İdrar testi pozitif kan testi negatif

sehribann16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
1.766
833
22
Herkese merhaba hanımlar ben bu ay 3 kere pik gördüm sonra ovulasyon testi yapmayı bıraktım son pik ten bu yana 13 gün geçti ve sabah testlerim silik çizgi çıktı kaset testde ki çok belli olmasa da fotoğraf da canlı gözüküyor ama kan testi negatif böyle bir durum yaşayan var mı?

Eklentiler

• IMG_20240424_114520.jpg
    IMG_20240424_114520.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_20240424_120855.jpg
    IMG_20240424_120855.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 163
Kaset testte silik de olsa pozitiflik varsa mutlaka kana da yansır. Bi kaç gün daha bekleyip yine kan verin. Veya kan testi gününe kadar başka başka markalardan kaset test alıp deneyin. Ben öyle yapmıştım. Ucuz kaset testlerden çeşitli markalar alıp denemiştim. Hepsinde silik de olsa çizgi çıkmıştı. Hatta evdeki kaset testlerin tarihi bile geçmiş olmasına rağmen silik çıkmıştı. Markasını hatırlamıyorum ama eczaneden aldığım kaset testten biri diğerlerinin hepsi silik pozitif göstermesine rağmen o negatif göstermemişti. O an demiştim ki İyi ki başka testlerde almışım.

Benim de öyleydi çok erken yapmışım doktorlar hamile değilsin / kimyasal olabilir vs diyerek gönderseler de üşenmeden 2 3 güne 1 sağlık ocağı çalışanlarını bıktırarak kan verdim 🥲 1,5, 2,5 derken hoop 700lere 🎉 Geç döllenme olunca böyle oluyormuş ne kese ne bebek ne de hcg yüksek çıkıyormuş hepsi gecikiyormuş.. İnşallah sende de öyledir 🧿

Benim bildiğim önce kanda seviye yükselir sonra idrarda. Test pozitif değil, muhtemelen kuruma çizgisi. Kanda çıkmadıysa negatiftir ama geç döllenme olabilir.

Kaset testte silik de olsa pozitiflik varsa mutlaka kana da yansır. Bi kaç gün daha bekleyip yine kan verin. Veya kan testi gününe kadar başka başka markalardan kaset test alıp deneyin. Ben öyle yapmıştım. Ucuz kaset testlerden çeşitli markalar alıp denemiştim. Hepsinde silik de olsa çizgi çıkmıştı. Hatta evdeki kaset testlerin tarihi bile geçmiş olmasına rağmen silik çıkmıştı. Markasını hatırlamıyorum ama eczaneden aldığım kaset testten biri diğerlerinin hepsi silik pozitif göstermesine rağmen o negatif göstermemişti. O an demiştim ki İyi ki başka testlerde almışım.
Yeni gördüm mesajı kusura bakmayın ben ne zaman yumurtladım bilmiyorum çünkü döngünün 13. Günü yumurta 9mmydı araya bayram girdi tahmini hesap yapınca 19. Gün falan yumurtlamış oluyorum ona göre kan verdiğim gün 10. Gün oluyor erken vermişim sanırım hala adet olmadım yarın için tekrar test aldım ☺️

Benim de öyleydi çok erken yapmışım doktorlar hamile değilsin / kimyasal olabilir vs diyerek gönderseler de üşenmeden 2 3 güne 1 sağlık ocağı çalışanlarını bıktırarak kan verdim 🥲 1,5, 2,5 derken hoop 700lere 🎉 Geç döllenme olunca böyle oluyormuş ne kese ne bebek ne de hcg yüksek çıkıyormuş hepsi gecikiyormuş.. İnşallah sende de öyledir 🧿
Yaaa ne güzellll 😍 benimde olursa geç döllenme olucak çünkü döngünün 13. Günü yumurta henüz 9mmydı pcos işte başa bela 🥰💞

Benimde öyle olmuştu ilk kan testinde 26.7 gördüm

Benim bildiğim önce kanda seviye yükselir sonra idrarda. Test pozitif değil, muhtemelen kuruma çizgisi. Kanda çıkmadıysa negatiftir ama geç döllenme olabilir.
Kuruma çizgisi olucağını sanmıyorum çünkü gayet pembe ve 1 dk içinde belirdi büyük ihtimalle testler yalancı çizgi çıkardı 🥲

Ben kanı erken vermişim sanırım pcos var geç büyüyor yumurtam ilk defa bunu gördüm şaşırdım normalde kuruma çizgisi çıkardı ama ikisi de böyle hemen çıkınca çok şaşırdık 🥲
Geç döllenme desem kanka çıkmaması garip geldi değeriniz tam olarak kaç cikti

Kimyasaldir bu dediler
İki hafta sonra kese göründü
Boş gebeliktir dediler
Kanama oldu düşmüştür dediler
Şu an 13 aylık 😁
Malesef erken öğrenince hemen kimyasal diyorlar halbuki önemli olan kaç çıktığı değil düzenli artış. Kuzenim de 2 ay gebe olduğunu bilmiyordu kanamalardan dolayı adet sandı 2 ayın sonunda öğrendi. Maşallah Allah bağışlasın 🧿🌸

<1.20 olarak çıktı buradan bir kaç tane silik çizgi çıkıp kanda negatif görüp sonradan değeri yükselen görünce tekrar test aldım bende
Kimyasal geçirmiş olabilir misiniz acaba çünkü elinizdeki testler 10 ve üstünde pozitif veriyor ama kan 1 in altında çıkmış acaba yükseldi değer sonra düştü mu

Kimyasal geçirmiş olabilir misiniz acaba çünkü elinizdeki testler 10 ve üstünde pozitif veriyor ama kan 1 in altında çıkmış acaba yükseldi değer sonra düştü mu
Yok sanmıyorum bu kadar kısa sürede döllenip kimyasal olacağını çünkü ocak ayında 16. Günü çatlamanın kimyasal başladı bunda henüz 10. Gün (tahmini olarak) testleri yaptım benim yumurtam geç büyüyor femara kullanmama rağmen bu ay daha geç büyüdü bakalım yarın akla kara belli olucak doktorum salı günü kan ver negatif çıkarsa tarlusal başlatıcak

X