Sezeryan doğum

Kelebek0004

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
270
84
25
Kızların bana yardımcı olur musunuz benim gibi olan gebelerin fikrine çok ihtiyacım var şu an 34+5 gebeyim ve doğumuma çok az kaldı ilk doğum sezeryan bunuda hayırlısıyla hastane secersek doğum olacak ayvalık devlet hastanesinden İzmir şehir hastanelerine sevkim olacak ama nereyi seçeyim hangi hastanede doğum yapabilirim bilmiyorum aslında konu çok uzun ama kısaca özet geçtim benim gibi olan gebe arkadaşlarım beni çok iyi anlarlar mecburi İzmir'de hangi hastanede doğumum güzel geçer ???

Kızların bana yardımcı olur musunuz benim gibi olan gebelerin fikrine çok ihtiyacım var şu an 34+5 gebeyim ve doğumuma çok az kaldı ilk doğum sezeryan bunuda hayırlısıyla hastane secersek doğum olacak ayvalık devlet hastanesinden İzmir şehir hastanelerine sevkim olacak ama nereyi seçeyim hangi hastanede doğum yapabilirim bilmiyorum aslında konu çok uzun ama kısaca özet geçtim benim gibi olan gebe arkadaşlarım beni çok iyi anlarlar mecburi İzmir'de hangi hastanede doğumum güzel geçer ???
Sağlıkla kavuşun🌸
Devlet hastanesinde doktor seçemiyorsunuz diye biliyorum. O gün kim varsa o kişi doğumu yaptırıyor.
Sezaryenin veya normal doğumun güzel geçmesi doktorun iyi olması ebe ve hemşirelerin iyi olmasına bağlı iken anne ve bebeğe de bağlı. Doğum esnasında bebeğin ve annenin durumu da önemli ekstra gelişebilen durumlar olabilir. Olmasın tabi kimse için ama bilemeyiz 🤷🏻‍♀️
Veyahut vücut direnci, kimi ameliyat olur 3 güne şak diye toparlar kimi geç iyileşir acı eşiği düşüktür günler sürer.. Her doğum hem Sezaryen hem normal için söylüyorum hepsi birbirinden farklıdır. Etrafınızda doğuran vardır atıyorum 3 çocuğu olsun, üçünün de doğum hikayesi birbirinden farklı oluyor benzemiyor...

Velhasılı öncelikle zamanında sağlıkla birbirinize bebişle kavuşun, hiç böyle kaygılara girmeyin orası, burası öyle iyi böyle kötü. Araştırmanızı yapın ama müdahele edemeyeceğiniz şeyler olursa sakın strese sokmayın kendinizi en hayırlısı olsun siz ve bebeğiniz için en öncelik iyi olmanız🌸

X