Kanser Alternatif Tedavileri

Bugday ciminin cok iyi geldigini okumustum
Bildigimiz bugdy i topraga ekip cimi yada suyunu icebilir yiyebilir
Allah sifa versin yavrularina bagislasjn

HOLOGRAM NEDİR?

HOLOGRAM “holo”ve “gram” kelimelerinden türetilmiş “tam kayıt” demektir.Üç boyutlu gördüğümüz ve beş duyu ile algıladığımız her şey hologramdır.

HOLİSTİK İNSAN NEDİR?

Geleceğin liderlik tanımıdır.Günümüz gelişmiş insan modelinden çok daha öte gelecek yüzyılların,doğuştan lider ve sorumluluk aşan birey modelidir.

HOLOGRAFİK EVREN NEDİR?

Herşeyin bir frekansı ve bu frekansı çözen beynimizdeki nöronlar dalga boylarını bilegiye dönüştürür ve biz bu sayede Evreni algılarız.

KANSER İÇİN YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA
Günümüz korku rüyası kanser maalesef ülkemizde her 4 kişiden birinin kapısını calmaktadir gerek tedavinin yıkıcı ücretleri yan etkileri ve hastaların ilaç firmalarının kobay gibi kullanması sonucu tedaviler bittikten sonra hastayı doktoru karşı karşıya getirip susrurmaktadir. ..işte bu herşeyın bittiği noktada Quantum dünyasının ışıl ışıl kapısı hologramlar açılır ve hersey uzayda ki 4 boyutlu alanda atomlara dna hasarı Onar emri verilir ve es zamanda ışık zaman ce uzay bukulerek kanser hücrelerine intihar emri verilir. Kanseri tetikleyen bütün travmalar silinirek kişi yaşamına sağlı bir şekilde devam eder.

HOLOGRAM NEDİR?

HOLOGRAM “holo”ve “gram” kelimelerinden türetilmiş “tam kayıt” demektir.Üç boyutlu gördüğümüz ve beş duyu ile algıladığımız her şey hologramdır.

HOLİSTİK İNSAN NEDİR?

Geleceğin liderlik tanımıdır.Günümüz gelişmiş insan modelinden çok daha öte gelecek yüzyılların,doğuştan lider ve sorumluluk aşan birey modelidir.

HOLOGRAFİK EVREN NEDİR?

Herşeyin bir frekansı ve bu frekansı çözen beynimizdeki nöronlar dalga boylarını bilegiye dönüştürür ve biz bu sayede Evreni algılarız.

KANSER İÇİN YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA
Günümüz korku rüyası kanser maalesef ülkemizde her 4 kişiden birinin kapısını calmaktadir gerek tedavinin yıkıcı ücretleri yan etkileri ve hastaların ilaç firmalarının kobay gibi kullanması sonucu tedaviler bittikten sonra hastayı doktoru karşı karşıya getirip susrurmaktadir. ..işte bu herşeyın bittiği noktada Quantum dünyasının ışıl ışıl kapısı hologramlar açılır ve hersey uzayda ki 4 boyutlu alanda atomlara dna hasarı Onar emri verilir ve es zamanda ışık zaman ce uzay bukulerek kanser hücrelerine intihar emri verilir. Kanseri tetikleyen bütün travmalar silinirek kişi yaşamına sağlı bir şekilde devam eder.
hay masallah tıp dünyası şokta su an

Çok geçmiş olsun bir ilerleme var mı sağlık bantları gırtlak kanserini yenmişti ama iç organlarda ne denli etkili bilmiyorum.Allah sabır versin size ve yakınlarınıza umarım iyidir.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Kanser denince insan bir afallıyor çünkü birçok hastalıkta az çok ne yapacağımızı bilirken kanser bize çok yabancı geliyor ve araştırdıkça araştırıyoruz. Benim babam prostat kanseriydi ve ışın tedavisi gördü. Aradan bir zaman geçti, değerleri gayet iyiken birden bir yükselme oldu ve hormon tedavisine geçilecekti değerde düşüş olmazsa.

Ben de hormon tedavisine karşıyım çünkü geriletmiyor sadece sabit tutuyor ve vücuda boşa yüklenen hormon. Bu süreçte araştırmaya koyuldum ve tesadüf çocukluk arkadaşım atom tedavisini önerdi. İstanbul'da bir doktor ve bu konuda çok başarılıymış. Kendi akrabasına maksimum 2 ay biçilmiş karaciğer kanseriymiş ve vedalaş sevdiklerinle gününü gün etmeye bak denmiş ta ki bu adama da gideyim nasılsa ölecem derken şu anda 8 yıldır yaşadığı gibi kanserin zerresi kalmamış.

Ben de eğer değer düşmeseydi ki doktoruyla da görüşmüştüm hormon yerine bunu denememiz daha iyi olmaz mı diye, doktor da elbette kesinlikle çok etkileyici dedi ama bizde gerek kalmadı. Cerrahpaşa Hastanesi'nde uyguluyor ve yatışı SGK karşılıyor ama muayene ücreti vs ne bilmiyorum, muayenehanesi farklı bir yerde. Dediğim gibi bizde gerek kalmayınca randevu aşamasına geçmedim fakat bu doktor anahaberlerde de çıktı ve başarı oranı gayet iyi. Adını yazabiliyor muyuz bilmiyorum buraya...
ismini yazabilirseniz çok sevinirim

Kemik metaztazları daha tedavi edilebilir diğer metlere göre
İlaçlarla tamamen kaybolabiliyor ya da hiç ilerlemeden yıllarca sabit tutulabiliyor.
Alternatif tedavi ile ilgisi olduğu söylenemez pek.
Nasl bir tedavi uygulanıyor bilginiz varmı annem 4. Evre meme kanseri kemiklere metastaz yapmış😢

Kızlar merhaba;

Bir akrabamız 40 yaşlarında ve kanser. 3 tane küçük çocuğu var.. Ailemden biri gibidir gerçekten.. 3 ay kemoterapi den sonra bugünkü PET sonuçlarında kanserin yayılmaya devam ettiği görülmüş.. Ameliyat edilemez yerlerde.. Doktorlar çok umutsuz konuşuyorlarmış.. Bende alternatif tedaviler varsa en azından denemeyi istiyorum.. Kendi morali de çok bozuk..

Var mı böyle çevrenizde farklı deneysel tedavi yöntemleriyle çözüm bulunan kişiler.. Ne denenebilir veya yiyip içilebilir:? En ufak bir ihtimal umut bile olsa denemek isteriz. İki dedemi de kanserden kaybettiğimiz için psikolojimiz malum..Önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar..
Amcam kanser tedavisi gördü 3.ayda öldü dr. kemo ile ilgili konuşunca kemo öldürüyo dedi ben kızdım neden kemo verdiniz diye ,ama ailesi istedi dedi.Hastane bahçesinde artık diğrr hasta yakınları ile tanış oluyorsunuz bu süreçte bana Dr.Hakan Bey'den bahsettiler tedavi olup olumlu sonuç alan hatta son evresinde dahi , ne yazık ki amcam dayanamadı 3.ayda kemo yüzünden bedeni iflas etti.Dr un ıstagram sayfasıbın ekran görüntüsünü eklesem sorun olur mu ıstagramdan takip edebilirsiniz iletişeme geçebilirsiniz.Ya da mesaj atabilirsiniz özelden yollayım.

Kızlar merhaba;

Bir akrabamız 40 yaşlarında ve kanser. 3 tane küçük çocuğu var.. Ailemden biri gibidir gerçekten.. 3 ay kemoterapi den sonra bugünkü PET sonuçlarında kanserin yayılmaya devam ettiği görülmüş.. Ameliyat edilemez yerlerde.. Doktorlar çok umutsuz konuşuyorlarmış.. Bende alternatif tedaviler varsa en azından denemeyi istiyorum.. Kendi morali de çok bozuk..

Var mı böyle çevrenizde farklı deneysel tedavi yöntemleriyle çözüm bulunan kişiler.. Ne denenebilir veya yiyip içilebilir:? En ufak bir ihtimal umut bile olsa denemek isteriz. İki dedemi de kanserden kaybettiğimiz için psikolojimiz malum..Önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar..
Hasta yakınınızsa eşine söyleyin ,eve misafir almasın ,eşi mutlaka maske taksın tokalaşmak yasak.Morali bozuk olmasın .Kanser hastalarında küçücük bir enfeksiyon,soğuk algınlığı moral bozukluğu çok kötü oluyor ,rabbim tüm kanser hastalarına şifa versin 🙏🙏🙏🙏

Dr aidin salihin öğrencileri var tabi onlarda dr suan . Onlarİ araştırıp bulabilirsiniz

Allah şifa versin o psikolojiyi iyi biliyorum bu sene 2 dayımı 5 ay arayla kanserden kaybettik. Dün de kuzenimin kanser olduğunu öğrendik 1 yıl içinde 3 kötü haber psikolojik an bizi de etkiledi. Moralini yüksek tutması gerekiyor. Mutsuz olan bireylerde hastalık daha hızlı ilerliyor

Kızlar merhaba;

Acil İngiliz kaRbonatı al karbonatlı su içsin sadece meyve sebze yesin yumurta et süt sakın bir süre

X