Beta hcg

Denizzz000

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
45
12
Merhaba kızlar en baştan başlayayım biz bu ay bebek düşündük normalde 34,35 günde bir adet oluyorm bu ay ovulasyon testi kullandm ve pik göremedim sadece 18. Gun yaptığım test bozuktu onuda sonradan fark ettim baktım pik olmayınca bende akintima göre kendimce yumurtlama günümdür diye 20. Gun ilişki oldu sadece bu ay 1 kere korunmasız ilişki oldu . Neyse adetim 1 gün geçince test yaptım hayalet bi çizgi cıktı yoktur herhalde dedim yada kuruma çizgisi adetinin 3. Gunu gecikmesindede test yaptım diğer gün silik çizgi cıktı baktım byle olmuyor 5 gün kan verdim ve beta hcg 197 cıktı dr çok küçük dedi ama kaç haftalık olduğunu söylemedi sizce kaç haftalık oluyo yada geç dollenmemi bu arada adet tarihine 10 gün kala sadece 1 defa korunmasız ilişki oldu adetime yakin iliski oldu diye mi hcg düşük cıktı
Dr yine bisey demedi düşük diyede kafama takıldı inşallah sadece küçük olduğu için hcg düşük cikmistir fikrinizi merak ediyorm

Ovulasyon testinde 18.güne kadar pik göremediyseniz ve sadece 20.gün ilişki olduysa yumurtlama günü o zamandı demek ki. 2 hafta sonrasında da hamileliğinizi öğrenmişsiniz zaten yani 4 haftalık falandı muhtemelen, 28 günde bir adet olana göre 1 hafta sonra yumurtlama olduğu için doktor belki adet tarihinizi 1 hafta öne alır doğru takip için, inşallah sağlıkla ilerler

Ovulasyon testinde 18.güne kadar pik göremediyseniz ve sadece 20.gün ilişki olduysa yumurtlama günü o zamandı demek ki. 2 hafta sonrasında da hamileliğinizi öğrenmişsiniz zaten yani 4 haftalık falandı muhtemelen, 28 günde bir adet olana göre 1 hafta sonra yumurtlama olduğu için doktor belki adet tarihinizi 1 hafta öne alır doğru takip için, inşallah sağlıkla ilerler
Inşallah teşekkür ederim

Inşallah teşekkür eserim
tüp bebek transfer sonrası 151 ile 4 hamile olduğumu öğrendim umarım sağlıkla ilerler gebeliğiniz :))
Cinsiyet neydi acaba sizinki

oğlum olacak kısmetse
Maşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Bnmde 2 kızım var yumurtlama günü sadece degerledindirdik o yüzden adetime yakın diye düşük cıktı hcg herhalde sizinde aynı olunca düşük çıkınca cinsiyeti sormak istedim dua edin banada hayırlı saglikli bi şekilde banada erkek evlat nasip eder insallah rabbim

Maşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Bnmde 2 kızım var yumurtlama günü sadece degerledindirdik o yüzden adetime yakın diye düşük cıktı hcg herhalde sizinde aynı olunca düşük çıkınca cinsiyeti sormak istedim dua edin banada hayırlı saglikli bi şekilde banada erkek evlat nasip eder insallah rabbim
Merhaba kızlarınızda ovulasyon testi killanmismiydiniz

X