Cilt Bakımı Ürünleri Kantoron Yağı İle Çatlaklara 1 Ayda Veda

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Elif_FDN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
234
1
Kızlar ben 45 kilodan 70 kiloya çıkmıştım ondan dolayı özellikle basen,göğüs ve kollarımın ve bacaklarımın iç taraflarında çatlaklar vardı .. bu çatlaklar mor görüntüdeydi ,gerçekten berbat görünüyordu
kilo verdikten sonra çatlaklar beyaz çizik görüntüsüne döndü
çok rahatsız oluyordum.
yanık için tesadüfen kullandığın sarı Kantoron yağı 1 ay sonunda tamamen diyebileceğim şekilde çatlaklarımı iyileştirdi.
üstelik masajla her gün 15 dk sürdüğüm yağdan dolayı selülütlerimde tamamen geçti diyebilirim :)
kesinlikle tavsiye ederim.

ben bir zararını görmedim. halen haftada 2-3 gün kullanıyorum.

Sarı Kantoron kullanıp memnun kalanlar var mı acaba ?

Merhaba canım bu sarı kantoron yağı gerçekten geçiriyormu yani bende 45 kılodan 65 çıktım ilk hamileliğimde ve aynen senin gibi benimde o bölgelerde çatlaklar(aslında yarıklar desem daha doğru) olustu önce mor renkdeydi sonra ciddi bir yanık olmusda iyişlemiş gibi görünmeye başladı 2 . hamileliğimde 2 sene önceydi yine malum daha fazla çatlakla sonuclandı.umursamıyorum diyordum kendime bunlar bana cocuklarımın nişaneleridir diyordum ama eğer gerçekden bu yağ bu kadar kısa sürede bu kadar iyi bir sonuc veriyorsa yani ne diyim muhteşem ötesi bişi olur canım ya ... valla alırım hemen..

Kızlar ben 45 kilodan 70 kiloya çıkmıştım ondan dolayı özellikle basen,göğüs ve kollarımın ve bacaklarımın iç taraflarında çatlaklar vardı .. bu çatlaklar mor görüntüdeydi ,gerçekten berbat görünüyordu
çok rahatsız oluyordum.
yanık için tesadüfen kullandığın sarı Kantoron yağı 1 ay sonunda tamamen diyebileceğim şekilde çatlaklarımı iyileştirdi.
üstelik masajla her gün 15 dk sürdüğüm yağdan dolayı selülütlerimde tamamen geçti diyebilirim :)

ben denemek istiyorum markası söyler misinn

Merhaba canım bu sarı kantoron yağı gerçekten geçiriyormu yani bende 45 kılodan 65 çıktım ilk hamileliğimde ve aynen senin gibi benimde o bölgelerde çatlaklar(aslında yarıklar desem daha doğru) olustu önce mor renkdeydi sonra ciddi bir yanık olmusda iyişlemiş gibi görünmeye başladı 2 . hamileliğimde 2 sene önceydi yine malum daha fazla çatlakla sonuclandı.umursamıyorum diyordum kendime bunlar bana cocuklarımın nişaneleridir diyordum ama eğer gerçekden bu yağ bu kadar kısa sürede bu kadar iyi bir sonuc veriyorsa yani ne diyim muhteşem ötesi bişi olur canım ya ... valla alırım hemen..

Merhaba canım ..
Evet canım aynı şekilde çatlaklarmış
işin kötüsü sen o çatlaklardan sonra elinde meleğin var benimse sadece deprosyon sonucuydu :KK43:
dediğim gibi aynı şekilde bendede o şekilde ilerledi çatlak süreci ve kolumun buharda yanması sonucu sarı kantoron yağı önerildi bende sürdüm elimde kalan yağlarıda kolumun iç tarafına sürdüm 10 gün filan yanık tedavi sürecinde ,hem yanığımın izi kalmadı ona sevinirken bir baktım çatlaklarımın görünümünde aşırı azalma vardı
bana mucize gibi bir şey geldi o an ,nasıl sevindim anlatamam
bende heyecan ile devam ettim sürmeye diğer bölgelerimede sürdüm şimdi ben kendimde çatlak filan göremiyorum :KK66:
damdan düşeni damdan düşen anlar misali bende sizle paylaşmak istedim.
bence denemeni tavsiye ederim inşallah aynı şekilde sizdede sonuç verir :KK16:

Son düzenleme:

markası üzerinde yazmıyordu canım
ben ilk kullandığımı attardan aldım
ama özellikle sarı kantoron diye üstüne basıyorum çünkü kırmızı kantoron hiç fayda vermiyor
ama senin için yarın bakacağım attara gidip markasına yazarım :) ama markanın etkileyeceğini düşünmüyorum :KK42:

markası üzerinde yazmıyordu canım
ben ilk kullandığımı attardan aldım
ama özellikle sarı kantoron diye üstüne basıyorum çünkü kırmızı kantoron hiç fayda vermiyor
ama senin için yarın bakacağım attara gidip markasına yazarım :) ama markanın etkileyeceğini düşünmüyorum :KK42:

bakarsan sevinirimm cnmm sagol aldıgın orjinal markadır diye sordum

bu konuyu gördüğüme o kadar sevindim ki benimde kilolardan kaynaklanan lanet çatlaklıklarım var göbeğimin her yerin kollarımda falan alıp deneyeceğim inşallah bendede işe yarar.

sarı kantaronmu kırmızı kantaronmu hangisi daha iyi kızlar çünkü kırmızı kantaronunda iyi geldiğini duymuştum

Yağ fiyatları çok aşırı pahalı olmaz yani bilmem ne marka krem ile bir asla tutulmaz.
ama her gün sürüldüğü için o yağ 3-4 günde bitiyor zaten.

sarı kantoron denedim ben işe yaradı kırmızıyı denediğimde sonuç alamadım

benim de senelerdir çatlaklarım var bacaklarımın üst-yan taraflarında. zamanında bi cilt doktoru ile konuşmuştum kremlerle falan geçmez sadece nemli olursa yenilerinin çıkması engellenebilir demişti. bi güzellik merkeziyle konuştuğumda da lazerli tedavi önermişti tee 5 sene önce falan. fakat onda da %100 çözüm değil, görüntüsünde biraz azalma, o sedef gibi parlmasının geçebilceğini söylemişti.

elimde annemin evde yaptığı kantoron yağı var arada yanık lekeme sürdüğüm. çatlaklarıma da süreyim bakalım bi zararı olmaz en azından nemlenmiş olur. umarım işe yarar kızlar :nazar:

benim de senelerdir çatlaklarım var bacaklarımın üst-yan taraflarında. zamanında bi cilt doktoru ile konuşmuştum kremlerle falan geçmez sadece nemli olursa yenilerinin çıkması engellenebilir demişti. bi güzellik merkeziyle konuştuğumda da lazerli tedavi önermişti tee 5 sene önce falan. fakat onda da %100 çözüm değil, görüntüsünde biraz azalma, o sedef gibi parlmasının geçebilceğini söylemişti.

elimde annemin evde yaptığı kantoron yağı var arada yanık lekeme sürdüğüm. çatlaklarıma da süreyim bakalım bi zararı olmaz en azından nemlenmiş olur. umarım işe yarar kızlar :nazar:

Banada aynısını söylemişlerdi doktor hatta umudumu kesmiştim hiç denemedim bile tesadüf eseri kullandım bende dediğim gibi işe yaradı
inşallah sizde de işe yarar :)

çok rahatsız oluyordum.

ya tatlım öncelikle bunu bizlerlere paylaştığın için teşekkür ederim ve gelelim sorularama sen bu yağı sadece günde 15 dk mesaj yaparak mı kullandın ,kullanırken herhangi bir soyulma kızarıklık falan oldu mu ? vede çatlakların ne kadar zaman önce oluşmuştu ?

X