Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
peki dövmeeeeeeeeeeeeeeeee kaş dövmesi güzel yapan var mı izmirde bildiğinizzzzzzzzzzz

kıbrıs şehitlerinde myclinica diye bir yer var

ben ve 3 iş arkadaşım oraya yaptırdık

internetten facebooktan bakabilirsiniz sürekli yapılan işlemlerin fotolarını koyuyolar hepside çok başarılı

arkadaşlar meraba

yıllar önce açmışım bu topiği dönüp dolaşıp buraya geldiğime göre hala iyi biyer bulamadığımı anlamışsınızdır:)
aradan geçen zamandaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum sizinle.

burda yazılanlardan refide yi denedim önce . karşıyakada küçük bi salon . bence güzel alıyor. ama nasıl desem modası geçmiş duruyor aldığı kaş. klasik hafif kavisli kaş seviyorsanız önerebilirim. benim istediğim şekli veremedi ama en azından şeklini bozmadan toparladı kaşımı.

neşe estetiğin tarzını sevmedim. bana hitap etmiyor şekilsiz aldı kaşımı.beğenmedim.

tuğberk hakkaten iyi. istediğim şekli tam olarak veremedi ama bu benim kaş yapımdan kaynaklanıyor. eğer kaşlarınız kalınsa kesinlikle tuğberki öneririm. istediğin neyse onu veriyor kavisli al dedim kavisli aldı düz yap dedim düz yaptı. denediklerimin içinde en iyisiydi.

bunun dışında burda yazmayan bikaç yer denedim ama istediğim kaşa ulaşamıyorum çünkü kaşlarım gür değil çok ince de değil ama gür değil. dahası onları bi şekilde gürleştirdim diyelim gür kaş bana yakışmıyor yüzüme gitmiyor defalarca denedim çünkü çizerek olsun başka şekilde olsun olmadı benim istediğim kaş şekli bana gitmiyor

bu yüzden şöyle bir şey denemek istiyorum benim kaşlarım normal kalınlıkta ne ince ne kalın aslında şekilli ama kavisi nasıl desem düzgün değil ve simetrik değil. uc kısmı aşağı düşen kaş sevmiyorum benimkiler aşağıda uç kısımlarını alıncada kısalıyor.

benim gibi kaşı olanlar varsa ve bu konuya benim kadar takık olanlar varsa:) yazışalım burdan arkadaşlar.şimdilik çıkıyorum yarın görüşürüz:KK1:

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar selam ben yeniyim izmirde oturuyorum şu an ve kaşlarımı aldırmalıyım. izmirde bildiğiniz iyi biyer var mı kaş alan? bu arada adres vermek serbestmi onu da bilmiyorum ama? yardımcı olursanız cok sevinirim

alsancakta tuğberk var, süper kaş alıyor. kesinlikle başka bi yere gitme derim. fiyatı biraz tuzlu ama, aklında olsun.

alsancakta tuğberk var, süper kaş alıyor. kesinlikle başka bi yere gitme derim. fiyatı biraz tuzlu ama, aklında olsun.

arkadaşlar meraba

yıllar önce açmışım bu topiği dönüp dolaşıp buraya geldiğime göre hala iyi biyer bulamadığımı anlamışsınızdır:)
aradan geçen zamandaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum sizinle.

burda yazılanlardan refide yi denedim önce . karşıyakada küçük bi salon . bence güzel alıyor. ama nasıl desem modası geçmiş duruyor aldığı kaş. klasik hafif kavisli kaş seviyorsanız önerebilirim. benim istediğim şekli veremedi ama en azından şeklini bozmadan toparladı kaşımı.

neşe estetiğin tarzını sevmedim. bana hitap etmiyor şekilsiz aldı kaşımı.beğenmedim.

tuğberk hakkaten iyi. istediğim şekli tam olarak veremedi ama bu benim kaş yapımdan kaynaklanıyor. eğer kaşlarınız kalınsa kesinlikle tuğberki öneririm. istediğin neyse onu veriyor kavisli al dedim kavisli aldı düz yap dedim düz yaptı. denediklerimin içinde en iyisiydi.

bunun dışında burda yazmayan bikaç yer denedim ama istediğim kaşa ulaşamıyorum çünkü kaşlarım gür değil çok ince de değil ama gür değil. dahası onları bi şekilde gürleştirdim diyelim gür kaş bana yakışmıyor yüzüme gitmiyor defalarca denedim çünkü çizerek olsun başka şekilde olsun olmadı benim istediğim kaş şekli bana gitmiyor

bu yüzden şöyle bir şey denemek istiyorum benim kaşlarım normal kalınlıkta ne ince ne kalın aslında şekilli ama kavisi nasıl desem düzgün değil ve simetrik değil. uc kısmı aşağı düşen kaş sevmiyorum benimkiler aşağıda uç kısımlarını alıncada kısalıyor.

benim gibi kaşı olanlar varsa ve bu konuya benim kadar takık olanlar varsa:) yazışalım burdan arkadaşlar.şimdilik çıkıyorum yarın görüşürüz:KK1:

arkadaşlar tuğberkin yerini tarif edebilir misiniz lütfen? :KK54:

arkadaşlar tuğberkin yerini tarif edebilir misiniz lütfen? :KK54:

serkan&şener kuaför/ Kültür Mah. 1398 Sokak No:2/12. lozan pastanesinden vakkonun olduğu caddeye çıkıyorsunuz, vakkoyu geçince ilk ya da 2. sağa girince kuaförü görürsünüz. Ancak 2-3 hafta sonrasına randevu alabilirisiniz.

Bornova küçük park ın yakınında Fethiye abla kaşdan anlıyor başka bişi yaptırmayın ama😁bence tabi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bornova süvari caddesinde ibrahim ibrahim kuaför'den burçin gerçekten çok iyi kaş alıyor. ne istediğinizi açıkça anlattıktan sonra pişman olacağınızı sanmıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.

ben de burçinden çok memnundum ama şehir dışında olduğum için uzun zamandır gidemedim.doğum yaptığı için artık her gün orada bulunmuyormuş diye duydum hangi günler orada acaba biliyor musun ??

ben de burçinden çok memnundum ama şehir dışında olduğum için uzun zamandır gidemedim.doğum yaptığı için artık her gün orada bulunmuyormuş diye duydum hangi günler orada acaba biliyor musun ??

maalesef ben de yaklaşık 2,3 aydır oraya gitmiyorum. döndüğünden de haberim yoktu. yolum düştüğünde öğrenip haber veririm :)

teşekkür ederim :)) peki şu an için bornovada önerebileceğin başka bi yer var mı

birkaç aydır izmir'de kuaföre gitmiyorum ama burçin'in olmadığı süre zarfında yine ibrahim ibrahim'de başka birine aldırıyordum. nuran'dı sanırım adı. kusura bakma hiç yardımcı olamadım :KK43:

kızlar bornova ya da civarında çok kavisli olmayacak şekilde kaş alan önerebileceğiniz başka bi yer var mı peki ???

neyse ya teşekkürler yine de :)

kızlar gecen hafta gittim burçin e. oradaydı.doğum yaptığından haberim yoktu 1 seneden beri gidemiyordum çünkü.kaş bıyık 15tl.biraz pahalı ama burçin o kadar güzel alıyor ki başka kuaförde aldırdığım kaş 1 haftada kıllar çıkarken bozulurken burçine ayda 1 gitsem dayanıyor.ve bozulan kaşı müthiş toparlıyor.kesinlikle tavsiye ederim

kızlar gecen hafta gittim burçin e. oradaydı.doğum yaptığından haberim yoktu 1 seneden beri gidemiyordum çünkü.kaş bıyık 15tl.biraz pahalı ama burçin o kadar güzel alıyor ki başka kuaförde aldırdığım kaş 1 haftada kıllar çıkarken bozulurken burçine ayda 1 gitsem dayanıyor.ve bozulan kaşı müthiş toparlıyor.kesinlikle tavsiye ederim
aynen gittiklerimin içinde en iyisiydi gerçekten, çok teşekkürler en kısa zamanda gideyim o zaman :))

Bornova küçük park ın yakınında Fethiye abla kaşdan anlıyor başka bişi yaptırmayın ama😁bence tabi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu Fethiye ablanın adresini tarif edebilir misiniz ben de bornovada kaş aldırmak için yer arıyorum da ??

kızlar burçin ibrahim kuaförden ayrılmış. 2.bebeğine hamileymiş ve artık çalışmayacakmış.o kadar üzüldüm ki anlatamam..onun yerine ibrahim e kaş uzmanıyım diye geçinen bir kız gelmiş kaşlarımı mahfetti.birini kısa birini uzun bıraktı.hadi bakalım izmir de güzel kaş alan yer araştırmalarına başla yinee off..

Son düzenleme:
kızlar burçin ibrahim kuaförden ayrılmış. 2.bebeğine hamileymiş ve artık çalışmayacakmış.o kadar üzüldüm ki anlatamam..onun yerine ibrahim e kaş uzmanıyım diye geçinen bir kız gelmiş kaşlarımı mahfetti.birini kısa birini uzun bıraktı.hadi bakalım izmir de güzel kaş alan yer araştırmalarına başla yinee off..
ayneen yanlız değilsin :'( ben de bugün ibrahim ibrahime gittim burçin için,ayrıldığını duyunca mecburen başka bir yerde aldırdım ama begenmedim.şimdi de burada okuyunca tekrar üzüldüm.
kızlar bornovayı da geçtim artık alsancak,karşıyaka olsun fark etmez hakkını vererek bu işi yapan birilerini biliyosanız bizimle paylaşınızz :))

X