hymenoplasty ameliyatı

can_yoldas1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
121
0
Kızlar merhaba.Bu ameliyat hakkında bana özel mesaj atarsanız çok sevinirim..fiyat öneri doktor istanbulda yapılan işlemler söylenirse çok sevinirim...para biriktircemde inş açıklanırsa cok svinirim gercekten..

panik halindesin görüyorum burdaki formda burcu aslan şişli med ebru zülfikaroğlu hakkında yoğunlaşma var ücret genelde 2000

çok teşekkür ederim kızlar..allah razı olsun okudum sımdı..araştırayım ona göre giderim..panik halde olmamın sebebi;psikolojim çökmüş durumda o bakımdan...kimse istemez böyle seyler ama herseyde hayır vardır...

çok teşekkür ederim kızlar..allah razı olsun okudum sımdı..araştırayım ona göre giderim..panik halde olmamın sebebi;psikolojim çökmüş durumda o bakımdan...kimse istemez böyle seyler ama herseyde hayır vardır...

ben istda korkut aslna yaptırdım cnaım 1 hafta once ve sımdılık memnunum hıc sıkıntı yasamıyorum yani.. yarın kontrole gıdıcem 2000 liraya anlastık darlatma ıslemı de yapıldı cunku tavsiye ederim yapmadıysan hala..

ben istda korkut aslna yaptırdım cnaım 1 hafta once ve sımdılık memnunum hıc sıkıntı yasamıyorum yani.. yarın kontrole gıdıcem 2000 liraya anlastık darlatma ıslemı de yapıldı cunku tavsiye ederim yapmadıysan hala..

canım az bilgi verirsen sevinirim bu konu hakkında..özel mesaj atarsan sevinirim..yok yapmadım su an düşünüyorum maddi yönden sıkıntım var halledebilirsem çok iyi olcak..ne tavsiye etti ameliyattan sonra neler yapılmaz vs anlatırsan tüm olayı..psikolojim gitti o bakımdn..bir an önce yaptırmak istiyorum..kaç dk sürüyor bide..çok geçmiş olsun gözün aydın canım..darısı bize..

canım az bilgi verirsen sevinirim bu konu hakkında..özel mesaj atarsan sevinirim..yok yapmadım su an düşünüyorum maddi yönden sıkıntım var halledebilirsem çok iyi olcak..ne tavsiye etti ameliyattan sonra neler yapılmaz vs anlatırsan tüm olayı..psikolojim gitti o bakımdn..bir an önce yaptırmak istiyorum..kaç dk sürüyor bide..çok geçmiş olsun gözün aydın canım..darısı bize..

Canım özel msj atamıyorum burdan yazabilirim en fazla..
Tavsiye ettiği şey dinlenmeye gayret göster dedi.
İlk bir hafta kesinlikle spor yapma ağır kaldırma eğilip kalkarken ani hareketler yapma dedi.
Ben operasyonu yaptıralı 14 gün oluyor. sadece ilk bir hafta çok dikkat ettim.Çok hafif pembemsi bi kan geliyor,akıntın olabiliyor bide Günlük ped kullanmanı tavsiye ederim.
Bana iki tane antibiyotik bir krem birde losyon vermişti. antibiyotıkler 3 günde bitiyor. kremle losyonuda 1hafta kullanıyorsun. Tabi her doktorun verdiği ilaç ayrı oluyormuş bu seni yanıltmasın. bazı arkadaşlara sadece antibiyotik vermiş mesela..

bir hafta ilaçları kullandıktan sonra kontrole gittiğimde doktorum bana dikişlerimin güzel tuttuğunu iyileşmeye başladığını söledi,
işlem 20 dk felan sürüyor. Malum bölgeyi iğne yaparak uyuşturuyor sen hiçbirşey hissetmiyorsun.. korkut beyin iğne yapmasını bile hissetmedim o derece..:) :nazar:
Eğer istdaysan gerçekten tavsiye edebilirim korkut beyi..

çok teşekkür ederim canımcım allah razı olsun..bende bu yaz maddi durumumu düzelttikten sonra yapmayı düşünüyorum.Gözün aydın hep mutlu ol inş..en yakın zamanda bende yaptırıp kurtulurum inş amin..çok geçmiş olsun..hersey için çok sağol..

X