İstikrarlı zayıflama arkadasşı

Ben gyme gidemedim malum bayram kapalıydı. İki gündür de bir kafede part time çalıştım çok yorgunum 🥹Yarın da okulum yüz yüze açılıyor 🥺

Beslenme olarak maalesef dikkat etsem de yine psikolojik olarak çöküşte olduğum için tıkanırcasına yeme bozukluğum tetiklendi . Kötü bir örnek olmak istemem ama sonrasında da kusuyor. Hepimiz zor süreçlerden geçebiliyoruz bazen onun için yargılamamanızı rica ediyorum. Bu arada doktora kan testi vermiştim sonuçlarım çıktı ama idrar testimi regl olduğum için verememiştim . Çarşamba da onu verip doktora sonuçları göstereceğimm :KK43:(

Hoşgeldin.Hepimiz için iyi bir macera olması umuduyla.Bugünden itibaren 15 dk egzersizle başlangıcı yapıyorum inşallah tatil günleri 45 dk diye düşündüm.Yaptıkça buradan güncelleyip kendimi denetleme mekanizması gibi kullanmak istiyorum:) bakalım nasıl olacak
Sporunuz nasıl gidiyorr

Benim boyum 1.53 kilom ise 98.3 kullandığım antidepresanlar yüzünden iştahım devamlı açık ve beni motive edecek bir isrikrarlı diyet arkadaşı arıyorum. Kilomdan çok utanıyorum kwndimden utanıyorum kendimi sevmiyorum dışarı çıkamıyorum aynalara küstüm lütfen yardım edin kimse yok mu yaa 😭😭😭💔
Snapchat-1383642648.jpg Snapchat-1070299750.jpg

Öncelikle selamm. Foruma üye olalı çok olmuştu ama ilk defa cesaret edip konu açıyorum 🥹 Yıllardır hep bir kilo problemim var ve bu canıma tak etti . Beden olumlama vs bunlara karşı bir insan değilim ama mutsuz olduğum koca yağ fıçısı gibi bir beden içine hapsolmuş hissediyorum kendimi . Zayıflamak isteyen ,gözü kara ,istikrarlı arkadaş arıyorum .Artık kıyafetleri seçerken hangisi yağlı sırtımı , lop lop göbeğini kapatır diye düşünmem yerine istediğimi giymek istiyorum. Önerilerinizi bekliyoruum 🍎
(Not= Hepimiz , her halimizle eşsiz ve güzeliz )
(Not2= Ama ben hariç :’) )

Bende şuan diyetle cebellesiyom ve bugün diyetisyene giddim inşallah birşeyler basaririz

Selamlar herkese, nasılsınız motivasyonlar nasıl,ben yediklerimi dengelemeye başladım ama spor ilk gün hariç henüz yapamadım:'( İstiyorum da aslında ama hem fiziksel hem kafa olarak çok yorgun oluyorum.Bir motivasyona ya da yorgunken yapabileceğim daha basit bir şeye ihtiyacım var sanırım.Önerisi olan aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Benim bugün şekersiz ve ilk diyet gunumdu azimle devam ederim inşallah kilo vereceğime benden başka kimse inanmiyo inşallah herkesi sasirtiriz

Selamlar herkese, nasılsınız motivasyonlar nasıl,ben yediklerimi dengelemeye başladım ama spor ilk gün hariç henüz yapamadım:'( İstiyorum da aslında ama hem fiziksel hem kafa olarak çok yorgun oluyorum.Bir motivasyona ya da yorgunken yapabileceğim daha basit bir şeye ihtiyacım var sanırım.Önerisi olan aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
Pamela Reif'in böyle hafif ve yeni başlayanlar için egzersizleri var. 10 DK lık kısa egzersizleri de var. Onlardan deneyebilirsin

Karın egzersizlerini 5 dakika bile olsa asla yapamıyorum çok yoruluyorum . Konuyu açalı olmuş ama bende aynı tas aynı hamam. Üzerine eski sevgililerim peş peşe beni aradılar ve psikolojik olarak yaşamak ve ölmek arasında ince bir çizgideyim.

Kilo verme konusuna bu kadar takılmamın nedeni dengeli beslenmeme rağmen vücudum asla istediğim şekle gelmiyor 160 68 kilo küre gibi hissediyorum

Karın egzersizlerini 5 dakika bile olsa asla yapamıyorum çok yoruluyorum . Konuyu açalı olmuş ama bende aynı tas aynı hamam. Üzerine eski sevgililerim peş peşe beni aradılar ve psikolojik olarak yaşamak ve ölmek arasında ince bir çizgideyim.
Neden? Onlar artık hayatında değil sonuçta. Egzersize ilk başladığında yorulman normal. Sonuçta vücudunda kas kütlesi az,spor tecrüben yoktur belki. Böyle yaparak,aşama aşama arttırarak kondisyonun gelişecek. Ama ilk başta nefesinin kesilmesi normal

Kilo verme konusuna bu kadar takılmamın nedeni dengeli beslenmeme rağmen vücudum asla istediğim şekle gelmiyor 160 68 kilo küre gibi hissediyorum
Ben de 160 kilo ve 67 kilo ile başladım. Birbirimize eşlik edebiliriz. Eğer tiroid,insülin direncin yoksa 1 ayda ortalama 2-3 kilo verebilirsin. Sağlıklı ve sürdürülebilir olan budur. Egzersizi bir şekilde dahil etmen gerekiyor bir de.

X