Karnim şiş Gezmek Istiyorum

ecrin bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
3
YA ARKADAŞLAR BU AY BENDE HAMİŞ OLMAK İSTİYORUM. KARNIM ŞİŞ GEZMEYİ ÖZLEDİM. OF YA 4 AYDIR TIK YOK.EŞİM SEN DÖL TUTMUYON ÜSTÜNE KUMA GETİRECEĞİM DİYE ŞAKA YAPIYO. OF YA OFFFFFFFF.senağlamakafamçokkarıştı

YA ARKADAŞLAR BU AY BENDE HAMİŞ OLMAK İSTİYORUM. KARNIM ŞİŞ GEZMEYİ ÖZLEDİM. OF YA 4 AYDIR TIK YOK.EŞİM SEN DÖL TUTMUYON ÜSTÜNE KUMA GETİRECEĞİM DİYE ŞAKA YAPIYO. OF YA OFFFFFFFF.senağlamakafamçokkarıştı
canımm sıkma kendini ben inanıyorumki bizim stresten bebişlerimiz olmuyor. bende de 5 aydır tık yok:KK43: sende veya eşinde bir problem yoksa hiç takma , stres yapma canım.:1hug:

Ağzının ortasına patlat bir daha öyle derse, bak bir daha diyormu :mymeka:

Desin desin kuma getirsin de bak bakalım sen döl tutamıyon da onda iki kadını tutacak ... var mı:dance:

ecrin merhaba. ben de gaziantepteyim. senin hiç çocuğun yok mu yoksa bir daha mı istiyorsun. hangi doktora gidiyorsun belki birbirimize yardımcı olabiliriz.a.s.

var bitanem ben üçüncüyü istiyorum 4 aydır.dr spiralimi çıkarttırırken gitmiştim bi sorun yoktu.bekliycem. ya sen ilk mi olacak .hangi dr. zaten eşimde şaka yapıyor. hiç olmasa yine öyle bişey yapmazda. ben sıkılınca oda öyle deyip kızdırıyo beni.rabbim seninde gönlüne göre versin.:nazar::nazar::nazar:

var bitanem ben üçüncüyü istiyorum 4 aydır.dr spiralimi çıkarttırırken gitmiştim bi sorun yoktu.bekliycem. ya sen ilk mi olacak .hangi dr. zaten eşimde şaka yapıyor. hiç olmasa yine öyle bişey yapmazda. ben sıkılınca oda öyle deyip kızdırıyo beni.rabbim seninde gönlüne göre versin.:nazar::nazar::nazar:

benim ilk olacak 1 yıldır istiyorum. ne güzel bir sorunun yokmuş. inşallah istediğin gibi 3. de olur.
bizde de gözüken bi sorun yok herşey normal çıktı ama allah'tan hayırlısı.
önceleri amerikan hastanesine gidiyordum. sonra doktorum hastane değişince ben de onunla birlikte geçiş yaptım. doktorum ramazan sürücü. iyi ilgileniyor şimdilik. ama bildiğin başka bir doktor varsa en azından sonuçalrımı göstermek için gidebilirim.

:1shok::1shok: Nasıl yani ya, vallamı

3.mükafamçokkarıştı

benim ilk olacak 1 yıldır istiyorum. ne güzel bir sorunun yokmuş. inşallah istediğin gibi 3. de olur.
bizde de gözüken bi sorun yok herşey normal çıktı ama allah'tan hayırlısı.
önceleri amerikan hastanesine gidiyordum. sonra doktorum hastane değişince ben de onunla birlikte geçiş yaptım. doktorum ramazan sürücü. iyi ilgileniyor şimdilik. ama bildiğin başka bir doktor varsa en azından sonuçalrımı göstermek için gidebilirim.

sorun ne bilmiyorum ama ramazan beyi çok iyi duydum.nereye gitti ya bende hamiş olursam kontrollere ona gidecektim.doğumuda amerikanda düşünüyodum.tüh.

canım benim, allah sana bağışlasın diğer 2 evladını, olur tabiki neden olmasın hayatım, zaten 2 tane aslan gibi erkek bebek doğurmuşsun, şimdi rabbim birde melek gibi bir kız verir sana ohhhhhh daha ne olsun stress yapma yeter......

sorun ne bilmiyorum ama ramazan beyi çok iyi duydum.nereye gitti ya bende hamiş olursam kontrollere ona gidecektim.doğumuda amerikanda düşünüyodum.tüh.

ramazan bey artık daha iyi bir hastanede . yeni açılan primer hastanesi ipekyolu üzerinde.
zaten sosyal güvencen varsa durum daha da iyi. sadece 30 ytl katkı alıyorlar.
doğum için primer de düşünülebilir ben beğendim.

[QUOTE="NAZ";1976491]canım benim, allah sana bağışlasın diğer 2 evladını, olur tabiki neden olmasın hayatım, zaten 2 tane aslan gibi erkek bebek doğurmuşsun, şimdi rabbim birde melek gibi bir kız verir sana ohhhhhh daha ne olsun stress yapma yeter......[/QUOTE]

canım benim ağzından bal damlıyor valla. teşekkür ederim. çok motive ettin. inşallah . rabbim seninde gönlüne versin.öpüyorum.:nazar::teselli:

ramazan bey artık daha iyi bir hastanede . yeni açılan primer hastanesi ipekyolu üzerinde.
zaten sosyal güvencen varsa durum daha da iyi. sadece 30 ytl katkı alıyorlar.
doğum için primer de düşünülebilir ben beğendim.

iyi valla sevindim. inşallah orasıda olabilir tabii.allah seninde en kısa sürede kucağını doldursun.

allah gonlune gore versin 3. yude kucagina almayi nasip etsin

seni cok iyi anliyorumya .kiz hamilelik aliskanlik mi yapiyo nekafamçokkarıştıbenimde uc yasinda bi oglusum var.neyse ona hamileyken aman asla bi daha dogurmam millet manyakmi diyodum.deyse ay elime bi aldim oglusumu ay iyikide dogurmusum diye sevinmeye basladim.:teytey:evlat dunyanin en guzel duygusu sonra senin gibi ay hamilelere bayilmaya basladim ay cok sekerler falan derken kizzzzzzzzzzzz 37 hafta bes gunluk hamileyim.allah nasip ederse kizisim olucak bide.allah herkezin hakiinda hayirlisini versin.insallah sende yakinda hamis kalirsin sipsirin bi kizin olur

X