Cilt Bakımı Ürünleri Kantoron Yağı İle Çatlaklara 1 Ayda Veda

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar ben 45 kilodan 70 kiloya çıkmıştım ondan dolayı özellikle basen,göğüs ve kollarımın ve bacaklarımın iç taraflarında çatlaklar vardı .. bu çatlaklar mor görüntüdeydi ,gerçekten berbat görünüyordu
kilo verdikten sonra çatlaklar beyaz çizik görüntüsüne döndü
çok rahatsız oluyordum.
yanık için tesadüfen kullandığın sarı Kantoron yağı 1 ay sonunda tamamen diyebileceğim şekilde çatlaklarımı iyileştirdi.
üstelik masajla her gün 15 dk sürdüğüm yağdan dolayı selülütlerimde tamamen geçti diyebilirim :)
kesinlikle tavsiye ederim.

ben bir zararını görmedim. halen haftada 2-3 gün kullanıyorum.

Sarı Kantoron kullanıp memnun kalanlar var mı acaba ?

tatlım hala kullanıyor musun ? tamamen mi geçti yani hiç mi kalmadı ?

Böyle konularda hep birşey ortaya atılır ve sonrasında herkes yırtınır kulanan memnun kalan varmı diye. Herkes de yazar kullanıp sonucu yazcam diye ama yok olmuyo nedense. Kimseye kızmıyorum belki daha deneme sürecindesinizdir belki artık girmez olursunuz nete. Ama nolur sonuç alan başkası olursa unutmasın yazsın. Bu çoğu kadının sorunu.
Bir de konu sahibi tesadüf eseri kullandım demiş. Tesadüf eserimi günde iki defa kullanayım dediniz? Hatta 15 dk bekleyip pantolon giyeyim. Bence kesin biyerden duydunuz ya da bikere sürdünüz memnun kaldınız:44: Çünkü durduk yere kim der ki bilmemne yağını süreyim de iyi gelsin. Yanlış anlama sadece aşırı merak :KK53::KK52:

Böyle konularda hep birşey ortaya atılır ve sonrasında herkes yırtınır kulanan memnun kalan varmı diye. Herkes de yazar kullanıp sonucu yazcam diye ama yok olmuyo nedense. Kimseye kızmıyorum belki daha deneme sürecindesinizdir belki artık girmez olursunuz nete. Ama nolur sonuç alan başkası olursa unutmasın yazsın. Bu çoğu kadının sorunu.
Bir de konu sahibi tesadüf eseri kullandım demiş. Tesadüf eserimi günde iki defa kullanayım dediniz? Hatta 15 dk bekleyip pantolon giyeyim. Bence kesin biyerden duydunuz ya da bikere sürdünüz memnun kaldınız:44: Çünkü durduk yere kim der ki bilmemne yağını süreyim de iyi gelsin. Yanlış anlama sadece aşırı merak :KK53::KK52:

canım zaten dıkkatlı okursan konu sahıbı arkadas yanık izi için sürmüş yağı ve tesadufen catlaklarınada ıyı geldğını görmüş..

kızlar ben dayanamayıp aldım baktım kimseden hayır yok kimsenin iplediğide yok. 7liraya shiffa home. 2gündür sabah akşam kollarıma ovarak uyguluyorum birazda emmesini bekliyorum. 1ay kadar deneyelim bakalım.çatlaklarımda 6-7senelik. gelişme olursa yada olmazsa mutlaka yazarım merak etmeyin kader mahkumu dostlarım :KK70:

canım zaten dıkkatlı okursan konu sahıbı arkadas yanık izi için sürmüş yağı ve tesadufen catlaklarınada ıyı geldğını görmüş..
aaa evet :KK1: haklısın ama ben artık bir çözüm istediğim için biraz sabırsız ve agresif oldum ya. Nefret ediyorum çatlaklardan :KK47:

kızlar ben dayanamayıp aldım baktım kimseden hayır yok kimsenin iplediğide yok. 7liraya shiffa home. 2gündür sabah akşam kollarıma ovarak uyguluyorum birazda emmesini bekliyorum. 1ay kadar deneyelim bakalım.çatlaklarımda 6-7senelik. gelişme olursa yada olmazsa mutlaka yazarım merak etmeyin kader mahkumu dostlarım :KK70:

Mutlaka yaz bekliyorum :21:

Arkadaşlar umudunuzu kırmak istemem fakat tıpta çatlakları iyileştiren bir krem ya da yağ henüz keşfedilmiş değil!!!

Selülit tedavisi yapılıyor fakat çatlak tedavisi henüz mümkün değil!

Her yağı herkes kullanmasın cildinize zarar verebilirsiniz.

Tıpta yoksa yok inşallah bir çözüm bulup biz koyucaz tıpa . Yanlış anlama tepkim tek sana değil ama bu. Sekilde konuşmayın moreller sıfir oluyur eninde sonunda biz bu lanet çatlaklardan kurtulcaz.kendisinde catlak olmayan anlayamaz bizi ben daha 15 yasindayim kilolu da sayilmam bende de çok var biktim artik bu lanet catlaklardan

Ben eşime aldım iki gün önce..
Sivilceleri çoğaldığı için kil aldım..
Haftada üç gün yapacağız.. İlki dün geceydi... Yüzüm ferahladı sanki dedi :KK1:
Kantaronu da ara günlerde kullanırız diyorduk..
Günde bir kaç kezse vereyim gün içinde de sürsün madem..
İnanın sonuç alır almaz yazıcam inşallah :))

Benim attarımın ismindeymiş

''ATTAR KÖR İSMAİL''

Normal yağ şişesinde 50 cc (ortalama 10 gün kadar gidiyor,tabi sürülen yerin fazlalığı ve azlığına göre değişir)

attar değil o tatlım aktar:))
benim bildiğim çatlat geçmezzz seninki erken evresindeymiş belki de..

benim kolum yandığında yanık tedavisi için önerilmişti bende yanık yerine sürdüm kollarında kırmızı çatlaklar vardı o dönem yanık izi ile bilikte o geçti bende basenlerime sürüp denemeye karar verdim :)
gerçekten başka kulananlarda deneyip sonucu söylerse sevinirim :)
bende işe yaradı inş kulananlardada yarar :) göğüslerimin iç kısmında hafif var hala ama göğüslerime süremeye cesaret edemedim çemen gibi büyütme faktörü olmasından korktum . ama bacaklarımda ve basenlerimde artık nerdeyse yok

arkadaşlar uzun süredir giremiyorum ben 2 hafta denedim hiç bi gelişme alamadım üstelik sabah akşam sürdüm. belkide biraz daha sürdürmek gerekiyodu ama çatlaklarım çok fazla olduğu için 1 şişe 4gün bile yemiyodu gerçekten işe yarayacağına emin olsam devam ederdimde paramı boşuna çöpe atmak istemiyorum

arkadaşlar uzun süredir giremiyorum ben 2 hafta denedim hiç bi gelişme alamadım üstelik sabah akşam sürdüm. belkide biraz daha sürdürmek gerekiyodu ama çatlaklarım çok fazla olduğu için 1 şişe 4gün bile yemiyodu gerçekten işe yarayacağına emin olsam devam ederdimde paramı boşuna çöpe atmak istemiyorum

off yaa son umudum buydu :KK14: ölmek istiyom ya bıktıkm çatlamaktan :KK14:

off yaa son umudum buydu :KK14: ölmek istiyom ya bıktıkm çatlamaktan :KK14:

sakin ol şampiyon :KK70: ben şimdi kahve limona tekrar başladım bugün 4.yü yapıcam. ve çıkınca bebe yağı sürüyorum. sende başla bence vakit kaybetmeden. hem havalarda ısındı. ben inanıyorum en azından görüntüsü azalır. abi zaten komple deri nakli yapılan yüz nakli yapılan şu teknolojide nasıl oluyoda totosu kırık çatlakları yok edemiyolar pes doğğrusu! çok pis gaza geldim dermotoloji okuycam hepimiz için arrgadaşlar :p
bide konu sahibi arkadaş bu kadar iyi sonuç almşsın madem gir cevap yazda iki sevaba gir. ilgilenmiyceksen neden açıyosunki. ayrıca ben konu sahibi arkadaşın yorum yaptığı konulara bakıyorumda hala çatlak tedavisi arıyo 1ayda veda ettiysen hala neyin peşindesin anlayabilmiş değilim (şüpheşüphe) bizi kobay olarak kullanmak için yazdığını düşünmeye başladım vallahi... sağlık olsun

malesef şu anda başlayamam beni bekleyen önemli bir sınavım var :KK14: ama yazın 8 hazirandan sonra bende savaşıcam bu lanet çatlaklarla inşallah kurtulucaz ama ben şu an sadece kilo vermeye çalışıcam yılın başında 49 kiloudum şimdi 56 oldum iyice çatladım :KK14: şimdi kilolarda kurtuluyum yazın da çatlaklardan kurtulucam inşallah ve dediğine bende inanmak istiyorum çünkü mantıklı geliyor adamlar yüz nakli yapıyolar iki üç çatlağa mı çözüm bulamicaklar :KK1: vede son olarak sana teşekkür etmek istiyorum ben böyle şeylere önem veren biriyim ben kedimi kötü hissettiğimde bana cevap verip beni tekrardan umutlandırdın çok teşekkür ederim :KK1:

malesef şu anda başlayamam beni bekleyen önemli bir sınavım var :KK14: ama yazın 8 hazirandan sonra bende savaşıcam bu lanet çatlaklarla inşallah kurtulucaz ama ben şu an sadece kilo vermeye çalışıcam yılın başında 49 kiloudum şimdi 56 oldum iyice çatladım :KK14: şimdi kilolarda kurtuluyum yazın da çatlaklardan kurtulucam inşallah ve dediğine bende inanmak istiyorum çünkü mantıklı geliyor adamlar yüz nakli yapıyolar iki üç çatlağa mı çözüm bulamicaklar :KK1: vede son olarak sana teşekkür etmek istiyorum ben böyle şeylere önem veren biriyim ben kedimi kötü hissettiğimde bana cevap verip beni tekrardan umutlandırdın çok teşekkür ederim :KK1:

ne demek canım :) bende geçen haziran 86 kiloydum ve inanılmaz çatlamıştım (haalaa çatlağımdaaa) sonra kepek ekmeği yemeye başladım makarna ve pilavı kestim.abur cubur ve tatlıyı çok az yemeye başladım ve şimdi spor bile yapmadan 62kiloyum. yani hiç kafanı takma kilolara. kilo vermek sanıldığı kadar zor bişey değil. biraz sabır gerekiyo sadeece. ama gel gelelim sarktım! bunun içinde spora başlıycamda benimde sınavlarım var vakit bulamıyorum. üstelik yazda geliyo şu halde plaja çıkıpta bayrak gibi dalgalanmak istemiyorum haha :KK70: kadın olmak cidden çok zor yahu oof of sana tavsiye yemene dikkat ederken spor yap ki sarkma canım

oo maşallah baya kilo vermişsin tatlım :KK70: umarım ben de kilo verebilirm ya ben ekmeye çok yükleniyom çok rahat 2 ekmek yiyebiliyorum
dediğin problem kilo vermkekte olmuyorum problem kilo verdikten sonra vücudu toparlayıp sıkılaştırmakta Allah'ın izniyle kilomuzu da vericez şu lanet çatlaklardan da kurtulucaz dinimiz supaneke aminn :KK1:

oo maşallah baya kilo vermişsin tatlım :KK70: umarım ben de kilo verebilirm ya ben ekmeye çok yükleniyom çok rahat 2 ekmek yiyebiliyorum
dediğin problem kilo vermkekte olmuyorum problem kilo verdikten sonra vücudu toparlayıp sıkılaştırmakta Allah'ın izniyle kilomuzu da vericez şu lanet çatlaklardan da kurtulucaz dinimiz supaneke aminn :KK1:

aynen canım hallolmuycak hiçbişey yok (çatlak dışındaaa :p :KK1: )

X