdü kucağıma alamadım ama yine hamile kalıp bu kez kucağımada almak istiyorum inşallah amin

ay canım benim düşük mü oldu yoksa başka bir sorundan dolayı aldırmak zorunda mı kaldın.inşallah hemen hamiş kalırsın.rabbim bebeğini kucağına almanı nasip etsin ve güle güle büyüt inşallah.yerimsenibenyerimseniben

sağol canım kalbi durdu 20. haftada aldılar yeni bir bebeğe çok ihtiyacım var inşallah bu kez çok bekletmez anneciğini amin

allah herşeyi karerlemiştir.Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun.Hiç acele etme.Bende 4 aydır bekliyorum bendede tık yok Bekliyelim bakalım..:)

X