Hamilelikte protein kaçağı

neslihanssz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
149
41
21
Merhaba arkadaşlar ellerim ayaklarım yüzlerim bacaklarım aşırı şiş aşırı ödemli 33 haftalık hamileyim. İdrar tahlilimde protein kaçağı olduğu ortaya çıktı. Doktor 1 hafta tansiyonumu ölçüp not almam gerektiğini söyledi haftaya bakacak. Erken doğum riski olurmu başına gelen varmı? Bebeğim 1 hafta geriden geliyormuş haftaya tekrardan bakacak başına gelen varmı
71E5FCDF-1689-480E-A1BB-E5F710ADFF70.jpeg

Benim de vardı ama 37 haftaydım 4 gün perinatolijide yattım tansiyon takibi yapılmıştı

Çok şişmişsiniz. Ben de çok şişmiştim. Arkadaşlarım hayatlatında gördükleri en ödemli hamile olduğumu söylerler. Bende protein kaçağı yoktu. Umut olsun diye yazdım size. Ben 40 haftada doğurdum. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Şişkinliği ödemi bilmem ama protein kaçağında yüksek tansiyon eşlik etmiyorsa korkmanıza gerek yok ama tansiyon da çıkıyorsa gözetim altına alırlar sizi çok geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar ellerim ayaklarım yüzlerim bacaklarım aşırı şiş aşırı ödemli 33 haftalık hamileyim. İdrar tahlilimde protein kaçağı olduğu ortaya çıktı. Doktor 1 hafta tansiyonumu ölçüp not almam gerektiğini söyledi haftaya bakacak. Erken doğum riski olurmu başına gelen varmı? Bebeğim 1 hafta geriden geliyormuş haftaya tekrardan bakacak başına gelen varmıEki Görüntüle 3426876
yediklerinize ictiklerinize cok dikkat edin, tuzsuz olmasi onemli, eger tansiyon varsa diyet yapmanizi isteyecektir.

X