İdrarda protein kaçağı başına gelen varmı

neslihanssz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
147
37
21
Merhaba hanımlar idrarda protein kaçağı eser çıktı doktor 1 hafta hergün tansiyonumu takip etmem gerektiğini söyledi ve 24 saatlik idrar istedi. Tansiyonum 135 çıkıyor normalmi kötümü bilgisi olan yazabilirmi? Birde en ufak birşey yediğimde ayağım zaten ödemli şiş ama en ufak birşey yediğimde uyuşuyor patlicak gibi oluyor başına gleen varmı

Kaç haftalıksın. Arkadasımda vardı. Peritanalog a yönlendirmişti Dr u. Ödem de tansiyon yüksekliği de bu yüzden oluyordu. Hergün ölçtü ona göre Dr u bu konuda yönlendirdi. Geçmiş olsun

Kaç haftalıksın. Arkadasımda vardı. Peritanalog a yönlendirmişti Dr u. Ödem de tansiyon yüksekliği de bu yüzden oluyordu. Hergün ölçtü ona göre Dr u bu konuda yönlendirdi. Geçmiş olsun
33 haftalığım evde ölçüyorum 13 lerde çıkıyor normalmi sizce birde aşırı ödemim var

Takip et canım kendini normalde tansiyonun kaç olduğu önemli. Benim hep düşüktür ama 12 13 le gebelik zehirlenmesi geçirdim. Belirtilerimde aşırı ödemde vardı. 34 haftalık doğdu oğlum. Sende de olacak değil tabi ama riskli süreç ne yazıkki doktor kontrollerini aksatma

Merhaba hanımlar idrarda protein kaçağı eser çıktı doktor 1 hafta hergün tansiyonumu takip etmem gerektiğini söyledi ve 24 saatlik idrar istedi. Tansiyonum 135 çıkıyor normalmi kötümü bilgisi olan yazabilirmi? Birde en ufak birşey yediğimde ayağım zaten ödemli şiş ama en ufak birşey yediğimde uyuşuyor patlicak gibi oluyor başına gleen varmı
37+6 da basladı benmde bunlar bide ense agrımasıyla uyuyamıyordum gece doktor gebelik zehirlenmesi baslangıcısndasn ama bebegin zaten 40 haftalık bebekle uyumlu bekletmeye gerek yok deyip kontrol günü doğuma almıştı dogum snrasında tansiyon vs hepsi normale döndü

33 haftalığım evde ölçüyorum 13 lerde çıkıyor normalmi sizce birde aşırı ödemim var
Haftan için gayet iyi 13 çok yüksek değil ama 15 16 gibi değerlere çıkınca dr una bilgi vermelisin, arkadaşımda yükselme devam edicince doğuma almışlardı. Sende de olacak diye bir şey yok ama takip önemli. 37. Haftayı görünce ne zaman alırlarsa alsınlar sorun olmuyor. Allah kolaylık versin hayırla sağlıkla kavuşun inşallah

X