Kanıt Kanal D

şu kayıp şehir zımbırtısını kaldırsalar ne iyi olacak yaa onun yüzünden yalan dünyayıda tuhaf hallere soktular

bi intikam ugruna kaç tane diziyi yakdi kanal d
yapilirmu bu ya benim kanit imaaa..
100 . bolum hazirmi$ ama yayinlamiyolar , açiklamada yok
iyice oyuncak ettiler guzelim diziyii:KK5:

Kanal D'de 3 yıldır yayınlanan Kanıt dizisi ekrana veda ediyor.

Bir süredir ekrana gelmeyen Kanıt dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu. Kanal D yönetimi dizinin geleceği hakkında kararını verdi. Kanıt bu Pazar yayınlanacak olan 100. bölümüyle ekrana veda edecek. Kanıt'ın final bölümü Pazar akşamı 23.15'de yayınlanacak.

Kanıt dizisi daha önce Çarşamba akşamına alınmış, ardından ise yeniden Pazartesi akşamına geçmişti. Ancak Kanıt'ın hazır olan 100. bölümü yayınlanmamıştı. Kanal D yönetimi dizinin artık istenilen reytingi alamadığı gerekçesiyle 100. bölümde final yapmasına karar verdi.

Yönetmenliğini Cem Sürücü ve Biray Dalkıran'ın üstlendiği, hikayelerini Sevil Atasoy Hartevioğlu ve senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı dizide Başkomiser Orhan ile Komiser Selim'in başından geçen olaylar anlatılıyordu. Dizide başrolleri Engin Benli ve Deniz Celiloğlu paylaşıyor.

İŞTE DİZİNİN FİNAL BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR:

Doktor Ece kaçırıldı! Polis teşkilatı alarmda! Ve her geçen dakika sinirler daha da geriliyor. Zor geçen bir otopsi sırasında, Yaman Komiser’le birlikte kısa bir mola veren Ece bir anda ortadan kayboldu. Yaman, Ece’nin nasıl kaçırıldığını görmediğini söyledi! Orhan ve Selim’in, Yaman hakkındaki şüpheleri giderek tırmanırken, akıllarında birçok soru vardı! Ece’nin kaçırılmasında Yaman’ın parmağı olabilir miydi? Ece’nin babası Hikmet Bey’in bir sırrı mı vardı? Elinin üzerindeki yara nasıl olmuştu? Yurt dışında yaşayan Ece’nin eski nişanlısı Demir, neden aniden Türkiye’ye dönmüştü? Yoksa Ece tehdit mi ediliyordu? Odasında bulunan mektubu kim göndermişti? Orhan ve Selim, Ece’nin gizlice bıraktığı ipuçlarını takip ederek, onu zamanında bulmayı başarabilecek mi? Selim artık öfkesine hakim olamazken, Orhan hala nasıl sukünetini koruyor? Bildiği bir şey mi var? Yoksa bambaşka planları mı? Kanıt’ın heyecan dolu yeni bölümünü kaçırmayın!

Kanal D'de 3 yıldır yayınlanan Kanıt dizisi ekrana veda ediyor.

Bir süredir ekrana gelmeyen Kanıt dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu. Kanal D yönetimi dizinin geleceği hakkında kararını verdi. Kanıt bu Pazar yayınlanacak olan 100. bölümüyle ekrana veda edecek. Kanıt'ın final bölümü Pazar akşamı 23.15'de yayınlanacak.

Kanıt dizisi daha önce Çarşamba akşamına alınmış, ardından ise yeniden Pazartesi akşamına geçmişti. Ancak Kanıt'ın hazır olan 100. bölümü yayınlanmamıştı. Kanal D yönetimi dizinin artık istenilen reytingi alamadığı gerekçesiyle 100. bölümde final yapmasına karar verdi.

Yönetmenliğini Cem Sürücü ve Biray Dalkıran'ın üstlendiği, hikayelerini Sevil Atasoy Hartevioğlu ve senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı dizide Başkomiser Orhan ile Komiser Selim'in başından geçen olaylar anlatılıyordu. Dizide başrolleri Engin Benli ve Deniz Celiloğlu paylaşıyor.

İŞTE DİZİNİN FİNAL BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR:

Doktor Ece kaçırıldı! Polis teşkilatı alarmda! Ve her geçen dakika sinirler daha da geriliyor. Zor geçen bir otopsi sırasında, Yaman Komiser’le birlikte kısa bir mola veren Ece bir anda ortadan kayboldu. Yaman, Ece’nin nasıl kaçırıldığını görmediğini söyledi! Orhan ve Selim’in, Yaman hakkındaki şüpheleri giderek tırmanırken, akıllarında birçok soru vardı! Ece’nin kaçırılmasında Yaman’ın parmağı olabilir miydi? Ece’nin babası Hikmet Bey’in bir sırrı mı vardı? Elinin üzerindeki yara nasıl olmuştu? Yurt dışında yaşayan Ece’nin eski nişanlısı Demir, neden aniden Türkiye’ye dönmüştü? Yoksa Ece tehdit mi ediliyordu? Odasında bulunan mektubu kim göndermişti? Orhan ve Selim, Ece’nin gizlice bıraktığı ipuçlarını takip ederek, onu zamanında bulmayı başarabilecek mi? Selim artık öfkesine hakim olamazken, Orhan hala nasıl sukünetini koruyor? Bildiği bir şey mi var? Yoksa bambaşka planları mı? Kanıt’ın heyecan dolu yeni bölümünü kaçırmayın!

kanal d dizi mezarlığı zaten, reyting alamayanın gözünün yaşına bakmazlar. kanal d dizilerini izlemeye başlayanlar temkinli olsun.

oooooffff ama bu haksızlık elli kere günü saati değiştirirseniz tabi reyting kalmaz ne zaman çıktığını biliyor muyuz ki izleyelim
bence hazır hayat devam ediyor bitmişken sera tokdemir geri dönmeliydi kanıttaki rolüne
o kadar kaldırılması gereken dizi ve program varki kanal d de niye bööle bi saçmalık yaptılar anlamadım :KK31:

goz gore gore bi diziyi katlettiler , kaçirmadigim iki uç diziden biriydi ve benim için birinci siradaydi
ben 70. bolumlerde bakmaya ba$lami$tim
en iyisi 1. bolumden itibaren bakayim tekrar , nasil olsa hikayeler takip etmiyo
sera tokdemiri falan hiç gormedim ben ..

goz gore gore bi diziyi katlettiler , kaçirmadigim iki uç diziden biriydi ve benim için birinci siradaydi
ben 70. bolumlerde bakmaya ba$lami$tim
en iyisi 1. bolumden itibaren bakayim tekrar , nasil olsa hikayeler takip etmiyo
sera tokdemiri falan hiç gormedim ben ..

aynen valla kanal d niye bööle bişi yaptı anlamak mümkün değil
mesela o kayıp şehiri kaldırabilirlerdi ona yer bulmak için kaç dizi gün saat değiştirdi:KK31:
sera tokdemir ilk zamanlarda labaratuvardaydı araştırma yapılan kısım varya ordaydı
o ayrıldıktan sonra zaten gelen kızlarda dikiş tutturulamamıştı
bilmiyorum yazık oldu valla diziye...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt dizisi sürpriz bir kararla final kararı almıştı. Kanal D'nin final yapmasını istediği diziye hayranları sahip çıktı ve sosyal paylaşım sitelerinde 'Kanıt bitmesin' sayfaları açtılar.
Pazar akşamı final bölümü yayınlanan dizinin yapımcısı ANS Productions, diziye 100 bölüm evsahipliği yapan Kanal D'ye teşekkür ederek, yeni bir başlangıç hakkında yakında açıklama yapılacağını açıkladı. Yapımcının, 'Yeni bir başlangıç' demesi dizinin hayranlarını heyecanlandırdı ve yeni kanalda Kanıt'ın ekranlara geri döneceği olarak yorumlandı.
Önümüzdeki günlerde ANS Productions, Kanıt dizisinin geleceği hakkında bir açıklama yapacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt dizisi sürpriz bir kararla final kararı almıştı. Kanal D'nin final yapmasını istediği diziye hayranları sahip çıktı ve sosyal paylaşım sitelerinde 'Kanıt bitmesin' sayfaları açtılar.
Pazar akşamı final bölümü yayınlanan dizinin yapımcısı ANS Productions, diziye 100 bölüm evsahipliği yapan Kanal D'ye teşekkür ederek, yeni bir başlangıç hakkında yakında açıklama yapılacağını açıkladı. Yapımcının, 'Yeni bir başlangıç' demesi dizinin hayranlarını heyecanlandırdı ve yeni kanalda Kanıt'ın ekranlara geri döneceği olarak yorumlandı.
Önümüzdeki günlerde ANS Productions, Kanıt dizisinin geleceği hakkında bir açıklama yapacak.

işte bu süper haber:21:
muhtemelen star tv ye yada cnntürk e geçecek diye düşünüyorum çünkü aynı ekip cnntürkte benzer bir dizi yapıyordu
ama kanal d biraz arınmaya giderek tekrardan kanıt başlayabilir bu da olası bişi tabi :26:
neyse kanal mühim değil dizi güzelce devam etsin de..
zaten tam bi sona erdirilmemişti finalde sevil atasoyun yorumunda küçük ipuçları varmış şimdi bunu duyunca farkettim
eminim dizi devam edicek merakla bekliyoruz..

devam etsin ya final yapmadılar gibi şu sayfalara bizde destek verelim yaman komiserin sırrı ortaya çıkmadan bitmesin

xxxxxxxx

hanimlar pamuk eller klavyeye :))

Son düzenleyen: Moderatör:
fox tv onde diye biliyorum ben goru$melerde
kana farketmez zaten netden izliyordum

daha finalide izlyemedim firsatim olmadi
gicik kanal d adam gibi yayina koymuyorduki kaniti avrupada
fox hiç yok zaten avrupa yayini
show da para yok
atv guzel olurdu:KK53:

xxxxxxxx

hanimlar pamuk eller klavyeye :))

yyaaa linkimi niye sildiniz :)) guzel bi i$ için link verdim reklamla ne ilgisi var :)
kizlar kanit için imza toplama linki payla$mi$tim
goggle yazinca çikiyodur in$alalh bi deneyin bakalim ...

Ula Lost'un bittiğine bile bu kadar üzülmemiştim dersen yalan olurmu ki:26:,

İstiyorum ben dizimi. Lütfen Kanıt'ı bize geri verin:KK14: