Kanser Alternatif Tedavileri

Manisa -Akhisarda bir koyde kanser otu yetistiren ve bunu ucretsiz hastalara sifa olsun diye veren biri var.Benim mudurumun annesi 2 yildir hala yasiyor ve 6 aya cikmaz denmisti.Tabi herseyi Allah bilir ama derdine deva bulan baya insan var bu kanser otuyla

Kızlar çok teşekkürler biraz şoku atlatsınlar tüm önerilerinizi sunacağım.. Morali çok bozuk 1 2 doktordan fikir alıp ona göre devam edecekler sanırım umarım eve göndermezler de farklı tedavi üstüne çalışırlar.. En çok bebeklerine üzülüyoruz bizde en küçüğü 3 -4 yaşlarında. Herkes alırı üzgün ama ellerinden de birşey gelmiyor

Bu kadar metastaz ile gerçekten yaşaması mümkün değil.
Karaciğer özellikle en hayati organ,tüm iç organlara yayılmış malesef.
Yinede Rabbim şifa versin.
Bu tür çabalar yerine son günlerini güzel geçirmesi için uğraşın daha iyi olur kendisi ve çocukları için.
Annemi ölmeden iki hafta önce ailece tatile götürdük,eskisi gibi eğlendikmi hayır.
Ama sadece dördümüzün tüm tanıdıklardan,herşeyden uzak geçirdiği iki haftaydı.
Döndük ve üç gün sonra vefat etti.

yok canım kulaktan duyma değil doktor onayı olmadan asla kullanılmaz doktor en iyisini bilir ama kemoterapi tamamen bırakılırsa ölümüne terkedilmez sonuçta dokotr gözetiminde ne olursa artık
İbrahim Saraçoğlu'na ulaşsanız.

Allah şifa versin.

Son düzenleme:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Kanser denince insan bir afallıyor çünkü birçok hastalıkta az çok ne yapacağımızı bilirken kanser bize çok yabancı geliyor ve araştırdıkça araştırıyoruz. Benim babam prostat kanseriydi ve ışın tedavisi gördü. Aradan bir zaman geçti, değerleri gayet iyiken birden bir yükselme oldu ve hormon tedavisine geçilecekti değerde düşüş olmazsa.

Ben de hormon tedavisine karşıyım çünkü geriletmiyor sadece sabit tutuyor ve vücuda boşa yüklenen hormon. Bu süreçte araştırmaya koyuldum ve tesadüf çocukluk arkadaşım atom tedavisini önerdi. İstanbul'da bir doktor ve bu konuda çok başarılıymış. Kendi akrabasına maksimum 2 ay biçilmiş karaciğer kanseriymiş ve vedalaş sevdiklerinle gününü gün etmeye bak denmiş ta ki bu adama da gideyim nasılsa ölecem derken şu anda 8 yıldır yaşadığı gibi kanserin zerresi kalmamış.

Ben de eğer değer düşmeseydi ki doktoruyla da görüşmüştüm hormon yerine bunu denememiz daha iyi olmaz mı diye, doktor da elbette kesinlikle çok etkileyici dedi ama bizde gerek kalmadı. Cerrahpaşa Hastanesi'nde uyguluyor ve yatışı SGK karşılıyor ama muayene ücreti vs ne bilmiyorum, muayenehanesi farklı bir yerde. Dediğim gibi bizde gerek kalmayınca randevu aşamasına geçmedim fakat bu doktor anahaberlerde de çıktı ve başarı oranı gayet iyi. Adını yazabiliyor muyuz bilmiyorum buraya...

Ben bu kanser olayına çok takmıştım bi ara inanılmaz araştırmaya girmiştim. İsrailde kanser hastalarına kemoterapi değil biorezonans uygulanıyormuş. Ve son aşamada değilse çoğu hastayı bu şekilde kurtarıyolarmış.

Zararı olmaz faydası olur bu yöntemin bi denesinler olmazss. Allah şifa versin inşallah evlatkarına bağışlasın..

Eşek sütü içiyor bizim tanıdık. Belli bir dönemde oluyormuş. Köylere sorun derim. Bir de kele paça çorbası içiyor , limon çok tüketiyor, çiğ kuruyemiş yiyor. Ben sorayım yine yazarım. Allah çocuklarına bağışlasın, şifa versin inşallah

Kızlar merhaba;

Bir akrabamız 40 yaşlarında ve kanser. 3 tane küçük çocuğu var.. Ailemden biri gibidir gerçekten.. 3 ay kemoterapi den sonra bugünkü PET sonuçlarında kanserin yayılmaya devam ettiği görülmüş.. Ameliyat edilemez yerlerde.. Doktorlar çok umutsuz konuşuyorlarmış.. Bende alternatif tedaviler varsa en azından denemeyi istiyorum.. Kendi morali de çok bozuk..

Var mı böyle çevrenizde farklı deneysel tedavi yöntemleriyle çözüm bulunan kişiler.. Ne denenebilir veya yiyip içilebilir:? En ufak bir ihtimal umut bile olsa denemek isteriz. İki dedemi de kanserden kaybettiğimiz için psikolojimiz malum..Önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar..
bu işin tedavisi küba da ama oda maddi güç istiyor.oraya gıden akrabam oldu.turkıyede tedavi edilemez denmişti.4...5 gun kaldı kübada ordan aldığı ilacı ömür boyu kullanacakmış 3 senedir gayet iyi.ilaç temini zor ama devamlı kullanılacak ilacı

Uzun yıllar önce İran’da bir dağın kansere iyi geldiğini duymuştum. Yani o dağ bir çeşit minarel mi yayıyor ne yapıyor bilmiyorum ama kanser hastaları akın akın oraya gidiyormuş. Bir makalede okumuştum, ne dağıydı hiç bilmiyorum. Tek hatırladığım bu. Bira araştırayım bulabilirsem yazıcam.
Allah şifa versin, ailesine bağışlasın.

Kızlar merhaba;

Bir akrabamız 40 yaşlarında ve kanser. 3 tane küçük çocuğu var.. Ailemden biri gibidir gerçekten.. 3 ay kemoterapi den sonra bugünkü PET sonuçlarında kanserin yayılmaya devam ettiği görülmüş.. Ameliyat edilemez yerlerde.. Doktorlar çok umutsuz konuşuyorlarmış.. Bende alternatif tedaviler varsa en azından denemeyi istiyorum.. Kendi morali de çok bozuk..

Var mı böyle çevrenizde farklı deneysel tedavi yöntemleriyle çözüm bulunan kişiler.. Ne denenebilir veya yiyip içilebilir:? En ufak bir ihtimal umut bile olsa denemek isteriz. İki dedemi de kanserden kaybettiğimiz için psikolojimiz malum..Önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar..
Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah. Dr. Elif Güveloğlu'nu tavsiye ediyorum. Bir araştırın. Ben sedef hastalığım sebebiyle tanıştım kendisiyle. Asıl uzmanlık alanı kanser. Çok başarılı bi doktor. Hasta hastanede normal tedavisine devam ediyor Elif hanım kendi ürünleri olan bitkisel ilaçlarla ek tedavi gibi birşey uyguluyor. Kontrol için gittiğimde iyileşen hastaların teşekkür yazıları vardı bir kitapta biraz okudum son evre kanser hastalarını bile sağlığına kavuşturmuş. Bir araştırın telefonla arayıp görüşün İstanbul'da kendisi.

Bence buradan gelecek cevaplara göre iş yapmayın. Çok riskli.
Biz de bir arkadaşımız için her şeyi denedik. Bende faydası oldu diyenlere bile inandık. Sonuç hüsran.
Bir akrabama doktor sadece zerdeçal kullanabilirsin demişti.
Allah şifa versin, çocuklarına çok üzüldüm, kadıncağıza da üzüldüm. İnşallah hayırlı bir şeyler olur.
Bende bunu yazacaktim. Zerdecal cok iyi diyorlar. Zencefil-Zerdecal-karabiber karisimi da iyi diyorlar, karabiber etkisini artiriyormus. Birde sekerli tatli seyler yemesin ne kadar dogru bilemem ama seker kanserli hucreleri besliyormus. Ve bence organik ve saglikli beslensin . Tarim ilaci-hormon almasin organik olmayan yiyeceklerden. Insallah iyilesir.

Annem uzunca bir müddet bu hastalıkla boğuştu.. Atlattı da çok şükür.. Birebir yasamayanin anlayabileceği türden bi hastalık değil malesef. Dışardan bakanın kemoterapi aliyo demesiyle o süreci yaşamak o kadar farklı ki, yaşayınca anladık, Allah düşmanıma bile göstermesin inşallah.. O kadar ağır yan etkiler ki, sürekli acı çekerken surekli bulantidan lavabodan gelemezken fiziksel olarak bambaşka birine yavaş yavaş dönüşürken morali yüksek tutmak 'aaa moral cok onemli' demek gibi kolay değil malesef. Saçlarını biz tras etmiştik döküldüğünü görmek istememisti dün gibi aklimdadir, bu hastalık da içimde yaradır.

Çok üzüldüm gerçekten, Allah şifa versin. Ama çok ilerlemiş sanırım, her ihtimali düşünmek lazım, hazır olmak mümkün değil, ama en azından olabileceğini bilmek lazim.
4. Evre akciğer kanserinden dönen yakınım var, durumu kötü gibi görünüyo doğrusu ama Rabbim çocuklarına bağışlasın inşallah, bol dua edin. Manisadaki otu bende duymuştum ama detaylı bi bilgiye sahip değilim açıkçası.

Avrupada alternatif olarak CBD oil (kenevir yagi) kullananlar var ama: guvenilir bir marka olacak ve hastaligin turune göre nasil kullanilmasi gerektiginin bilgisi gerekiyor. Ve kimyasal maddeleri cikarmak, organik beslenmek unsuz sekersiz, bakim urunlerinin dogal olmasi...

X