Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bostanlıda Key açıldı çok şık bir yer orasımı iyimiş arkadaşlar??

refide 5 e alıyor kaşı ama kalınlaştırmak isteyene önermem çünkü şekil verir ama kalınlaştırmaz arkadaşlar...

kızlarrr karşıyaka civarında güzel kaş alan bi yer arıyorum kaşlarımı en son böle aldılar çok ince ve gereksiz yuvarlak mafoldumben herkes böle yapıyor ya mafoldumben

ama ben şu kızınki gibi istiyorum :

Son düzenleme:
alsancakta sevinci geçtikten sonraki köşede ölçümlü falan alıyolarmıs öle yazıyo denemedim ama hiç:KK70:
bornovada tolga raziye var büyük parkın oralarda,bide sena var onlar güzel

kızlar balçova kipanın karşısında ara sokakta aura dıye bir yer var ve burası sadece kaş bıyık cilt bakımı ve sir yapan bir yer saç yapılmıyor ve 4 5 odacık şeklınde perdeler germişler yanyana sedyeye yatırıp alıyo kadın kaşlarınızı tam istedıgım gbi yaptı kadın anlattım kımse beceremıyordu tek o becerdı böyle dizilerdekılerın kaşları gbi olsun ıstedım kalın ama çekıcı ...
sımdı alttan cıkanları kendım alayım derken yıne bozdum berbat oldu snra başka kuafore gttım hiç gzel almadı kahretsın pişman oldum bndan snra hep auradakıne gidicem her yer 4 iken orası 8 lıraya alıyor ama değer ya kaş insanın yüzünü cok değiştiriyor onemlı yanı gtmek ısteyen olursa tarıf edebılırım

saol cnm..ya bana kalınlaştırıp adam etcek biri lazım :KK43:((

benm gittigim kuafordeki kadın da iyi arkadsımın kaslarını berbat etmslerdi o kalınlastırdı biraz... alaybey tansasın karsısındaki ara sokak ta

bostanlı keymiş tmm cnm okumamamışım.nasıl gittin mi oraya hiç?

aa alaybeydeki cidden mi peki kızın adı ne cnm ?

elbola canım ben hiç gitmedim key bostanlı ya burda okudum bende bende kalınlaştırmak istiyorum ama onu yapıcak birini bulamıyorum:KK43:

of aynen cnm ya şöyle kalınlaştırcak bi yere ihtiyacım var acilen benim de :KK43:
duyduklarım-
sahildeki estetik ( neşe estetik mi ne öyle bişi)
bekir teke kuaför

bu kadar onda da gidenlerin çoğunluğunu bilmiyorum mafoldumben

Neşe estetikte yıllar önce bir kere makyaj yaptırmıştım rezaletti ama şimdiki durumları nedir bilmiyorum kaş için bende düşünüyorum gitmeyi aslında ama bilmiyorum..
Aslında refideden ben çok memnundum ama işte ince kaş yada kavisli kaşta o iyi kalınlaştırcam dersen münkün değil alamıyor kadın yaa...

evet onun için çok güvenilir bi yer lazım işte herkesin gidip memnun kaldığı (En azından çoğunluğun...) onu da ben aylardır arıyorum ama yoook :/

valla benım gttıgım yer cok güzel ama balçovada kalınken şekil verıyor ve çok ciddiye alıyor kadın diğerlerı gibi hadi yolayımda gıtsın demıyor

kızlar ewet kaş çok önemli yeşilyurtta yeşilyurt hastanesinin acil tarafında yani basın sitesi tarafında köşede bir abla var ağğda sir ölçülü kaş alıyor sadece tavsiye ederim istediğinizi yapıyor diğerleri gibi kendi başına bişiy yapmıyor kızlar bu tarafa yakın oturanlar gidebilir

buca tarafında da bi abla var süper alıyor...bbildiğim kadarı ile karşıyakadan bile müşterisi var...dileyenlere adresi veririm...

ilknur alaybey murat kuaforde calısıyor

arkadaşlar kadında yüzümüze anlam katıcak olan organların basında kaş ve güz gelir eger kaşın ıyı alım yapılmadıysa gözünde bır anlamı kalmaz ben 37 yaşındayım kaş alımında izmirde tek bir yer tanırım NEŞE ESTETIK karsıyakadakı yerlerınde ben aldırıyorum.. hele bırde sahıbı NEŞE ablaya denk gelırsen yaşadın.....bır kaş bu kadarmı degısır . tavsiye ederim

X