Kanıt Kanal D

Kanıt'ımı bitirdilermi yoksa ya :KK43: Niye yok hala. Saçma sapan diziler devam ederken niye kaldırılarki güzelim diziyi.:KK19:

kanal d'nin sitesinde yeni sezon fragmanı var. 92. bölüm.

ama ne zaman başlayacağını yazmamışlar.

Son düzenleme:
Amanııın fragmanı gördüm.:KK52:

Birileri Orhan'la Selim komiserimi kaçırmış. Selim'in ağzını burnunu kırmışlar. Durum vahim valla.

SEviyorum ben bu diziyi yav.:KK48:

Orhan ve Selim Komiserime kavuşma günü bugün. Çok şükür yarebbim.

23.00'te hazırız komutanım. :KK76:

kanıt bitti sanmıştım geçen hafta görünce sevindim
geç saatte çıkıyor ama yinede izlemeye çalışıyorum:KK31:

pazartesi günleri iyi oluyor
o ses türkiyeden sonra kanıtı izliyoruz
selim komiserin saçmalıklarına sinir oluyorum ama yav:KK4:

geç buldum ama erken kaybetmem in$alalh ben bu diziyi
komiserlerimi hatta katillerimi bile seviyorum dermi$im :))))

euro d her zaman vermiyo versede geç oluyo, ben netden takip ediyorum
dun guzeller kampi varda fragmanda
çocuklar uyudu, $imdi KANIT zamani ...:emir_bebek:

Tolga Karel'in sevilen dizi Kanıt'a "Yaman başkomiser" rolüyle katılması dizinin sosyal paylaşım sitelerinde daha fazla konuşulması sağladı. Kanıt dizisine Tolga Karel'in transfer olması ile birlikte Türkiye'de de yayınlanan Amerikan dizisi Dexter benzeri bir diziye dönüşeceği iddia edildi.

Kanal D’nin sevilen polisiye dizisi Kanıt’a Yaman başkomiser rolüyle Tolga Karel’in katılması olumlu ve olumsuz yorumları da berbaberinde getirdi. Babası eski bir polis olan Karel’in diziye Selim başkomiseri canlandıran Deniz Celiloğlu’nun yakında ayrılacağı için katıldığını öne süren seyirciler oldu. Bu iddiaya jet yalanlama geldi ve dizinin kadrosunda ve isminde bir değişiklik olmadığı açıklandı.

DEXTER MI OLACAK?

Tolga Karel'in dizide canlanıdrdığı karakterin, ilerleyen bölümlerde Dexter karakteri gibi cinayetler işleyeceği iddia edildi. Amerikan yapımı Dexter dizisinde, cinayet masasında çalışan Dexter isimli polis memurunun suçluları kendi yöntemi ile ceza vermek için vahşice öldürmesi konu alınıyor. Dexter, öldürürken cinayet masasında çalışmanın verdiği bilgi ile hiç bir iz bırakmıyor.

3ZA_spot-dexter-karel.jpg

DUBLAJ OLMAMIŞ

Tolga Karel’in "Yaprak Dökümü"nde dublajını yapan sanatçının sesiyle diziye katılması ve sürmeli gözleri seyirciden olumlu ve olumsuz tepkiler aldı. Bazı seyirciler çok zorlama bir karakter olduğunu söylerken bazıları dizideki kötü karakter eksikliğini Tolga Karel'in dolduracağını yazdılar.

Son düzenleme:
Ben tolga karel in oyunculuğunu beğenmiyorum.. Çok kötü etkiledi bana göre diziyi

ya ben anlamadim bi$ey
tolga karel ilk goruldugu sahnedeki kadini öldÜRDûmü $imdi":KK53:

Tolga karel geldikten sonra diziden çok soğudum. Diziyi suç dizisinden çok klasik türk dizilerine benzettiler.

Selim Gamze den, Gamze de Selimden hoşlanıyordu sanki bir anda Tolga Karel gelince ona aşık oldu :KK20:

Bir de sürekli Tolga Karelin yakışıklılığı ile ilgili demeçler var.

Artık zevk vermiyor izlerken..

Kanal D'de yayınlanan "Kanıt" dizisi pazartesi gününden çarşamba gününe alındı.

Birçok dizisinin gününü değiştiren Kanal D, “Kanıt”ı pazartesiden çarşambaya aldı. Bundan böyle “Kuzey Güney” dizisinden sonra yayınlanacak olan “Kanıt”da, Engin Benli, Deniz Celiloğlu ve Tolga Karel rol alıyorlar.

Kanıt Yeni bölümü ile 9 Ocak Çarşamba günü saat 23.15′de Kanal D’de.

bu kadar olur bende hangi günler oynuyo yakalayamıyorum bi türlü diye sormaya girmiştim:) tşk :KK71:

kanıt yine kendi gününde kendi saatinde inş değişme olmaz artık çünkü bi dizi gün saat filan değiştiriyosa harcıyolar yazık oluyo..
bu arada inşallah reytingler şu tolga karele bağlanmaz izlemeyi bırakırım valla :KK1:

çarşambaya alınmış diye buldum ama yani bölüm fragmanı yok, küstürdüler dizimi:KK43:
ama kanıtıma pazartesi yakışıyodu, sayesinde pazartesi çekilebilir bir hal alıyodu
gıcık kanal d:63:

Yav Çarşambaya mı almışlar Kanıt'ımı. Niye yok diyorum kaç haftadır. Hainlerrrrr:KK19:

çarşambaya alınmış diye buldum ama yani bölüm fragmanı yok, küstürdüler dizimi:KK43:
ama kanıtıma pazartesi yakışıyodu, sayesinde pazartesi çekilebilir bir hal alıyodu
gıcık kanal d:63:

Yav Çarşambaya mı almışlar Kanıt'ımı. Niye yok diyorum kaç haftadır. Hainlerrrrr:KK19:

kanal D saçmalamaya başladı diziler sürekli yer değiştiriyor ısrarla bizi izlemeyin diyorlar:KK52::KK52::KK4::KK4::KK4: